توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486922
یک توضیح ضروری درباره سردار آزمون
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۵
خبرآنلاین نوشت: نوشته ای از ما باعث موجی شد که اصلا به خواست ما نبود.فرهاد عشوندي: بازتاب هاي خبر انتقال سردار آزمون از روستوف به روبين كازان خيلي فراتر از آن چيزي بود كه پيش بيني مي شد. سردار با رضايت شخصي و به تصميم خودش ، درحالي كه خيلي از هوادارانش او را لايق بازي در ليگ هاي بزرگ دنيا مي ديدند، در فوتبال روسيه ماند. قربان برديف كه كاشف استعداد سردار در فوتبال روسيه بوده باز او را در كنار خود خواسته، مثل همه اين سال هاي گذشته، سردار هم از اين شرايط رضايت دارد و توصيه هاي مربي مورد علاقه اش را مسيري درست براي ادامه فوتبالش مي داند و شايد اين ماييم كه نبايد انتظار داشته باشيم اين ملي پوش جوان و با استعداد همان طوري تصميم بگيرد كه روياي فوتبالدوستان ايراني است.

او مشورت مشاوراني كه تا به اينجا باعث مسير صعودي اش شده اند را در اولويت مي دانند و ما براي تمام تفسيرهاي بعدي كه ناخواسته درباره سردار شد، خيلي ساده پوزش مي خواهيم. او خودش مي داند كه چه تصميمي براي آينده اش مي گيرد و اين رابطه استاد و شاگردي اش با برديف را چطور تعريف كرده است اما همچنان همه ما دوستداران فوتبال ايران ديدن سردار در يكي از تيم هاي بزرگ دنياست. اتفاقي كه شايد سردار و برديف دوست دارند بعد از درخشش سردار در جام جهاني ٢٠١٨ بيفتد و شايد براي آنها مهم است يكي از بخت هاي پديده شدن در بازي هاي جام جهاني روسيه در ليگ اين كشور بازي كند.
 
کلمات کلیدی : سردار آزمون + روستوف روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.