توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453162
بازی «سفر جنجالی» به صورت رایگان عرضه شد +دانلود
بخش دانش و فناوری الف،21 اسفند95
بازی اندرویدی و ماجراجویانۀ «سفر جنجالی» با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی، هم‌اکنون در دسترس عموم قرار گرفته است و علاقه‌مندان می‌توانند نسخۀ نمایشی آن را به صورت کاملاً رایگان دانلود کرده و با نصب آن در تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند خود، از بازی لذّت ببرند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۰
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان «رسانه‌گستر بِنیسی» ضمن اعلام این خبر از عرضۀ نسخۀ اندرویدی بازی دوبعدی و ارزشی «سفر جنجالی» خبرداد و گفت: «سفر جنجالی» عنوان رسمی‌ترین بازی دیجیتالی تولیدشده به منظور معرّفی و نهادینه‌سازی شیوه و سبک زندگی اسلامی ایرانی است که داستان آن در یک تمدّن فرضی و بسیار زیبا روی می‌دهد، تمّدنی که از روستا و شهرهایی تشکیل شده و هر یک از آن‌ها دارای اماکن متعدّدی هستند و داستان پر مخاطره‌ای در آن روی می‌دهد.

وی گفت: این محصول ارزشی پس از انتشار نسخۀ رایانه‌ای آن در عید سعید فطر سال جاری و با فاصلۀ زمانی 6 ماه از تولید و استقبال مردمی نسخه‌ رایانه‌ای، تولید گردیده و نسخۀ نمایشی آن با 10 مرحله بازی به صورت کاملاً رایگان در اختیار عموم مردم قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه «سفر جنجالی»، نخستین بازی تولیدی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» برای سیستم‌عامل اندروید است، گفت: این بازی در فروشگاه‌های عرضۀ نرم‌افزارهای موبایلی مانند کافه‌بازار، مایکت، ایران‌اپس و همچنین وبگاه این بازی عرضه شده است که پیوند تمام این موارد خدمتتان تقدیم می‌گردد:

  لینک دانلود از کافه‌بازار: https://cafebazaar.ir/app/ir.safarejanjali.demo/?l=fa

  لینک دانلود از مایکت: https://www.myket.ir/app/ir.safarejanjali.demo/?lang=fa
  لینکدانلود از ایران‌اپس: http://iranapps.ir/app/ir.safarejanjali.demo
  لینک دانلود از وبگاه رسمی بازی:  http://safarejanjali.ir/DownloadOrBuy.php

بازی رایانه‌ای / اندرویدی «سفر جنجالی» با تلاش جمعی از اساتید و دانش‌آموختگان حوزه و دانشگاه در شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» تولید شده و توانسته ضمن نامزدی بهترین بازی اندرویدی ایران در 2 جشنوارۀ «بازی مردمی عمّار» و «پویاگران انقلاب اسلامی»، به بخش داوری نهایی این جشنواره‌ها نیز راه پیدا کند.

شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» رسمی‌ترین مجموعۀ تولیدکنندۀ بازی‌های دیجیتالی فاخر ارزشی در کشور است و تاکنون موفّق به تولید و تهیّۀ 3 محصول با نام‌های «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» و «سفر جنجالی» و دریافت جوایز و مقام‌های متعدّد استانی، ملّی و بین‌المللی شده است.

منبع: تهران پرس
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ بازی‌ اندرویدی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته