نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421239
کارهای «فاضل لاریجانی» را قبول ندارم و هیچ حمایتی از او نمی‌کنم/ قضات در حال پیگیری هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: رئیس قوه قضاییه اعلام کرد که عملکرد و کارهای فاضل (فاضل لاریجانی) را قبول ندارم و هیچ حمایتی از او نمی‌کنم، این را از قول من نقل کنید.

به گزارش خبرگزاری بسیج، محمد امین سلیمی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با اشاره به جلسه تشکل های دانشجویی با رئیس قوه قضاییه، گفت: به مناسبت ایامی که منتهی به روز دانشجو است؛ تشکل‌های دانشجویی میهمان ریاست محترم قوه قضاییه بودند.

وی تصریح کرد: روند این جلسه صمیمی، اینگونه بود که همه نمایندگان تشکل‌ها نقطه نظرات خود را به صورت تفصیلی بیان کردند و آیت الله آملی لاریجانی هم تک تک پاسخ دانشجویان را دادند.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با اشاره به نقطه نظرات دانشجویان در این جلسه، اظهار کرد: سوال پیرامون عملکرد قوه قضاییه، مباحث فیش‌های نجومی، املاک شهرداری، بیان ایرادات قضات و دادستانی‌های استانی و ضعف عملکرد آنها، بحث عدم شفافیت برخی از پرونده‌ها و عدم توجه قوه قضاییه به تبعات برخی از پرونده‌ها در جامعه، جزییات پرونده‌هایی همچون محمود صادقی، لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد، مباحث ساختاری و ایرادات عملکردی جزو مسائلی بود که در این جلسه بیان شد.

وی افزود: رئیس قوه قضاییه پیرامون بحث فیش‌های نجومی و املاک شهرداری تاکید کرد که این موضوع با جدیت بررسی می‌شود و سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات هم این موضوع را پیگیری می‌کند؛ این وقفه‌ای که ایجاد شده به این دلیل است که دولت در این چند ماه در یک مورد اطلاعاتی را در اختیار قوه قضاییه نگذاشته و حتی گویا از سوی دادستانی هم مهلتی داده شده که دولت هر چه سریع‌تر اطلاعات را جمع آوری کرده و به قوه قضاییه برساند.اگر دولت در حوزه فیش‌های نجومی با جدیت وارد کار نشود، ما مستقلا این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با اشاره به پاسخ آملی لاریجانی پیرامون بررسی پرونده املاک شهرداری، گفت: وی معتقد است که قوه قضاییه هیچ قصد و نیتی از دفاع از شهرداری نداشته و چند نفری هم در این حوزه احضار شدند و موضوع در حال پیگیری است، حتی به قالیباف هم گفته شده که این موضوع را بدون ملاحظات جناحی و سیاسی بررسی خواهد شد و وی هم ابراز کرده که ما مطیع قانون هستیم.

وی ادامه داد: در حوزه عملکردی که به یکی از نزدیکان لاریجانی وارد بود، رئیس قوه قضاییه اذعان کرد مماشاتی در این حوزه وجود ندارد و تاکید داریم که باید به صورت قانونی پیگیری شود.

سلیمی با اشاره به تاکید رئیس قوه قضاییه بر روشنگری ابهامات موجود پیرامون پرونده فاضل لاریجانی گفت: رئیس قوه قضاییه پیرامون پرونده فاضل لاریجانی گفت که عملکرد فاضل را تایید نمی‌کنم و قبول هم ندارم و به نظر من کار او اشتباه است این موضوع را از قول من نقل کنید. قضات در حال پیگیری هستند و من هم بدون هیچ ملاحظه‌ای پیگیر این پرونده خواهم بود.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با اشاره به ارتباط رئیس قوه قضاییه با فضای دانشگاه و دانشجویان گفت: انتظار داریم که سالانه وی در جمع دانشجویان حضور پیدا کند، وی با توجه به اظهاراتی که کردند بسیار مشتاقند که در این جمع‌ها حضور یابند ولی به دلیل کارها و مشغله‌ها این فعالیت کم رنگ شده است.
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۱۴:۳۴
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۱:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۲ ۱۵:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۰ ۲۱:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۰ ۱۹:۰۴
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۲۰:۵۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۵:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۲:۴۴
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۴۴
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۴:۰۲
 
 
کلمات کلیدی : رئیس قوه قضاییه+آملی لاریجانی+فاضل لاریجانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۲۳:۳۷:۱۰
چرا تا به امروز ایشان در این زمینه چیزی نگفتند و امروز هم پیغام توسط یک .......فرستاده شده بهتر نیست شفاف و صریح سخن گفته شود (4054464) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.