نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 373828
هشدار جدی وزیر نیرو
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۸
وزیر نیرو با بیان اینکه حدود ۱۸۰۰ مگاوات صرفه‌جویی در میزان مصرفی که در زمان پیک تخمین می زدیم صورت گرفت، گفت: هشدار می‌دهیم که اگر مردم صرفه ‌جویی برق را در سرلوحه کار خود قرار ندهند، خاموشی برق رخ خواهد داد.

به گزارش تسنیم، حمید چیت چیان در حاشیه مراسم افتتاحیه چهارمین همایش انرژی بادی کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بروز کودتای نافرجام ترکیه تاثیری بر روابط برقی ایران و ترکیه نخواهد داشت و تعاملات دو کشور در بخش انرژی به قوت خود باقی است.

وی افزود: شرایط تأمین برق برای تابستان امسال در وضعیت حساسی قرار داشت چرا که به میزان نیاز مصرف، در سالهای گذشته سرمایه گذاری صورت نگرفته بود اما با تمهیداتی که از سوی وزارت نیرو انجام شد، حدود ۱۸۰۰ مگاوات صرفه‌جویی در میزان مصرفی که در زمان پیک تخمین می زدیم صورت گرفت و به همین دلیل تا امروز خاموشی در کشور رخ نداده است.

وزیر نیرو با تأکید بر اینکه لازم است مردم در مصرف برق، مدیریت مصرف و صرفه جویی در زمان پیک را مورد توجه قرار دهند، گفت: هشدار می‌دهیم که اگر مردم صرفه ‌جویی برق را در سرلوحه کار خود قرار ندهند، خاموشی برق رخ خواهد داد.
 
کلمات کلیدی : صرفه جویی، وزیر نیرو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۹ ۱۴:۱۹:۴۹
برای حل مشکل ادارات دولتی رازودترتعطیل نمایند. (3832009) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۹ ۲۳:۰۹:۲۷
بیچاره ما مردم ...... خوب یک نگاهی هم به اداره های درازوطویل هم نگاه کنید ،نه فقط مردم،همش مردم .... حقوقهای میلیونی وخشک کردن کشوربرای شما ریاضت اقتصادی وصرفه جویی برای مردم.... (3833150) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.