نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449220
الزام سازمان خصوصی سازی به توزیع سود سهام عدالت/ ارزش هر سهم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴
رییس سازمان خصوصی سازی گفت: با توجه به انقضای مهلت وصول اقساط سود سهام عدالت با مصوبه شورای عالی نظارت بر اصل 44 هفته گذشته، سازمان خصوصی سازی موظف به توزیع سود سهام عدالت بین مشمولان شده است.

به گزارش فارس، علی اشرف عبداله پوری حسینی رییس سازمان خصوصی سازی امروز در نشست خبری در محل سازمان گفت: با توجه به انقضای مهلت وصول اقساط سود سهام عدالت با مصوبه شورای عالی نظارت بر اصل 44 هفته گذشته ،سازمان خصوصی سازی موظف به توزیع سود سهام عدالت بین مشمولان شده است.

پوری حسینی با بیان اینکه سهام عدالت به یک دوره خاص تعلق ندارد، گفت: همه گرایش‌های سیاسی در شکل‌گیری سهام عدالت دخیل هستند.

به گفته وی با توجه به پایان یافتن دوره 10سال ساماندهی سهام عدالت دورنمای این موضوع را به سه مرحله تقسیم کردیم که در مرحله اول ارایه صورت حساب به مشمولان است.

رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه امکان آزاد سازی سهام عدالت تا قبل از مهر ماه ٩٦ امکان پذیر نیست، در پاسخ به فارس عنوان کرد: هم اکنون ارزش سهام عدالت در بازار حدود دو میلیون تومان برآورد می‌شود.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه ارزش خالص دارایی‌های پرتفوی سهام عدالت چه رقمی است و اینکه آیا سهام عدالت باقیمانده در صورت عدم تقاضا چگونه تعیین تکلیف می‌شود، گفت: ارزش روز خالص NAV سهام عدالت را اجازه بدهید، پس از رونمایی سامانه صورت حساب مشمولان سهام عدالت إعلام شود، اما در مورد الباقی سهام عدالت و در صورت عدم تقاضا قدر مسلم به دولت باز می‌گردد.
 
کلمات کلیدی : سازمان خصوصی سازی + سهام عدالت
 
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۸ ۱۲:۰۵:۵۷
ما که روستایی هستیم ولی برای ما ثبت نامی صورت نگرفته چکار کنیم ؟ (4176889) (alef-11)
 
وحید سلطانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۸ ۱۴:۱۴:۳۰
ثبت نام نکرده ایم (4177181) (alef-13)
 
حمید رضا عبد الهی مارنانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۸ ۱۴:۴۴:۲۰
با سلام
من و خانواده ام موفق به ثبت نام برای سهام عدالت نشده ایم . آیا در این خصوص کمکی به ما خواهد شد یا خیر ؟ و اگر بله ممنون میشم اگر ما را راهنمایی بفرمایید.
با تشکر
95/12/7 (4177253) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۸ ۱۵:۴۵:۲۳
با سلام پدر من راننده کامیون هست ولی برای ما ثبت نام سهام عدالت صورت نگرفته است بعدا برای ما ،برای رانندگان کامیون سهام عدالتی داده میشود (4177359) (alef-11)
 
محمد پودینه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۸ ۲۳:۵۷:۰۴
سلام..ما موقع ثبت نام سهام عدالت در اصفهان بودیم ولی الان ساکن بیرجندهستیم چه کار کنیم (4178073) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.