توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446322
اولین واکنش رژیم صهیونیستی به سخنرانی سیدحسن نصرالله
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۹
تهدید دبیرکل حزب‌الله لبنان به هدف قرار دادن نیروگاه هسته‌ای دیمونای رژیم صهیونیستی، وزیر اطلاعات این رژیم را به واکنش واداشت.

به گزارش فارس، تهدید سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان برای هدف قرار دادن نیروگاه اتمی رژیم صهیونیستی، واکنش صهیونیست‌ها را به دنبال داشته است.

دبیر کل جنبش حزب‌الله لبنان که تهدید قبلی‌اش درباره مخازن آمونیاک حیفا، سران اسرائیل را به منتقل کردن آن به مکانی دیگر وادار کرده، در تهدیدی جدید، تأسیسات اتمی اسرائیل را فرصتی برای مقاومت دانست و از دشمن خواست که بعد از مخازن حیفا، دیمونا را هم برچیند.

سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب‌الله لبنان پنجشنبه شب به مناسبت جشنواره گرامیداشت «فرماندهان شهید» سخنرانی کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس، تهدید دبیرکل حزب‌الله لبنان برای هدف قرار دادن نیروگاه اتمی رژیم صهیونیستی، واکنش وزیر اطلاعات این رژیم را به همراه داشته است.

«ایسرائیل کاتز» (Yisrael Katz) گفت: «اگر نصرالله جرات شلیک به اسرائیل و زیرساخت‌هایش را به خود بدهد، همه لبنان هدف قرار گرفته خواهد شد».

این اظهارنظر وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی که به فاصله کوتاهی پس از سخنرانی امشب دبیرکل حزب‌الله لبنان ، اولین واکنش کابینه این رژیم به سخنان سید حسن نصرالله بوده است.
 
کلمات کلیدی : سیدحسن نصرالله
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته