نظر منتشر شده
۲۴۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 197437
راه اندازی دانشگاه با رانت و فریب
بخش داخلی الف، 10 شهریور 92
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۸
دیروز روابط عمومی دانشگاه ایرانیان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مبلغ دریافتی از دولت برای کمک به این دانشگاه، به حساب ریاست جمهوری بازگردانده شد.

در این اطلاعیه آمده است «در عین استحقاق قانونی کامل دانشگاه برای استفاده از کمک مورد اشاره، به منظور پاسداشت از جایگاه والای تلاش مقدس علمی و جلوگیری از ایجاد کمترین شائبه و هرگونه بهانه‌جویی، کمک مذکور به حساب نهاد ریاست جمهوری بازگردانده شده است. در ادامه اطلاعیه ضمن اعلام شماره حساب جدید از افراد خیر و نیکوکار و عموم مردم خواسته شده تا کمک های خود را به این حساب ها واریز نمایند.

دانشگاه ایرانیان= رانت+ فریب
راه اندازی «دانشگاه بین المللی ایرانیان» و ارایه مجوز توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی به رئیس دولت قبلی، از آخرین اقداماتی بود که احمدی نژاد در چند هفته پایانی ریاست جمهوری خود انجام داد.

اقدامی که بسیاری آن را مصداق استفاده از رانت می دانستند. از جمله عماد افروغ که در این باره زمانی گفته بود: «متأسفانه این مصداق رانت است، رانت هم فقط اقتصادی نیست، رانت می تواند فرهنگی باشد البته این رانت فرهنگی درحد فرهنگی باقی نمی ماند حتی به مباحث اقتصادی هم منجر می شود... این مصداق بیماری ساختاری است که در کشور ما وجود دارد همگان هم از آن بهرمند می شوند درحالی که بسیار قبیح است.»

دانشگاهی که به نظر می رسد همان دانشگاه شورای عالی ایرانیان خارج از کشور باشد که قرار بود سال ۸۹ تاسیس شود و زیر نظر اسفندیار رحیم مشایی کار کند. دانشگاهی که مشایی و حمیدبقایی را به عنوان هئیت مدیره خود معرفی نموده بود.

اما این پایان ماجرا نبود. چرا که بعد از مدتی یکی از روزنامه ها خبر داد که در روز مراسم تحلیف حسن روحانی در مجلس، یعنی ۱۳ مرداد ۱۳۹۲، یک فقره چک به مبلغ ۱۶۰‌میلیارد ریال از ذی‌حسابی نهاد ریاست‌جمهوری به نام دانشگاه غیردولتی، غیرانتفاعی جامع بین‌المللی ایرانیان (يعني همان حسابي كه شماره آن براي اطلاع عمومي منتشر شد) واریز شده است.
دانشگاهی که در آن شمس‌الدین حسینی، وزیر اقتصاد، حمید بقایی، سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری و بهروز مرادی، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی در دولتش را به ترتیب به ریاست مجمع اقتصادی و مالی، معاونت پشتیبانی و معاونت طرح و برنامه دانشگاه منصوب شده است. همچنین در احکام صادرشده، محمدرضا شمس اردکانی، به عنوان رییس مجتمع علوم پزشکی دانشگاه، عبدالرضا شیخ‌الاسلامی به عنوان رییس مجتمع فنی و مهندسی و وحید حدادی‌اصل را به عنوان معاون آموزشی دانشگاه بین‌المللی ایرانیان منصوب شده است.

پیگیری های دیوان محاسبات و قول بقایی
اما دیوان محاسبات از روز اول پیگیر این جریان و برداشت غیر قانونی بوده است. به همین دلیل بود که چند روز پیش به دستور سرپرست دیوان محاسبات، دیوان مکلف به پیگیری ماجرای ۱۶۰ میلیارد ریال می شود. به همین دلیل سه نفر از کارشناسان مالی نهاد ریاست جمهوری که از این ماجرا اطلاع داشتند احضار می شوند و با همکاری آن ها، مشخص می شود که این مبلغ با دستور احمدی نژاد و بقایی روز ۱۲ مرداد از حساب ریاست جمهوری خارج شده است. حمید بقایی زمانی که از پیگیری های دیوان مطلع می شود با این کارشناسان تماس می گیرد و اعلام می کند که ما ۱۶ میلیارد تومان را به حساب دولت بر می گردانیم.

بازی رسانه ای جدید تیم دولت سابق
اما امروز یک منبع آگاه در دیوان محاسبات از توقیف شانزده میلیارد تومانی که به حساب شخصی احمدی نژاد و بقایی برای دانشگاه ایرانیان ریخته شده، توسط دیوان محاسبات خبر داد و اعلام کرد که با این توقیف این افراد امکان دسترسی به این حساب را نداشته اند تا بتوانند آن را بازگردانند.

در واقع با این گفته مشخص می شود که تیم دولت سابق بازی رسانه ای را در پیش گرفته تا با اعلام شماره حساب جدید بدلیل بلوکه شدن شماره حساب قبلی و با ادعای دروغین بازگرداندن ۱۶ میلیارد، بتوانند از پیگیری های نهادهای مسئول رهایی یابند.
 
کلمات کلیدی : دانشگاه احمدی نژاد
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۸:۵۴:۵۹
بلوکه شدن کافی نیست اگر خلاف صورت گرفته باید محاکمه شوند (1607273) (alef-13)
 
ابوالحسن-ع
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۵۰:۲۶
سایت وزین الف
چرا بعداز انتخابات چرخش های عجیب وغریبی در سیاست های سایت شما دیده می شود.!!!!
ما حمایتی از افکار یا کار غلط احمدی نژاد نمی کنیم انشا الله مردی پیدا شود تا امسال ایشان را پای میز محاکمه کشاند.!
آیا فقط ایشان از رانت سیاسی واقتصادی استفاده کرده است ! وروسای سابق جمهوراستفاده از رانت سیاسی واقتصادی نداشته اند وهمه آنان معصوم هستند.
(1607714) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۳۹:۵۳
بنباد باران را چه کسی و با کدام پول تاسیس کرد؟؟؟؟؟ (1608454) (alef-10)
 
عباس
۱۳۹۲-۰۶-۱۲ ۰۱:۲۹:۵۰
پس به چه کسی مربوط هست حالا که به شما مربوطه شما که ادم فهیمی هستید بگید 160 میلیارد ریال کجاس پول موسس باران از کجا امده شما که از جیبت ندادی؟ (1610444) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۲ ۰۳:۰۸:۰۵
چه امکاناتی رو این بنیاد باران گرفته؟ (1610499) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۲ ۰۴:۱۸:۱۷
منبع درآمد بنیاد باران:

