نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442164
بیمار پرواز استانبول به ویتنام از بیمارستان زاهدان مرخص شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۷
رئیس فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بیمار ویتنامی که صبح امروز در پرواز استانبول به ویتنام دچار درد سینه شده بود با حال خوب از بیمارستان خاتم الانبیاء زاهدان مرخص شد.

به گزارش ایسنا، دکتر فریبرز راشدی اظهار کرد: صبح امروز پس از اعلام به مرکز اورژانس ۱۱۵ مبنی بر حال نامساعد یکی از مسافران پرواز استانبول به ویتنام و فرود اضطراری این پرواز در فرودگاه بین المللی زاهدان بلافاصله اورژانس مستقر در فرودگاه در محل حاضر و اقدام به بررسی اولیه سلامت مسافر ویتنامی کرد.

وی ادامه داد: این بیمار بلافاصله به بیمارستان خاتم الانبیاء زاهدان منتقل و توسط متخصصان طب اورژانس و قلب ویزیت شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تصریح کرد: انجام نوار قلب و اکو از دیگر اقدامات انجام شده برای تجویز درمان مورد نیاز بود که خوشبختانه در کمتر از یک ساعت بیمار با دستور دارویی، مرخص و به هواپیما بازگردانده شد.

هواپیمای ایرباس ۳۰۰_۳۳۰ هواپیمایی ترکیش پس از بهبودی حال مسافر ساعت ۱۰:۴۵ دقیقه فرودگاه بین المللی زاهدان را به مقصد ویتنام ترک کرد.
 
کلمات کلیدی : فرود اضطراری + هواپیما + فرودگاه زاهدان
 
سميه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۶ ۱۳:۳۸:۴۳
درود بر شرف خلبان وكادر پرواز. (4150586) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.