توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493528
عارف: تعامل با دولت، همزمان با ایفای وظایف نظارتی در دستور کار فراکسیون امید است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۰
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن جلسه بعد از ظهر سه‌شنبه این فراکسیون، بر ضرورت تعامل با دولت متکی به رای گفتمان اصلاحات و همچنین لزوم ایفای وظایف نظارتی مجلس تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در پایان این جلسه و در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی فراکسیون امید مجلس با بیان این که در این جلسه بیش از ۳۰ تن از نمایندگان به بیان نقطه‌نظرات خود درباره روند شکل‌گیری دولت دوازدهم و انتظارات موجود از این دولت پرداختند، تصریح کرد: در مجموع نظر ما این است که دولت آقای روحانی هم در سال ۹۲ و هم به شکل ملموس‌تر در سال ۹۶ رای خود را از گفتمان اصلاح‌طلبی به دست آورده و ما به عنوان نمایندگان این گفتمان در مجلس، باید با این دولت تعامل کنیم و نگاه ما به این دولت مثبت است.

رئیس فراکسیون امید مجلس با تاکید بر این که این تعامل و همراهی از ابتدا وجود داشته است، گفت: ما می‌خواهیم در ادامه مسیر هم این تعامل به حداکثر برسد.

عارف همچنین با اشاره به لزوم توجه به سرمایه اجتماعی اصلاح‌طلبان و حامیان دولت افزود: در عین حال و ضمن حفظ فضای تعاملی مثبت بین فراکسیون امید و رئیس‌جمهوری، ما خود را نسبت به مردم متعهد می‌دانیم و در این راستا بر انجام وظایف نظارتی خود به عنوان وکلای ملت نیز تاکید داریم و معتقدیم این دقت و نظارت، در راستای کمک به دولت دوازدهم برای تشکیل کابینه ای کارآمد، ضروری است.
 
کلمات کلیدی : محمدرضا عارف+ دولت+دولت دوازدهم فراکسیون امید+مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.