ماده۶)سرمایه:بنیاد باران با سرمایه زیادی تاسیس نشده است و هزینه های اولیه بنیاد از پذیرش اعضایی که می خواهند در فعالیت های حزبی بیشتر سهیم باشند به دست می اید و در اینده این حزب قصد دارد با کارخانه زدن در کشوری غیر از ایران هزینه های بعدی خود را تامین کند. (1610509) (alef-15)
 
وحید
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۱۰:۲۰
ببخشید ولی واقعا یعنی چی؟ چرا سعی دارین موضوع رو عوض کنین؟ اون هم با انگ زدن ... این قضیه چه ربطی به انتخابات داره؟! سایت الف با همه ایراداتی که بهش وارده مدتهاست که کم و بیش سعی در افشاگری اقتصادی داشته و داره ... واسه همین هم هست که دو-سه سالی (و شاید هم بیشتر) میشه که احمدی نژاد و تیمش خیلی آبشون با الف به یه جوب نمیره. (1608513) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۲۴:۱۷
آنقدر آقازاده در این کشور وجود دارد که احمدی نژاد و دارو دسته اش پیش آنها عددی نیستند. (1608546) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۲۸:۱۳
من کشته این استدلال شما هستم. فرضا اگر دیگران از رانت استفاده کنند مجوز بقیه هم هست. این چه استدلالی است آخه. (1608556) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۴۱:۱۱
کدام چرخش برادر من؟! جلو ضرر هر جا گرفته شود، سود است. فعلاً که دم خروس دولت دهم بیرون زده و مطمئن باشید اگر در دوره خاتمی یکهزارم این حادثه رخ می داد، تا به حال روستاهای شاخ افریقا هم فهمیده بودند! شما احتمالاً در این مملکت زندگی نمی کنید و نمی دانید که برخی حضرات هشت سال با ذره بین در اسناد و مدارک ریاست جمهوری می گشتند چیزی علیه خاتمی پیدا کنند، اما نکردند. وانگهی همین دیروز بود که یکی از کارکنان نهاد ریاست جمهوری در حال خارج کردن کوله باری از اسناد دولت دهم، دستگیر شد. این 16میلیارد هم یکی از شیرین کاریهای دولت نهم و دهم است. (1608584) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۷:۰۵:۴۱
احسنت بر شما . (1609166) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۱۰:۵۷
دوست عزیز با این حساب اگر من هم در دولت کاری انجام دتدم حق دارم به بیت المال دست اندازی کنم.آخه

این چه حرفی که میزنی (1608649) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۳۹:۳۱
اگر انحراف مالی کوچکی از خاتمی دیده بودن همین اجمدی نزاد هزاران بار آنرا میگفت (1608706) (alef-10)
 
یاسر
۱۳۹۲-۰۷-۱۰ ۱۵:۳۸:۵۱
سلام.
خیلی سنگ خاتمی رو به سینه نزن.همینکه توفتنه 88 داشت برا براندازی نظام کار میکرد بزرگترین جرمشه.
هرچند احتمالش خیلی کمه این نظررو تایید کنین اما من برای اطلاع دوباره شما نوشتم. (1691305) (alef-15)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۴:۰۹:۳۳
اولا شما جند نفرید ؟
ثانیا اگر مدرک دارید لطفا ارائه فرمائید
ثالثا تکرار جرم به معنی القای جرم نیست (1608791) (alef-10)
 
ابوالحسن-ع
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۶:۵۲:۳۵
دوستان کامنت گذار بالا: باسلام
بعضی واقعیات را باید از مسئول سانسور سایت وزین الف جویا شد !؟ ضمناً
اگر حکم شود که مست گیرند در شهر هر آنکه هست گیرند (1609150) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۶:۱۱:۲۲
چرا آقای احدی نژاد از آقای هدایتی خیر کمک نمیگیره؟ ایشون خیلی خیر هستند!! (1609076) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۲ ۰۳:۱۳:۱۵
هیچ کسی به اندازه آقای احمدی نژاد ادعا نکرده که "پاک‌ترین" دولت را داشته و ... ایشون خودشون و دولتش رو پاک‌تر از خاتمی و ... می‌دونسته!

حداقل برای این دولت نکته تاریک پیدا شده! پس ادعای پاکی و ... کشکه!

کسی که اینقدر این موضوع رو راحت دروغ میگه....

بگذریم... نرود میخ آهنین در سنگ (1610501) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۵۵:۱۱
از زحمات 8 سال تلاش و کوشش دکتر احمدی‌نژاد تقدیر و تشکر می‌کنم و سلامتی و عمر باعزت برای ایشان آرزو دارم.

درضمن اگر پولی را هم برای دانشگاه برداشته، از طریق مصوبه این کا را کرده است. او در 8 سال گذسته آنقدر برای این کشور زحمت کشیده است که برداشت این پول برای تاسیس دانشگاه ایرانیان که متعلق به همه ایرانیان است، نمی تواند گوشه ای زحمات ایشان را جبران کند.

به امید سرافرازی ایرانیان. (1607721) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۵۳:۰۶
عزیز من! شما باورت شده؟!! ممکنه همین عبارت "متعلق به همه ایرانیان" رو معنی کنی برای من؟ یعنی چی که متعلق به همه ایرانیاست!
ضمنا چه کسی این اجازه رو صادر فرموده که خدمتگزاران میتونن پس از پایان خدمت یه "جایزه ی تپل" به خودشون بدن؟!! اونم خدمتی که خواسته یا ناخواسته به سیاه روزی یه مملکت منجر شده! (1608481) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۰۴:۳۷
زنده باد بهار! (1608504) (alef-10)
 
عباس
۱۳۹۲-۰۶-۱۲ ۰۱:۳۲:۵۷
کدام بهار ...بهار شما رد صلاحیت شد برادر عزیزم شما ظاهرا خوابید. (1610449) (alef-15)
 
ali
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۲۲:۳۷
واقعا برای شما با این طرز فکر متاسفم!!!!!!!!!!!!!! (1608541) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۵۶:۱۵
ایرانیا ن با خلاف سرفراز نمیشوند.چه جفاها که به این واژه نمیشود"ایرانیان" (1608621) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۴۱:۱۲
بنده هم نه تنها 8 سال بلکه 34 سال با تمام توان برای کشور تلاش کرده ام آیا این مجوز را دارم از بیت المال و با رانت 10 میلیون برای خود هزینه کنم؟ (1608708) (alef-10)
 
بینام
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۴:۰۱:۲۸
نتیچه زحمات 8 ساله ایشان تحریم های اقتصادی وسیع ( که سالهای سال باقی خواهد ماند) و ویرانی های بیشمار در ساختارها و افکار مردم است که با صدور نفت 700 میلیارد دلاری کوچکترین ثباتی در اقتصاد ندارد. (1608767) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۴:۲۵:۵۳
کدام زحمات همان زحماتی که پول ایران را بی ارش کرد یا آن دروغ ها که تحویل داد (1608827) (alef-10)
 
hgt
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۴:۳۶:۲۶
آهان پس دولت خدمت گزار بی ادعا، ادعای 16 میلیاردی داشت
مگه حقوق نگرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1608856) (alef-10)
 
شهرام
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۴:۵۵:۲۹
خدایا گزینه منفی ...... (1608891) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۵:۰۸:۴۵
شما ها خوابین یا خودتونو به خواب زدین؟!!!
واسم سواله هنوز! :| (1608925) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۲۲:۱۷:۵۹
مگه هرکسی برای ملت کار کرد بایدبیت المال رو بچاپه (1610081) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۲ ۰۱:۳۰:۱۷
چقدر شما دوست عزیز ساده انگار هستی . به همین راحتی پول را برداشته و شما می گویی چون زحمت کشیده اشکالی ندرد . دوست عزیز بسیاری از ادارات و سازمان ها و دانشگاه ها پول کارمندانشان را ندارند بدهند و کسانی هستند که در دانشگاه ها حق التدریس هستند بیش از یک سال هست یک ریال دریافت نکرده اند آن وقت شما از کیسه ی خلیفه می بخشی

الحق که شما هم از همان دار و دسته هستی (1610445) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۱۲:۴۰
از دولت تدبیر و امید انتظار می‌رود در جهت تقویت دانشگاه اسلامی و تفکیک

جنسیتی در دانشگاه‌ها با جدیت بیشتر وارد عمل شوند. (1607757) (alef-10)
 
هدايت
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۰۰:۰۳
اون بنده خدا كه وقتي قدرت داشت هم دهنش رو سرويس كردين حالا كه رفته كنار باز ول كنش نيستين؟ وقتي آقاي نجفي راي نياورد و شد معاون رئيس جمهور و آقاي توكلي گفت اين دهن كجي به مجلس نيست من كلي تعجب كردم و فكر كردم واقعا اگه احمدي بود الان فرياد وامجلس هاتون گوش فلك رو پر كرده بود! دوستان قيامتي هم در كاره!! يعني واقعا بقايي و مشايي خطرناك تر از فتنه گرايي بودن كه الان وزير و معاون شدن!؟ (1608498) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۲۹:۵۷
این انتظار رو شما دارید)یک عده ای خاص(یا نظر همه دانشجویانه( (1608558) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۱۵:۲۹
برخلاف خیلی‌ها که از دوره ریاست‌جمهوری آقای احمدی‌نژاد دفاع می‌کنند بنده به عنوان یک فرهنگی معتقد هستم که ایشان وضعیت زندگی ما فرهنگیان را نسبت به گذشته بدتر کرد فلذا از دست ایشان ناراحت هستم. (1607767) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۳۱:۴۱
فقط به خاطر وضعیت زندگی خودت ناراحتی !از نابودی اقتصاد ،بی اعتباری پاسپورت ایرانی و.............ناراحت نیستی (1608562) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۱۶:۳۷
مهدیا، بیا برکن بساط ظلم و بیداد
جهان را پر نما از عدل و از داد

اللهم‌عجل لولیک الفرج (1607772) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۴۰:۰۲
خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر آنکه خودشان تغییر کنند..... (1608580) (alef-10)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۲۲:۱۲
عوام و خواص این مملکت برای جرم های بسیار کوچکتر از این به طرق مختلف مجازات می شوند ......!
داخل این کاغذ درون جیب اقای پرزیدنت سابق چه چیزیست که هیچ نهاد نظارتی جلودارش نیست؟
رازهای مگوی ایشان باید به مراتب بدتر از چند میلیارد باشد!
قوه ی قضاییه ادعا می کند که خط قرمز برایش وجود ندارد ولی عملا در برابر ...کاری های این اقایان که روی چنگیز و اتیلا را سفید کرده اند هیچ اقدامی نمی کند!
با سپاس از خانواده ی پویای الف. (1607790) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۵۰:۴۸
بخاطر چند صد هزار تومان اون زورگیره رو اعدام کردین اونوقت بابت این چه اتفاقی قراره بیفته؟!!!!!! اون زورگیری بدتر بود یا این دزدی؟ (1607848) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۵۰:۰۷
هر دو تا باید مجازات بشن مخصوصا مورد اخیر (1608609) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۵۵:۲۴
لابد رشته های تحصیلی اون دانشگاه هم هست
روشهای اختلاس
دروغپردازی
خالی کردن بیت المال
رانتخواری
ایجاد تورم (1607862) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۴۲:۴۸
فریب مردم بی اعتبار کردن واژه عدالت را هم اضافه کنید (1608713) (alef-10)
 
درد
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۵۶:۴۴
ببخشید مفهوم دولت فاسد چیست؟ (1607863) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۶:۰۵:۴۶
تمام دولت ها بجز احمدی نژاد (1609056) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۵۷:۴۶
یکی به بقایی بگه اگه قانونی برداشتی چرا میخوای برگردونی؟!!!!!!! (1607868) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۵۹:۵۳
اینا که یه قلم کارشون تو روز آخر همچین کاری بوده، برین ببینین تو 8 سال چه کارها کردن!!!!!!!! (1607875) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۶:۰۸:۳۰
اگه این عدد رو در تعداد روز های دولت 9 و 10 ضرب کنید عمق فاجعه پیدا میشه (1609062) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۰۰:۲۸
مثلا یک نفر دزدی میکنه بعد که ملت متوجه میشه اجناس ئزدی رو پس میاره و چون پس اورده محاکمه نمیشه
اینجوری خواهد شد (1607877) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۴۴:۴۱
اتفاقایک همجین جریانی برای مارخ دادازاین قرار که اموال مسروقه مان رانزددزدمحترمی !یافتیم که بعدکلی ماجراوداستان وشکایت قاضی محترم !حکم بربراءت آن دزدمحترم!داددرعین اینکه استرداداموال رانیزامر فرمودند!فلذا ازفرصت استفاده نموده هم ازدزدوهم ازقاضی محترمن تواما"مراتب تشکرحویش رااعلام می دارم. (1608595) (alef-10)
 
مادر
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۱۴:۳۰
مادر جون خیر نبینی خوت ورفقای نابابت که مملکتمون رو به این روز انداختین. (1607901) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۴۹:۱۱
باید ثابت شود خلاف صورت گرفته. الف ما تو را به صداقت و انصاف میشناختیم چرا نامه ی دفتر احمدی نژاد را که در آن به مسیر قانونی این موضوع اشاره کرده بود منعکس نکردی؟ (1607963) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۵۷:۵۹
من دو دوره به محمود رای دادم هر چی بیشتر میگذره بیشتر به اشتباهم پی میبرم برای همین هم از تمام مردم به خاطر انتخاب اشتباهم ( به اندازه سهم خودم در رای اوردن این اقا) معذرت میخواهم. (1607981) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۵:۱۲:۱۳
شما سهم زیادی نداشته ای نگران نباش .دیگرانی که سهم سزایی داشتند باید معذرت بخواهند. (1608934) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۶:۱۰:۱۲
اگه الف می دونست چی گفتی منتشر نمی کرد (1609070) (alef-15)
 
واقع بین
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۲۷:۳۰
فکر میکنید بقیه دانشگاههای غیرانتفاعی در سطح کشور صلاحیت کامل پذیرش دانشجو را دارند؟! کاش بررسی در زمینه انواع دانشگاهها و مراکز بی کیفیت و پذیرنده دانشجو با یا بدون کنکور به عمل می آمد....ای بابا... (1608023) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۵۹:۳۶
متاسفانه الان معلوم میشود که 850 ملیارد دلار فروش نفر بدون حساب و کتاب و مثل گوشت قربانی بین اطرافیان تقسیم شد و تاسف بیشتر برای مراجع نظارتی و اشخاصی که اطلاع داشتند اما به طمع دریافت استخوان این گوشت قربانی چشم خود را بستند (1608062) (alef-13)
 
الف ر
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۸:۱۲:۳۴
عزیزان احمدی....رفت دیگه توسرحاکم مخلوع زدند هنر نیست بیاییم شرکای او که هنوز درامور هستند واون نمایندگان قسم خورده که همیشه ترسشون را پشت مصلحت خودساخته پنهون میکردندرا بچسبیم (1608198) (alef-10)
 
وحید
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۹:۱۸:۵۵
آقای توکلی کاش ایندفعه اگر باز هم آب از آب تکون نخورد از نمایندگی استعفا میدادین. (1608253) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۹:۵۹:۲۱
دمت گرم خداییش .احسنت (1608293) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۰۹:۰۴
با اینهمه اطلاعاتی که داری هولک بچه کجای
داشتن دانشگاه غیر انتفایی رانت نیست چک شانزده ملیاردی رانت، در ضمن اینطور که من شنیدم چند سال مجوز برا دانشگاه غیر انتفایی در تهران داده نمیشه (1608309) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۱۷:۲۲
فقط در نادرست بودن اطلاعات شما همین بس که خانواده هاشمی در موسسه رفاه هیچ وقت کاره ای نبوده اند. (1608315) (alef-10)
 
آرمان
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۲۹:۴۴
ماشالله شماها بهترین چیزی که بلدین مغلطه کردنه، اونای دیگه رانت نبودن چون از حساب دولت 16 میلیارد تومن برداشت نکردن، اصلا مورد دانشگاه ایرانیان رانت نیست، دزدیه، اگه از روز اول قوه قضاییه محکم جلوی این آقا وامیستاد الان وضع مملکت این نبود (1608331) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۱۲:۰۳
این دیگه آخر فرافکنی بود. مگه کسی گفت صرف تاسیس دانشگاه غیر انتفاعی جرمه. طرف از حساب تنخواه نهاد ریاست جمهوری برای دانشگاه شخصی خودش 16 میلیارد برداشته. اونوقت شما فکر کردی با ردیف کردن چهار تا اسم اینجوری احمدی نژاد تبرئه میشه؟ (1608395) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۲۰:۴۹
آقا این مشت نمونه خروار است چرا بقیه حسابها بررسی نمی شود این مورد آخر کارشون بود و خوب ماله نکشیده بودند آشکار شده ترا خدا حق این مردم بدبخت را از این مغولها بگیرید.
الف لطفا بررسی کنید خسارت تیم احمدی نژاد بیشتر بود به ایران یا حمله ی مغول!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1608415) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۳۸:۳۲
و به این ترتیب به استقبال پوسیدگی جامعه از درون میرویم به خاطر
برخی عدم نظارت و بی اعتنایی دستگاه های ناظر،
انتخاب مدیران بی توجه به فرامین رهبری برای سلامت و پاکدستی،
ماندگاری همچنان مدیران 8 ساله بر مسند دستگاه های مهم اقتصادی،
تعارف و مماشات برخی مدیران با هم،
و از همه مهمتر اعتقاد به این شعار غلط که حق گرفتنی است نه دادنی! (1608451) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۰۱:۲۲
واي بروز يوم القيمامه روز جوابگويي در محضر عدل الهي ايا بيت المال ......اگر اعتقاد داشته باشي از اين كارها نمي كني اگر نداشته باشي برو هر كاري دلت ميخواهد بكن فقط بدان كساني كه دست در بيت المال بردن نمي توانند جواب يك سئوال را بدهند و دست كردن در حق الناس اتش جهنم كه فارغي ندارد .... (1608502) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۷-۱۱ ۱۱:۵۱:۵۹
از دستگاه قضایی میخواهم دست ناپاک کسانی که به بیت المال دست درازی میکنند دستشان کوتاه و محاکمه شوند (1693304) (alef-6)
 
امیر حامد
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۹:۰۸:۰۴
با توجه به سوابق آیا انتظار دیگری دارید ؟ کلاه گشادی که بر سر مردم گذاشته شد !؟ (1607294) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۲۰:۵۰
از هیئت دولت درخواست می‌شود تکلیف دانشگاه علوم پزشکی ایران را روشن کند. (1607786) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۴۲:۵۲
مردمی که سال 84 و 88 بر خلاف نظر بسیاری از بزرگان و عقلای کشور به احمدی نژاد رای دادند حقشونه که سرشون کلاه بره (1607831) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۹:۱۰:۴۰
این 16میلیارد که جای خود دارد. باید بررسی شود که آیا در این هشت سال تخلفات دیگری هم صورت گرفته یا خیر؟ لذا مجلس شورای اسلامی باید با جدیدت طرح تحقیق و تفحص از دولت نهم و دهم را در دستور کار خود قرار دهد. (1607301) (alef-13)
 
مطلع
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۴۹:۵۳
آیا فکر می کنید که غارت بیت المال تنها همین یک قلم بوده است؟ نه عزیزان "این همه از نتایج سحر است....باش تا صبح دولتت بدمد"آگاهان می گویند مسایل بسیار فراتر و بغرنج تر از این است.عدد و رقم ها به گونه ای است که این رقم مابینشان هیچ است. (1608054) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۲:۳۷:۴۴
از اين مجلس كه بعيده و بهش اميدي نيست. ان شاءالله مجلس بعدي پيگير باشد و اين مسائل هم همانند هزاران دست تخلفات از اين قبيل به بوته فراموشي تاريخي كه اپيدمي همه ي ما ايرانيان است سپرده نشود. (1608089) (alef-13)
 
