توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454864
سرمربی تیم ملی دستیارانش را در بلاتکلیفی گذاشت
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۰
دستیاران ایرانی کارلوس کی روش پس از جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال به شدت از او و سرمربی تیم ملی ناراحت شدند.

به گزارش تسنیم، پس از اینکه مشخص شد کارلوس کی روش قصد ادامه همکاری با دستیاران ایرانی‌اش را ندارد، مهدی تاج امروز (پنجشنبه) و پس از بازگشت سرمربی پرتغالی تیم ملی جلسه‌ای را در این زمینه با او ترتیب داد و سپس جلسه ای با کادر ایرانی تیم ملی داشت.

جواد نکونام، مارکار آقاجانیان، مهرداد خانبان و سایر اعضای کادر فنی ایرانی تیم ملی، پس از جلسه با تاج با دلخوری فدراسیون فوتبال را ترک کردند و به نوعی شدیدا از رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی شاکی بودند. دستیاران ایرانی کی‌روش حتی اعلام کرده‌اند با وضعیت موجود ترجیح می‌دهند از همین حالا به همکاری‌شان با تیم ملی پایان دهند.

مهدی تاج در این جلسه به یکی از مربیان ایرانی تیم ملی پیشنهاد کرده بود که با کی‌روش آشتی کنند که این پیشنهاد در جلسه رد شد، چراکه مربیان ایرانی تیم ملی اعلام کرده‌اند از سوی کی‌روش به آنها بی‌احترامی شده است. به همین دلیل دلخوری شدید مربیان تیم ملی در جلسه رخ داد و این دلخوری زمانی اوج گرفت که تاج اعلام کرد کی‌روش با بعضی از آنها پس از بازی قطر جلسه می‌گذارد و تصمیم می‌گیرد که آنها را حفظ کند یا نه! این صحبت‌ها نیز باعث دلخوری شدید مربیان تیم ملی شد و با حالت ناراحتی فدراسیون را ترک کردند. با این شرایط ادامه همکاری دستیاران ایرانی کی‌روش با تیم ملی تمام شده به نظر می‌رسد.

کارلوس کی‌روش حتی دن گاسپار را هم کنار گذاشته که دلیل این کار او مشخص نیست، اما در این چند روز به مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی گفته بود که حق حضور در تمرینات تیم را ندارد.
 
کلمات کلیدی : کارلوس کی‌روش+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته