توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387562
یحیی گل محمدی مرخص شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۴
مدیرعامل ذوب آهن در رابطه با وضعیت گل محمدی، گفت: امروز او را به خانه برده‌اند و باید منتظر ماند تا برگردد و با نظر او جایگزینی برای حدادی فر انتخاب کنیم زیرا انتقال بازیکن برزیلی منتفی شد.

سعید آذری در گفت و گو با ایسنا، افزود: امروز با پسر یحیی صحبت کردم، او گفت پدرش را به خانه برده‌اند و حال عمومیش خوب است.
وی در رابطه با جایگزین حدادی فر که قرار بود یک بازیکن برزیلی باشد، گفت: انتقال او منتفی شد و نمی توانیم از او در تیم استفاده کنیم. برای جانشین حدادی فر نیز باید منتظر بمانیم تا گل محمدی بیاید و با نظر او بازیکن دیگری را جذب کنیم.
مدیر عامل ذوب آهن با اشاره به ۳۵۰ میلیونی که از پرسپولیس بابت انتقال مسلمان و صادقیان بدهکار بودند و پولی که AFC برای شرکت در جام قهرمانان آسیا به حساب باشگاه واریز کرده است، گفت: پولی که پرسپولیس باید به ما بدهد به حساب بدهی ما گذاشته شده و هنوز پرداخت نشده است و پولی نیز که از AFC رسیده است آن قدر نیست که بتواند بودجه باشگاه را ترمیم کند.
 
کلمات کلیدی : یحیی گل‌محمدی+باشگاه ذوب آهن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.