مراد
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۰۹:۳۹
این مجلس اگه می خواست کاری در برابر دولت احمدی نژاد بکنه قبلا کرده بود. مجلس در برابر دولت قبل منفعل بود و باید به مردم جواب بده. (1608310) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۲۴:۰۵
مجلس اولا لیاقت پیگیری این موضوع نداره بعدش از دولت نهم و دهم ناپاکترند اگر لیاقت داشتند از نمایندگانی که مثلا در اختلاص حضور داشتند شوع میکردنند و خیلی مسائل بیشتر که خودشان بیشتر میدانند و حتی نمایندگان مخالف حاضر به رسانه ای کردن نیستند (1608321) (alef-13)
 
مهدي
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۱۱:۵۳
بنده خدا احمدي نژاد!! من از اين كارش دفاع نمي كنم ولي آنقدر كه به مملكت خدمت كرد و پاك زندگي كرد رو ميتونم شهادت بدم. زماني كه رئيس جمهور مملكت بود سايت ها پر بود از توهين و تهمت به ايشان. حالا كه قدرتي نداره. شما هم كه جرات ندارين از قدرت مداران انتقاد كنيد پس باز هم احمدي نژاد و پيش به سوي سوژه آفريني انتقاد از او!! (1608517) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۲۲:۰۷
مجلس ، قوه قضاییه و دیوان محاسبات چند سالی باید کاراشون رو کنار بزارن و فقط به تخلفات این 8 ساله این آقا و اطرافیانش رسیدگی کنن
وزارت فرهنگ هم برای بومی سازی فرهنگ دروغ و تهمت باید از دولت نهم و دهم شکایت کنه (1608668) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۱۷:۵۳
سردار شهید زین‌الدین در زمان حیات خویش می‌گفت: چشم و گوشتان به ولی فقیه باشد تا ببینید از آن کانون فرماندهی چه دستوری صادر می‌شود. (1607779) (alef-10)
 
استوکی
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۹:۱۴:۳۰
راه اندازی دانشگاه با اختلاس و رانت ؛و دروغ؛
این آخریش خیلی حالم را بهم زد. (1607310) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۲۴:۴۷
یعنی باقی کاراش حالت بهم نزد؟ (1608423) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۹:۱۵:۰۱
وقتی دستکاه های نظارتی ما به موقع ورود پیدا نمی کنند خوب انجام اینگونه کارها طبیعی به نظر می رسد گند تخطی های ما همیشه بعدازوقوع درمیاید بعد می خواهیم احقاق حق کنیم که میشه نوش دارو بعدازمرگ سهراب (1607311) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۹:۲۲:۰۸
خوب حالا که همه چیز روشن شده باید قوه قضاییه ورود کند و برخورد قاطع کند که دیگر کسی جرات نکند به بیت المال دست اندازی کند اگر واقعا کشور اسلامی هستید و از عدل حضرت علی حرفی حرف میزنید باید با هر کسی که این کارو کرده با اشد مجازات برخورد شود و بدن هر گونه مصلحت اندیشی و بدون هیچ خط قرمزی برخورد کنید همچینین پیگیر اون هدایای ریاست جمهوری که کامیون کامیون برداشته شده هم باشین (1607326) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۹:۲۳:۲۴
اينها كه در تمام 8 سال گذشته كارشون بازي و شوخي با افكار عمومي بوده و در اين كار استاد شده‌اند.

نهادهاي مسئول چرا يك بار براي هميشه اين بساط را جمع نمي‌كنند؟ فرض كنيم كه در گذشته مصلحت‌ها و محذوريتهايي را در نظر مي‌گرفتند. الآن كه ديگر محذوريتي وجود ندارد.

بساط اينها را جمع كنيد و اگر مرتكب جرمي شده‌اند آنها را مجازات نماييد. اينها مترصد فرصتي براي بازگشت هستند. داستانهايي نظير دانشگاه و شماره حساب و ...هم فريب و پوشش است.

شماره حساب براي پولشويي و دانشگاه براي كادرسازي و تشكيل ستاد عمليات. ريشه‌شان را همين الآن بزنيد قبل از اينكه دردسر تازه‌اي درست كنند. (1607330) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۱۲:۵۶
به قول پروین اعتصامی در شعر محتسب و مست:
-گفت می‌باید تورا تا خانهٔ قاضی برم
-گفت رو صبح آی، قاضی نیمه‌شب بیدار نیست.
-گفت نزدیک است والی را سرای، آنجا شویم،
-گفت والی از کجا در خانهٔ خمار نیست؟ (1608520) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۹:۲۴:۴۲
اختلاس شاخ ودم ندارد. اگر یه کارمند ۵۰۰۰۰۰ تومان برداره وای بحالش (1607334) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۹:۳۲:۴۹
روابط خصوصی (ببخشید روابط عمومی)!!! دانشگاه هنوز تاسیس نیافته احمدی نژاد، چه رندانه سود کوتاه مدت 16 میلیار تومان را لاپوشانی کرده! (1607351) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۹:۳۲:۵۴
زندگی خرج داره.
من صفراشو شمردم خیلی بود.شما دیگه نمیخواد بشماری:) (1607352) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۹:۳۳:۳۹
وای بر این مملکت.. که راحت نظاره کننده است... کجا هستند کفن پوشان که برای یه موی بیرون زنان وا اسلاما سر میدهند ولی ذغال اتشین علی بر روی صورت عقیل را فراموش میکنند... علی کجاست و ما کجاییم... گرفتار اسلام ذهنی خود شدیم و در شعار ها غزق... (1607355) (alef-13)
 
سجی
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۹:۳۴:۰۵
رانت خواری فقط ریشه در نفت ندارد

در وزارت علوم تحت عنوان بورسیه رانت خواران همه دانشجوی دکتری شده اند (1607356) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۰۵:۱۷
هم در زمان زاهدی و هم دانشجو این کار انجام شد. سال های سخنی در این دو چهار سال بر دانشگاه ها گذشت. چون هر دو وزیر فقط مجری اوامر بودند (1607991) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۹:۴۱:۱۶
مگه نهادهای مسوول از طریق اخبار رسانه‌ها یه موضوع رو پیگیری میکنن که بابازی رسانه ای موضوع رو رها کنن.حقیقتش منظور خط آخر مطلب رو متوجه نشدم (1607368) (alef-13)
 
همشیره
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۰۱:۰۰
یعنی توی این مملکت هیچ کس نیست به این اقا بگه بالای چشمت ابروست؟زورتون فقط برای بیچاره بدبخت هاست؟ (1607410) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۵۹:۵۴
از شون اتو دارد (1607731) (alef-10)
 
حلال زاده
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۴۳:۴۳
کسی می تواند بگوید بالای چشمت ابروست، که از رو شدن پرونده ها و دزدی ها و رانت و اختلاس خود نگران نباشد،
گرحکم شود که مست گیرند در شهر هرآنکه هست گیرند (1608049) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۷:۱۶:۵۲
عزيزم ، انقدر كلآ آقايانى كه حتي يك ماه مدير و مدير كل به بالا ميشوند از همديگر آتو و رانت از همديگر دارند كه صلاح ميدونند هيچ كس كاري به كار هم نداشته باشه . چون اگر اين بگه ، اون هم هزاران مطلب ديگه براى سوً استفاده داره . پس بهتر هر كي ميتونه بفرماييند.... (1608166) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۰۵:۳۰
جریان اصولگرا کلاه خود را بالاتر بگذارند، البته فکر کنم در طول این هشت سال کلاهشان را اینقدر بالا برده اند که دیگر از جو زمین خارج شده است!!!!!!!!!!!! (1607422) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۱۹:۱۹
می دانید؟
با کمال تاسف باید بگم اینگونه زد و بندها و سواستفاده های کلان، حتی اگر برملا شود یک اثر سو هم دارد.
جامعه در مقابل لفظ سواستفاده، فساد اداری مالی، رانت، عادت می کند. سواستفاده ها و فساد اداری و دزدی های سازمانی متوسط و کوچک در جامعه دیگر بی ارزش می شوند.
آنوقت جامعه در خطر پوسیدگی از درون قرار می گیرد. رواج زیرمیزی، باج سبیل، رشوه، سواستفاده مدیران کوچک و زیردست از جمله عوارض عدم برخورد قاطع با فسادهای کلان است.

من قربانی گزارش یک مجموعه فساد اداری هستم که با دلگرمی به قانون مجازات اسلامی و قانون مبارزه با فساد اداری، مدارک و اطلاعاتم را به مدیران ارشد گزارش دادم.
الان 8 ماه است که خانه نشینم کردند.

مدیران دولت امید. از من که گذشت، لطفا به فکر نسل جوان و آینده مملکت باشید که می بینند و یاد میگیرند. با قاطعیت از سر سوزنی منافع بیت المال نگذرید.
حق یارتان.

ضمنا برای گواه ضحت اظهاراتم ، در صورت فرمایش سایت الف حاضرم مدارک اظهار شده در متن را تقدیمشان کنم. (1607444) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۴۰:۱۷
منم سراغ دارم ولی میترسم اعلام کنم.... (1608347) (alef-13)
 
دلسوز
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۲۲:۳۵
زمانی که آقای احمدی نژاد در 20 یا 15 سال قبل بعد از هر نماز جمعه با لباس شخصی ها بر علیه رفسنجانی و خاتمی بزرگ و کوچک این مملکت هتک حرمت می کردند به آنها احسنت گفته می شد برایشان هورا می کشیدند . سخنرانی فرهیخته گان بر هم می زدند فکرش را نمی کردند یک روزی این فرزند ناخلف تمامی مملکت و نظام را به چالش بکشد. (1607447) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۲۲:۵۹
8 ساااااااااال با رانت و فریب مملکت چرخوندن و خیلی ها نخواستن ببینن چون دست پرورده ی خودشون بود!
دم دیوان محاسبات گرم
به خدا قسم اگه دیوان محاسبات بخواد میتونه او 800میلیارد دلار پول نفت رو هم در بیاره که در چه راههایی حیف و میل شده! (1607448) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۳۲:۰۷
این همان رئیس جمهوری بود که در سفرها نون و ماست میل می فرمودند و پاکترین دولت تاریخ بودند...........!!!!! (1607463) (alef-13)
 
اردوان
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۳۵:۵۴
رو که نیست، به سنگ پای قزوین گفته اند زکی!!! حال و روز پاکترین دولت و مسئولین ما بدبخت در این هشت سال را ببین!!! (1607466) (alef-13)
 
دلی خون
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۳۷:۵۵
ای دولت ناکریمه ی دوست نداشتنی 8 سال زخم زدین تمومش کنید. (1607470) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۳۸:۰۷
کفن پوشها کجا رفتن؟ اگه 10 سانت روسری یه دختر بره عقب میریزن . آه وا اسلاماشون هوا میره اما اگه بیت المال مسلمین به تاراج رفت هیچ اتفاقی نمیافته................ (1607471) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۸:۳۱:۱۲
سلام
کفن ها را دادن به یک خشکشویی فوق مدرن ، ولی متاسفانه دچار نقص فنی شده که تا رفع کامل تحریم ها امکان برطرف کردن این نقص نیست لطفا این قدر پا پیچ این عزیزان نشوید (1608214) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۳۹:۰۷
خداييش اگر خاتمي يك ميليارد برده بود چه غوغايي مي شد مافيا كجاها رفته و چه ها برده الف لطفا پيگيري شود تا تحفه هزاره سوم بيشتر شناخته شود و مردم ديگه گول اين افراد را نخورند (1607472) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۲۳:۴۳
یک میلیارد؟ بگو یک ریال!

اگه مدیران اصلاحات کوچیکترین سواستفاده ای کرده بودند، تو این 8 سال دارشون میزدند! (1608017) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۴۷:۲۴
ایا اراده ای هست که جلوی این رانت خواری ها (اطلاعاتی،مالی،فرهنگی و....) را بگیرد و عوامل را افشا کند تا اعتماد عمومی شهید داده ها و جانبازان را برگرداند؟! (1607482) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۵:۱۲:۰۹
نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1608933) (alef-10)
 
ب.ا.
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۵۱:۲۵
دادستان کجاست تا مجازات این افراد عبرتی برای دیگران شود تا کی چر ا مجرمان و خلافکاران با ید اد همه نو رانت استفاده کنند (1607486) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۵۵:۳۱
خدایا آخه این چه وضعیتیه که ما سالهاست گرفتارشیم؟! این تاوان کدام گناهی که ما گرفتارش شدیم؟ چه جوری میشه این همه فساد، خیانت در امانت و دروغ در این مملکتی که ادعای اسلامی بودن داره اونم توسط مسولین طراز اولش به راحتی اتفاق میفته و بعد از مدتی هم افشا میشه ولی آب از آب تکون نمیخوره؟!! (1607488) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۵۶:۴۸
کرباسچی به خاطر چند سکه محکوم شد الان با این همه ماستمالی این 16000000000رو شده ببینیم چی میشه (1607492) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۵۷:۳۱
عجب دانشجوهایی تربیت بکنه این دانشگاه (1607493) (alef-13)
 
