توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 381766
پیشنهاد «مستقلین» به لاریجانی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۱
مهرداد لاهوتی سخنگوی فراکسیون اعتدال مجلس در تشریح نشست امروز فراکسیون متبوعش با علی لاریجانی اظهار داشت: در ابتدای جلسه تصمیم بر این بود که هفته آینده هیات رئیسه این فراکسیون با علی نوبخت درباره قانون برنامه ششم توسعه نشستی داشته باشیم.

به گزارش فارس، سخنگوی فراکسیون اعتدال مجلس گفت: در نشست امروز رئیس مجلس بر روی وحدت فراکسیو‌ن‌های مجلس و تلاش و همراهی بیشتر برای حل مشکلات اساسی کشور تاکید کرد.

وی افزود: نشست امروز در حقیقت یک هم اندیشی با رئیس مجلس بود تا جهت پیشبرد اهداف کاری مجلس برنامه بهتری داشته باشیم.

همچنین در خصوص اینکه چگونه فراکسیون می تواند تاثیر بهتری برای تصمیمات و حل مشکلات اقتصادی کشور داشته باشد بحث و تبادل نظر شد.

سخنگوی فراکسیون اعتدال (مستقلین) مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: افراد حاضر در جلسه به لاریجانی پیشنهاد دادند که در صورت تمایل دیگر فراکسیون‌های مجلس (فراکسیون ولایت و فراکسیون امید) شورای مرکزی فراکسیون‌ها تشکیل شود چرا که با تشکیل این شورا در خصوص رای اعتمادها، استیضاح‌ها، طرح‌ها و لوایح مهم می‌توانیم به یک برنامه مشترک برسیم.

وی با تشریح دیگر موارد مطرح شده در این نشست عنوان کرد: رئیس مجلس در ادامه جلسه بیشترین بحث و صحبت خود را بر مسئله وحدت فراکسیون‌ها متمرکز کرد تا در این راستا تلاش و همراهی بیشتری برای حل مشکلات اساسی کشور صورت گیرد.
 
کلمات کلیدی : لاریجانی+مجلس+فراکسیون مستقل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته