نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459526
ظرفیت برخی سوله های بحران تکمیل شد/ برپایی چادر در معابر عمومی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۲
به دلیل وقوع پس لرزه های متعدد در مشهد، بسیاری از شهروندان مشهدی در پارک ها و معابر عمومی اقدام به برپایی چادر کرده اند.

به گزارش مهر، به دنبال وقوع پس لرزه های متعدد در مشهد، بسیاری از شهروندان با حضور در بوستان ها و معابر عمومی اقدام به برپایی چادر کرده اند.

گزارش های میدانی خبرنگار مهر حاکی از تجمع مردم مقابل سوله های بحران و سالن های ورزشی برای برپایی چادر است.

طبق اعلام شهرداری ظرفیت برخی سوله های بحران تکمیل شده و مردم برای برپایی چادر به نمایشگاه بین المللی مشهد مراجعه کنند.

هم اکنون دمای هوای مشهد ۲ درجه بالای صفر است.
 
کلمات کلیدی : زلزله +زمین لرزه + مشهد + زلزله سفید سنگ
 
K
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۰۹:۵۷:۴۲
۱۷ میلیون متر مکعب گاز در شبکه تهران،کوچه و خیابانهای باریک با ساختمانهای بلند دو طرف،۸۰ درصد ساختمانهای بیمارستان و آتش نشانی فرسوده و آماده تخریب،بافت و ساختمانهای قدیمی فرسوده گسترده،تراکم جمعیتی بسیار بالا،زمین آماده فرونشست تشدید کننده عواقب زلزله ،میلیونها موش زنده خوار زیر زمین،و واقع شدن در محدوده زمانی تاریخی زلزله بزرگ تهران،ساخته شدن برج‌ها روی گسل ها ...و مدیریت بحرانی که پلاسکو نشان داد خود بحران است...و وقوع زلزله در تهران یعنی فاجعه انسانی که در طول تاریخ بشریت ماندگار خواهد شد ...مسعولین تا کی سر در برف دارند و این مسایل را سطحی و غیر علمی رفع و رجوع کرده و بفکر نیستند شما مسعول جان مردم هستید چرا بفکر نیستید ....تا کی حرف... (4233762) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.