کلاه کج
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۳۲:۳۴
دانشجوهایی که درجه استادی دردروغگویی،دزدی،اختلاس،بددهانی،ریا،سوئ استفاده از مقدسات،بی پروایی وعوامفریبی و...میگیرندو البته یک عده ساده لوح طرفدارپیدا میکنند (1607809) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۴۳:۲۱
مهمترین رشته داتشگاه دکترای مهندسی پیچوندن خواهد بود که در دانشکده مدیریت جهانی به ریاست دکتر احمدی نژاد ارائه خواهد شد.
دکترای افتخاری این رشته هم به همه وزرا و معاونان دولت دهم داده خواهد شد. (1607954) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۵۸:۲۲
سوالی که مدتهاست ذهن بسیاری را مشغول کرده اینست : احمدی نژاد و به بقول شما تیمش به کجا وصلند که هر کاری میکنند و میتوانند باز هم ادامه دهند و قانون پیگیر آنها نیست؟ الف اگر این نظر را بگذاری میبینی که چند نفر تایید میکنند. (1607496) (alef-13)
 
فروغ
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۱۱:۴۶
قاعدتا برادر حسین باید بدونه . (1607898) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۰:۵۸:۳۲
واقعأ موندم دو تا جوان بخت برگشته را بجرم دزدى هفتاد هزارتومان سريعأ إعدام كرديد
ه (1607497) (alef-13)
 
سعید.
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۰۰:۰۱
شباهت زیادی بین این گروه و دالتون ها دیده میشهبا این تفاوت که اونا با زور و اسلحه غارت می کرد و اینا با تزور و دروووووغ (1607503) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۰۸:۵۸
بر گردانده هم که شود، خود نفس عمل جرم است. از یک حساب دولتی پول بیت المال به یک حساب شخصی به عنوان کمک بلاعوض واریز شده است!؟ مگر اینکه مجوزهای قانونی برای چنین کمک های بلاعوضی قبلا تصویب شده است و قبلا هم بارها به شکل های مختلف از این قانون شیرین و چرب و نرم استفاده شده است که البته ما عوام الناس نمی دانستیم. اگر چنین قانونی وجود دارد پس 16 میلیارد تومان آقای دکتر محمود احمدی نژاد ریاست محترم جمهوری سابق را بهش پس بدهید و اینقدر به صورت موردی سر و صدا راه نیاندازید و اگر قاتونی نیست پس لطفا تساهل و تسامح را کنار بگذارید و موضوع را به جد و فوری پیگیری نمایید. (1607517) (alef-13)
 
منصور
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۱۳:۰۴
خوب شد دولت پاك ونمايندگان خاص مردم ومستمندان را در كشور شناختيم .
نان ونفت را سر سفره مردم اوردن .
درامد يكسان دادن
جلوگيري از فساد اداري
جلوگيري از رانت هاي دولتي
و......................
و.....................
چه كسي بايد به اين ملت پاسخ بدهد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مجلس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
كدام شخص وكدام تيم وگروه سياسي و .... (1607523) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۱۷:۱۳
آقای احمدی نژاد که کل سیاهه بودجه اش در جیب جا میگرفت و اوضاع کشور و مردم این شد که هست مرحمت فرمایند روی یک برگ کاغذ هزینه کرد 800 میلیارد دلار و بدهی از خود به جا مانده را اعلان کنند. (1607529) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۲۳:۳۴
اینها که می گفتند پاک دست ترین دولت تاریخ ایران هستند!!!! می گویند سنگ بزرگ نشان نزدن هست حالا دروغ هم هرچه بزرگتر باشد طرفداران احمدی نژاد فکر می کردند که می توانند مردم را فریب دهند (1607540) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۲۹:۴۳
«تلاش مقدس علمی!!!»

این فرد نه در زمانی که دانشجو بوده اولویت اولش دانشگاه و علم بوده و نه در زمانی که کرسی هیات علمی را اشغال نموده بود چنین اولویتی داشته است. کسی که در حین استانداری دکترا می‌گیرد و در حین ریاست جمهوری (که علی‌القاعده مامور به خدمت از دانشگاه به نهاد ریاست جمهوری است) دانشیار می‌شود کاملا معلوم است چه ادراکی از علم دارد!!! (1607555) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۴۱:۴۲
این دولت پاک بود اما از نوع پاکتی آن! (1607574) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۴۵:۱۲
البته خبر بازگشت پول و متن نامه‌ی بقایی را خبرگزاری فارس منتشر کرده بود... (1607578) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۴۷:۳۵
سلام
اشتباه کردم 8سال نه بهش رای دادم؛ نه باورش داشتم و نه حرفاشو شنیدم. و نه بهش افتخار می‎کردم. ابزار شکنجه‎ام شده بود.
اما اینک می‎بینم اشتباه بوده.
با محمود اگر بودم، دروغ صواب داشت.
با محمود اگر بودم؛ تقلب و تخلف و ریا و بدزبانی و جابجایی میلیاردها دلار صواب داشت. با ناتوانی مدیریت کردن صواب داشت.
اما نه.
من توان دروغ گفتن؛ مجیز گفتن؛ ریا و تخلف، پول به ناحق خوردن و ... را نداشتم. یعنی نه یادم داده‏بودند. نه یاد گرفته‎ام. نه تحملش را دارم. بدجوری گاف می‎دادم.
محمود ارزانی خودتون. نوش جانتون. من بی‏عرضه و بی‎عقل و فتنه و دشمنم.
دشنام بدهید. (1607581) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۳۷:۰۳
پیشنهاد می کنم اضافه کنید:
....دین و ایمانم خریدار زمینی زیاد داشت ،حراجش می کردم، حتما خوب فروش می رفت! (1608038) (alef-13)
 
یک جانباز
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۴۷:۵۸
سال 1390 با وزارت علوم تحقیقات برای دریافت مجوز تاسیس موسسه آموزش عالی در کرج اقدام نمودم ولی سریعاً اعلام نمودند که برای تهران و کرج مجوز صادر نمی کنند . ولی در کمال نا باوری به سرعت برق و باد برای آقای احمدی نژاد و دار و دسته ی ... مجوز صادر شد و پول بیت المال را هم به حساب شان واریز کردند . عین عدالت علی ( ع ) را در این کشور می شود دید . با این کارها خلاف قانون که انجام داده اند باز هم دم از عدالت و ... می زنند . (1607582) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۵۳:۰۴
رایحه خوش خدمت مثل اینکه حالا حالاها موندگاره و با هیچ عطری پاک نمیشه.اگه دولت مکتبی اینه.... (1607590) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۵۳:۱۴
حالا اگه دولت اصلاحات بود كه پوستشو كنده بودين (1607591) (alef-13)
 
امید
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۵۵:۵۲
حالاحالاهاکارا هاییکه خلاف انجام دادنددردولت عدالت گسترروخواهدشد (1607597) (alef-13)
 
