توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 152166
فعالیت مجدد خط 4 متروی تهران، تا پایان هفته
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۱۱
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری از راه اندازی و فعالیت مجدد خط ۴ متروی تهران تا پایان هفته خبر داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ،‌ سیدجعفر تشکری هاشمی، میزان خسارت وارد شده به این خط را حدود ۲۱ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: روز جمعه تخلیه اب ناشی از سیلاب به پایان رسید و هم اکنون شستشو و نصب تجهیزات درحال اجراست.
وی با تشریح چگونگی ورود سیلاب به خط ۴ مترو گفت: بارش باران روز یکشنبه ۲۷ فروردین و طغیان رودخانه میانرود‌، سبب افزایش آب در مسیل‌های شمالی- جنوبی تهران می‌شود و بخشی از اب این رودخانه را که به سمت کرج می رود دچار طغیان می‌کند و دیواره‌های این کانال می شکند و بخشی از سیلاب به داخل ایستگاه ارم سبز که در حال احداث است سرازیر می شود.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در این حادثه حتی یک نفر هم زخمی نشد و هزاران نفر از مسافرانی که هنگام حادثه در ایستگاه بودند طی ۳ دقیقه تخلیه شدند.
تشکری هاشمی افزود: در زمان حادثه ما غافلگیر نشدیم چرا که چنین حوادثی را نمی‌توان غافلگیری دانست بلکه جزو حوادث غیرمترقبه است.
وی گفت: مسئولیت سازماندهی رودخانه‌ها و مسیل‌ها طبق قانون با دولت است و اگر ساماندهی درستی در این مسیل اتفاق می افتاد شاید ما حداقل خسارت را داشتیم و علیرغم اینکه کنترل این مسیل ها بر عهده ما نبود وارد شدیم.
 
کلمات کلیدی : فعالیت+ خط 4 متروی تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.