توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 315363
گل محمدی: دوست دارم تیمم مقابل ژاوی بازی کند/ اینکه بازی او را از نزدیک ببینم هیجان انگیز است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۵
سایت باشگاه ذوب آهن نوشت: سرمربی ذوب آهن گفت: حضور در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا، انگیزه مضاعفی را در این فصل به من و تیمم داده است.

یحیی گل محمدی اظهار داشت: در آسیا این موضوع که با چه تیمی هم گروه شویم خیلی معنی نمی دهد. این درست است که به هر حال سطح این مسابقات قابل ملاحظه است و همواره بازیکنان خوب خارجی به کیفیت این مسابقات افزوده اند، اما از آنجا که معمولاً تیمها همه ساله نمی توانند کیفیت خود را در یک سطح مطلوب نگه دارند باید بیشتر به کیفیت خودمان چشم بدوزیم نه قرار گرفتن در گروهی که تیمهایش از نام و اعتبار کمتری برخوردار هستند.
سرمربی ذوب آهن افزود: حضور در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا انگیزه بسیار زیادی برای خود من و بازیکنانم ایجاد کرده است. من خودم تجربه حضور در این مسابقات را به عنوان مربی نداشته ام و فکر می کنم این یک چالش مهم برای من خواهد بود. از طرف دیگر بازیکنان جوان تیمم این فرصت را دارند که با حضور در این مسابقات نشان دهند چه پتانسیلی دارند. امیدوارم که حضور ما در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با موفقیت توام باشد.
سرمربی ذوب آهن همچنین در مورد احتمال هم گروهی تیمش با تیم السد قطر و تقابل با یاران ژاوی گفت: او مدتها کاپیتان تیم محبوبم بارسلونا بوده است. اینکه بازی او را از نزدیک آن هم مقابل تیم خودم ببینم برایم هیجان انگیز است و بدم نمی آید چنین اتفاقی رخ دهد.
گل محمدی در پایان در مورد ادامه مسابقات و شرایط تمرینی تیمش نیز اظهار داشت: چهار روز تمرینات را تعطیل کردیم و از روز شنبه با جدیت تمرینات را پیش گرفتیم. یک دیدار دوستانه در برابر سایپا برگزار خواهیم کرد و آماده دیدار با تیم فوتبال سیاه جامگان در مشهد خواهیم شد. امیدوارم بتوانید از مشهد مقدس نیز دست پر بازگردیم.
 
کلمات کلیدی : یحیی گل محمدی +تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.