توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473467
آیت الله مکارم شیرازی: رئیس جمهور منتخب خود را متعلق به همه ملت بداند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲
آیت الله ناصرمکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، گفت: رییس جمهور منتخب باید خود را متعلق به همه ملت بداند و بر استفاده از همه ظرفیت‌ها توجه داشته باشد.

به گزارش ایسنا، این مرجع تقلید روز جمعه در اولین ساعات رأی گیری، پس از انداختن رأی خود به صندوق در جمع خبرنگاران با بیان اینکه «امروز روزی تاریخی در تاریخ ملت ایران است»، گفت: همانگونه که از قرائن مشخص است، همه مردم از گروه‌های مختلف در این انتخابات شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: امیدوارم هر کسی که در این انتخابات موفق می‌شود، همه مردم وی را حمایت کنند و رییس جمهور آینده نیز خود را متعلق به همه مردم بداند و اینگونه نباشد که اعوان و انصار خود را در همه امور بگمارد و از دیگر ظرفیت‌های کشور غافل بماند؛  بلکه باید بهترینها را برای اداره امور کشور انتخاب کند.

آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: مشکلات با همکاری همه مردم و مسولان حل می‌شود و امیدواریم آینده خوبی در انتظار ملت شریف ایران باشد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۶:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۱۲:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۱۶:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۱۶:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۱۷:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۲:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۱۳:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۱۱:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۰:۱۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۷:۱۲
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ انتخابات ریاست جمهوری+آیت الله مکارم شیرازی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.