توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 386220
داماد خشمگین،پدرزن خود را با چاقو کشت و مادرزنش را مجروح کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۹
ساعت یک بامداد دیروز، ساکنان محله‌ای در شهرستان «زیرآب» با شنیدن فریاد کمک خواهی مرد همسایه‌شان به خیابان دویدند.

به گزارش ایران، آنان وقتی در تاریکی شب خود را به خانه ویلایی مرد همسایه رساندند مرد جوانی را دیدند که با عجله و مضطرب از خانه بیرون دوید و بسرعت سوار بر یک خودروی پژو۲۰۶ از آنجا گریخت.همسایه‌ها که با دیدن این صحنه مطمئن بودند حادثه ناگواری رخ داده بسرعت مأموران انتظامی را در جریان ماجرا قرار دادند.دقایقی بعد خودروی گشت پلیس آژیرکشان مقابل در ورودی خانه ویلایی متوقف شد. مأموران پس از ورود به حیاط خانه با پیکر خون آلود مرد صاحبخانه روبه‌روشدند. آنان بسرعت وارد خانه شدند و در آنجا نیز با پیکر همسر قربانی حادثه در حالی روبه‌رو شدند که بر اثر اصابت ضربات کارد نیمه جان در گوشه‌ای از اتاق روی قالی افتاده بود. پیکر نیمه جان زن خانواده بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

ازسوی دیگر با اعلام خبرجنایت به بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی «زیرآب» وحضورتیم جنایی درمحل حادثه، دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی صادر شد.نخستین تحقیقات جنایی نیزنشان داد، عامل جنایت داماد خانواده است که از مدت‌ها قبل با پدر و مادرزنش اختلاف شدید داشته است.در حال حاضرنیز ردیابی‌های تخصصی برای دستگیری عامل جنایت آغاز شده و پلیس در تعقیب متهم پرونده است.ازسوی دیگربا توجه به وخامت حال مادرزن عامل جنایت تلاش تیم پزشکی برای نجات وی ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : داماد+قتل خانوادگی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته