نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466168
کدام بخش از مطالبات معلمان در هفته معلم پرداخت می‌شود؟
بخش اجتماعی الف، 7 اردیبهشت 96
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۹
سخنگوی کمیسیون آموزش‌‌وتحقیقات مجلس با اشاره به اینکه گزارش نهایی تیم تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در صحن علنی مجلس پس از پایان بررسی‌ها ارائه می‌شود، گفت: بخشی از مطالبات معلمان در هفته معلم پرداخت می‌شود.

حمایت میرزاده در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این پرسش که آیا تخلفات صورت‌گرفته صرفاً مختص به بانک سرمایه است، اظهار کرد: بانک سرمایه زیرمجموع صندوق ذخیره فرهنگیان است بنابراین نمی‌توان مدعی شد که میان تخلفات این بانک و صندوق ذخیره ارتباطی وجود ندارد.

وی افزود: تیم تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان همچنان مشغول بررسی است بنابراین تا زمانی که کار تحقیق و تفحص تمام نشده است نمی‌توان راجعه به تخلفات صورت گرفته سخن گفت. با تمام شدن کار تحقیق و تفحص و جمع بندی مطالب آن را در صحن علنی مجلس ارائه می‌کنیم و به فرهنگیان اطمینان می‌دهیم که اجازه نخواهیم داد در این ماجرا حقوق آنها پایمال شود.سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به این پرسش که مطالبات فرهنگیان چه زمانی پرداخت می‌شود؟ گفت: طبق اعلام مسئولان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در هفته معلم 50 درصد از مطالبات پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال 95 و بخشی از مطالبا حق‌التدریس معلمان پرداخت می‌شود و مابقی مطالبات حق‌التدریس معلمان و مطالبات امتحانات نهایی تا هفته آخر اردیبهشت پرداخت خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : فرهنگیان، معلمان، حقوق
 
حقیقت دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۷ ۱۰:۴۹:۳۴
اینکه هرروز صدایی از مسئولین مبنی برپرداخت مطالبات شنیده می شود چیز جدیدی نیست و ما معلمان همیشه سرکار هستیم
واقعا آموزش و پرورش در تمام دولت ها وزارتخانه ای فراموش شده است که هیچ برنامه و بودجه برای تغییر و تحول در سیستم آموزشی وجود نداشته
سیستم های 633وسالی واحی و ترمی نیز فقط آزمایشهایی برروی دانش آموزان و فرزندان این سرزمین بود و هیج محتوای آموزشی اساسی نداشت وروی مباحث قدیمی محفظات محور تاکید داشت .
درحالی که سیستم های جدید و موفق دنیا روی مباحث مهارت محور تاکید داشته و تلاش می کنند مانند فنلاند و دانمارک و ژاپن و... و نتایج موفقی داشته اند تولید نیروی انسانی را سرمایه ملی وروی آن نیروه سرمایه گذاری می کنند
خودمان را گول نزنیم ما فراموش شدگانی هستیم که تنها دست و پا می زنیم تا غرق نشویم متاسفانه این است روزگار نامساعد ما معلمان امروز ایرانی (4288191) (alef-11)
 
فرهنگ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۱۸:۰۶:۴۴
ولش کن از معلمی خودم واز معلم بودنم متنفرم. (4300683) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.