نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394465
خودکشی قاتل همسر و ۲ دختر، هنگام بازسازی صحنه قتل،
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۱
شامگاه ۲۷ شهریور به مأموران انتظامی بهارستان در جنوب غرب تهران خبر رسید که مردی در جریان جنایتی هولناک همسر ۴۵ ساله و ۲ دختر ۱۲ و ۲۲ ساله‌اش را به قتل رسانده است.

دقايقي بعد مأموران به محل جنايت كه خانه‌اي در محله صالحيه بود رفتند و با اجساد قربانيان مواجه شدند و پدر ۴۸ساله خانواده را كه هنوز در آنجا بود دستگير كردند. در جريان تحقيقات مقدماتي معلوم شد كه عامل اين جنايت به اعضاي خانواده‌اش سوء‌ظن داشت و به همين دليل اين جنايت را مرتكب شده بود.

وي در اعترافاتش گفت:مدت‌ها بود كه اين فكر در سرم بود و تصميم گرفته بودم كه بعد از به قتل رساندن اعضاي خانواده‌ام با خوردن اسيد خودم را نيز از بين ببرم اما موفق به اين كار نشدم. وقتي تحقيقات مقدماتي پايان يافت، متهم در برابر كارآگاهان، صحنه جنايت را بازسازي كرد. او بعد از آنكه نحوه قرباني كردن اعضاي خانواده‌اش را توضيح داد سراغ بطري اسيدي رفت كه گفته بود قصد خودكشي با آن را داشته است.

او در برابر مأموران درِ بطري را باز كرد و در يك لحظه محتويات آن را سر كشيد. همه‌‌چيز در يك لحظه اتفاق افتاد و با اينكه اقدامات پزشكي براي نجات وي انجام شد اما او جان خود را از دست داد.
 
کلمات کلیدی : قتل+قتل خانوادگی+قتل ناموسی+خودکشی
 
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۰۰:۰۴:۰۳
این هم وضعیت ضابطین قضایی در ایران، غیر حرفه ای و کاملا مبتدی، عمل کردند، در بازسازی صحنه جرم، باید همه چیز از قبل چک شود، تا متهم نتواند به خودش آسیب بزند،‌ با توجه به صحبت های متهم و قصد خودکشی، لازم بود تا مامورین از عدم وجود اسید مطمین می شدند، متاسفانه روانشناسی جنایی در سیستم قضایی و پلیسی کشور جایگاهی ندارد، (3943980) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۰۳:۳۵:۰۸
به ماموران خسته نباشید عرض می کنم! (3944059) (alef-11)
 
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۰۳:۵۶:۴۹
یعنی کارشناسان محترم و مسئولان صحنه بازسازی جرم نباید قبلا بطری حاوی اسید را بر ميداشتد و بدل آن را ميگذاشتند؟! واقعا که.... (3944062) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۰۷:۵۰:۴۶
این ها از بد بختی جا معه است. که کسی پاسخ گونیستج (3944102) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۰۸:۴۵:۰۳
کار خوبی کرد (3944135) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۱۷:۳۱:۰۲
این نامرد جانی ، حقیقت قضیه ، در هر حال باید به درک واصل می شد . اگر چه ممکن بود تبرئه شود و راست راست بگردد . حال ، چه اشکالی دارد وقتی یارو ، خودش کارش را یکسره کرد و رفت؟؟ (3944596) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۲ ۰۸:۳۶:۱۴
وقتی علم در سیستم اداری ایران ارزشی نداردف همین کارها رخ می دهد.پلیس باید به روانشناسان خبره مجهز باشد. (3945185) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.