نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 316560
کوثری: اصلاح‌طلبان جرأت ارائه مانیفست مشخصی به مردم را ندارند
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان تاکنون نتوانسته‌اند مانیفست مشخصی بدهند، گفت: هویت اصلاح‌طلبی مشخص نیست چراکه هدف مشخصی ندارند، بنابراین در سیاست‌گذاری نیز سردرگم هستند.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۰
اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به سوالی مبنی براینکه ارزیابی شما از هویت اصلاح‌طلبی چیست و چرا اصلاح‌طلبان در هر دوره به زیر چتر افراد دیگر می‌روند؟ گفت: اصلاح‌طلبان پس از سال ۷۶ تاکنون نتوانستند مانیفست مشخصی بدهند و مشخص کنند که واقعا به دنبال چه هستند.

وی با بیان اینکه برخی از جریان اصلاح‌طلب به خارج پناهنده شدند، تصریح کرد: اگر مبنای اصلاح‌طلبی را به افرادی که به خارج پناهنده شدند اختصاص دهیم باید بگوییم که اصلاح‌طلبی مرده است، اکنون آنان مدعی هستند که درصدد اصلاح مسائلی در دولت و قوه مقننه هستند اما این افراد جرات اینکه مانیفست مشخصی از خود به مردم ارائه بدهند ندارند چراکه سردرگم‌اند و فردی که در هدف‌گذاری سردرگم باشد در سیاست‌های خود نیز سردرگم می‌شود و در هر دوره به زیر چتر یک نفر می‌رود.

کوثری با اشاره به اینکه هویت اصلاح‌طلبی به دلیل عدم هدف‌گذاری درست سردرگم است، تصریح کرد: اصلاح‌طلبان در هر دوره تنها به دنبال تامین منافع شخصی خود هستند تا خودشان را در روند سیاسی کشور جا دهند بنابراین نمی‌توانند مستقل باشند و می‌خواهند از افراد دیگر سوءاستفاده کنند. گاهی به زیر چتر روحانی و هاشمی می‌روند و در این دوره می‌خواهند زیر چتر ناطق نوری و لاریجانی قرار بگیرند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان در هر مقطع به سراغ افراد دیگر رفته‌اند، تصریح کرد: آنان در این دوره از یک طرف خود را به کارگزاران و اعتدالیون وصل می‌کنند و یا از ائتلاف خود با لاریجانی و ناطق‌نوری دم می‌زنند با وجود اینکه با این افراد تفاوت زیادی دارند درحالی که این افراد تنها درصدد هستند تا از این افراد سوءاستفاده کرده و جای خودشان را در مجلس پیدا کنند.

کوثری با بیان اینکه مردم این افراد را به خوبی شناخته‌ و هوشمند و آگاه هستند، تصریح کرد: تا زمانی که اصلاح‌طلبان مانیفست مشخصی ارائه ندهند، کسی به آنها اعتماد نمی‌کند.
 
کلمات کلیدی : اصلاح طلبان، کوثری
 
۱۳۹۴-۰۹-۲۰ ۱۵:۳۶:۴۲
اصلاح‌طلبان در هر دوره تنها به دنبال تامین منافع شخصی خود هستند!!!!

اونوقت می شه بفرمائید چطو ر اختلاس ها از زیر مجموعه اصولگرایان بیرون می آد؟ کدام متهم 3000 میلیارید اصلاح طلب است؟ حداقل یکی را نام ببرید! پرونده تامین اجتمائی و ... مال کیه؟ (3381478) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۲۰ ۱۶:۲۲:۴۶
1- چون می دانند که شما نخواهید گذاشت که اجرا کنند و با استفاده از رسانه های خود تنها برنامه های آنها را مورد انتقاد قرار می دهد و جو بی اعتمادی ایجاد می کنید.
2- یادم نمی آید که اصولگرایان چنین مانیفستی داده باشند. اگر هم داده اند یادم نمی آید که اجرا کرده باشند. پس اصلاح طلبان با شما در این زمینه تفاوتی ندارند. (3381554) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۲۰ ۱۷:۲۲:۲۰
بارها گفته اند که مانیفست ما اجرای کامل قانون اساسی است که در آن صورت حتما کشورمان درست میشود. (3381634) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۲۰ ۱۷:۲۳:۰۸
جناب کوثری .مانیفست اصولگرایان چه بوده؟غیرازاین که یکی مثل احمدی نژادرا آوردید وبعدازاینکه استفاده هایتان را کردید ومناسب وموقعیتها را بین دوستان تقسیم کردید وبنگاههای بزرگ اقتصادی را به تصرف درآوردید وبانکها وموسسات مالی غیر مجازتاسیس کردیدو......وقتی ایشان شروع کرد به عدم تبعیت ازشما ودوستانتان اورا منحرف و.....نامیدید واتگهای ازپیش آماده را چسباندید وجالب اینکه بافرار به جلو اورامحصول اصلاح طلبان نامیدید واززیربارمسئولیت شانه خالی کردید مثل همیشه؟لااقل آن بخش ازاصولگرایان که اصولی ندارند وشما متعلق به آن بخش اصولگرایی هستید ان شاالله درانتخابات آتی نتیجه مانیفست خود را خواهند دید. (3381635) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۰۹-۲۰ ۲۱:۰۲:۵۹
اقای کوثری این حرفت یادت باشه تا انتخابات بعدی ببینیم تو راست میگی یا انها که مردم به اصلاح طلبان اعتماد ندارند . فقط صبر تا انتخابات مجلس بعدی (3381943) (alef-11)
 
صبا
۱۳۹۴-۰۹-۲۰ ۲۳:۳۳:۱۹
شماها مگه نمیگید اصلاحات مرده پس جرا اینقدر از مرده می ترسید ! واقعا که !!! (3382133) (alef-13)
 
فتحعلی
۱۳۹۴-۰۹-۲۱ ۱۵:۰۶:۳۶
اقای کوثری چرافکرمیکنید از همه انقلابی تر ومتدینترید (3382772) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.