توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 393826
پخش آزمایشی شبکه «امید» آغاز شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۲
شبکه «امید» پخش آزمایشی خود را در حالی آغاز کرده که بناست این شبکه از فردا فعالیت‌های خود را به صورت رسمی آغاز کند.

به گزارش فارس، برنامه‌های شبکه امید فقط ویژه نوجوانان و برای گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال است.

این شبکه تلویزیونی از ساعت ۱۴ الی ۲۲ برنامه خواهد داشت و برنامه‌های اصلی شبکه از ساعت ۱۸ تا ۲۲ باکس اصلی است و ۱۴ تا ۱۸ تکرار روز قبل است.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده این شبکه در آینده به صورت ۲۴ ساعته فعالیت خواهد داشت ضمن اینکه با راه‌اندازی شبکه امید بخش نوجوان از شبکه نهال حذف خواهد شد.

در حال حاضر شبکه امید برنامه‌های یکی بود نبود سرزمین من ایران، جادوی فیزیک، تک زنگ دو، به توان خدا، بابا لنگ دراز، طرح قرآنی ۱۴۵۰ و لوک خوش شانس را به همراه هر روز یک فیلم سینمایی را روانه آنتن می‌کند.

در همین زمینه محمد سرشار نوشته است: در میان دین‌ها، اسلام و در میان حرکتها، انقلاب_اسلامی، بر دوش نوجوانان پیش رفته‌اند.

نخستین مسلمان، نوجوانی ۱۳ ساله به نام علی بن ابیطالب(ع) و رهبر انقلابیون، نوجوانی ۱۳ ساله به نام حسین_فهمیده است.

در رسانه_ملی ، تا امروز نوجوانان کمتر دیده شده بودند آن‌چنان که در اردیبهشت امسال، حضرت آقا به نبود برنامه‌های مناسب نوجوانان اعتراض کردند و خطاب به صدا و سیما فرمودند: «کدام برنامه را برای این [نو]جوان فراهم کردید که بتواند از آن استفاده‌ی روحی، استفاده‌ی فکری، استفاده‌ی دینی، استفاده‌ی علمی کند.»

به لطف خداوند و همزمان با عید سعید غدیر خم، پخش آزمایشی شبکه امید ویژه نوجوانان آغاز خواهد شد. برنامه‌های این شبکه نیز، مانند شبکه پویا و شبکه نهال، براساس یک منظومه تربیتی اسلامی ایرانی خواهند بودند.

لطفا برادران و خواهرانتان را در شبکه کودک و نوجوان، از دعا فراموش نفرمایید.
 
کلمات کلیدی : تلویزیون، شبکه امید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.