مرتضي
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۰۱:۵۱
واقعاً بايد براي آقاي احمدي نژاد متاسف بود . . . . (1607606) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۲:۵۹:۱۳
باميد روزى كه عدالت در موردش اجرا شود (1608107) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۰۵:۱۸
خیلی خیلی ها فهمیدند که این قبری که سال هاسرش گریه می کردند هیچ مرده ای داخلش نیست (1607610) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۰۵:۴۶
16 ميلياردش روشد خدا كنه 16 هزار ميليارد نباشه (1607611) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۱۰:۲۰
الف جان دكتر احمدي نژاد هرگز رانت خوار و فريبكار نبوده و نيست و انشاءلله وبه ياري خدا و دوستدارانش دانشگاه را هم راه اندازي خواهد كرد. (1607623) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۰۹:۲۹
عجب! شما چه میدانی؟! بترسید از روزی که حقایق آشکار شود. دوست عزیز، این مجیزگوییها را پایان دهید، دم خروس پیداست! (1607750) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۲۱:۲۳
آره داداش این مردم بودن که ماهیانه 45000تومان رانت دولتی میگرفتند.بابا شما آبرو را خوردید وحیا را قی کردید.بخدا برخی از زنان بدکاره از این رجاله ها شریفترند.لااقل از جان و آبروی خود مایه میگذارند والبته بخاطر شاهکارهای دولتمردان است که زنان به این روز می افتند ولی به حال آنها مخفیانه کار میکنند واین نامردان علنی ودرروز روشن دست در جیب بیت المال میکنند ونهایتا هم با پررویی میگویند به خاطر چه و چه برگرداندیم.شرمتان باد نامردان بدترازمعاویه. (1607789) (alef-13)
 
a
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۲۸:۲۵
یعنی دیوان عدالت اشتباه کرده ؟!!!!عجب رویی! (1607926) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۳۷:۳۹
احتمالا شما معنی رانت رو نمیدونی برادر
محمود به هستی رسیدی خوش باش (1607940) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۰۵:۵۰
آره این پول هم حق هشت سال زحماتش بود که برداشت! (1607993) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۴۱:۳۳
ادعای شما مصداق این شعر از مثنوی مولاناست:
آن یکی پرسید اُشتر را که هی؟!
از کجا می آیی ای اقبال پی؟
گفت: از حمام گرم کوی تو
گفت: خود پیداست از زانوی تو! (1608043) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۲:۵۷:۱۹
محمد جان !
اصلا احمدى نژاد نه اهل دروغ و فريب بود نه اهل نيرنگ ، فقط و فقط نميدانيم چرا هيچوقت هيچ سؤالى را جواب نداد و هيچگاه در مهم ترين و اصلى ترين مكان پاسخگوئى كه مجلس ملت است ادب را رعايت نكرد و سؤالات نمايندگان مردم را با بى احترامى و لجاجت و اعمال خلاف شرع و ادب و اخلاق ( بقول حضرت آقا ) پاسخ داد و چنان بود كه حتى نشست خبرى هم كه مواجه با خبرنگاران عمومى بود را برگزار نمى كرد !!!
محمد عزيز !
چشمانت را باز كن و هزاران بى ادبى ، بى احترامى ، تخلف فرهنگى ، اقتصادى و رانت هاى متعدد در انتصابات و استخدام هاى غيرقانونى را ببين و اگر غير از لقب ... به او ندادى ، باز هم چشمانت را ببند ! (1608105) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۰۱:۲۸
حيف كه منفي نداره والا بهت ميگفتم .... (1608297) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۱۶:۰۸
هشت سال دروغ و فریب و رانت وحیف ومیل بیت المال و پرونده سازی و... (1607641) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۲۱:۱۷
البته شماره حساب اعمال شده هم برای مخفی کردن پولهای بی حسابی است که در آینده به عنوان دانشگاه به کام آقایان واریز میشود. چه بهتر که در لوای بی نام ونشان کمک های مردمی باشد (1607652) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۲۴:۵۴
(تفسیر علمی}دوران احمدی نزاد /از زمانی که خود را کاندیدای ریاست جمهوری کرد تا امروز روزی که ما راجع به تاسیس دانشگاه توسط او واین شانزده ملیارد تومان صحبت می کنیم فریب ودروغ است . او با دروغ امد با دروغ هشت سال همه را در گیر خودش کرد ,و در این مدت کاری را که می خواست بکند کرد ,وبا دروغ هم دانشگاه درست میکند . او دروغ گفت وما فریب خوردیم والسلام. گذشته بر نمی گردد وای ودریغا گفتن هم دردی دوا نمی کند .بقول رودکی : شو تا قیامت آید کن زاری / کی رفته را بزاری باز آری؟. فقط چشم هایمان را باید باز تر کنیم تا دیگر با ر فریب نخوریم .هر چند بقول بزرگی: تجربه ثابت کرده که انسان از تجربه /تجربه نمی آموزد. (1607658) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۲۹:۱۵
دوست عزیز شما فریب خوردید ، ما از اول می دونستیم (1607803) (alef-10)
 
توحید
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۳۱:۲۱
بقایی تکذیب کرده تماس گرفتنش رو با این کارشناسایی که شما میگی
بعدشم دقیقاً قانونی که نشون میده این کار خلافه دقیقاً کجاست ، یکی نشون میده اینو ؟ چون باید یه کار غیر قانونی صورت گرفته باشه تا کار به بلوکه کردن و اینا برسه
یکم شفاف توضیح بدید این موارد رو. (1607675) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۰۲:۳۹
توحید جان. این احمد که نمیخواد توضیح بده میخواد لجن پاشی کنه. صاحب حساب از دانشگاه میشه حساب شخصی. قبل از قوه قضاییه حکم صادر میشه. بعدا هم به روی خودش نمیاره همین (1607736) (alef-10)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۲:۱۷:۴۷
آره خوب بیچاره پول رو برداشته! بعد هم تکذیب کرده! تازه بعدشم گفته برگردونده! بعدشم معلوم شده که حساب بلوکه شده و نمیتونسته برگردونه! به خاطر 16 تومن ناقابل و چهارتا دروغ و دزدی ظرف 3 روز که نباید اینقدر سخت گرفت! اینایی هم که پیام ضد احمدی نژاد میدن همشون مافیای نفتی اند با بغض نظر میدن داداش. شما اصلا خودتو ناراحت نکن بر عقیدتم راسخ باش! (1608071) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۹:۴۰:۳۸
آفرین.گل گفتی.معلوم نیست این سایت ها چرا پیشگام همه حرکت می کنند.مگه در این امور نباید قوه قضاییه و سازمان بازرسی دخول کنند و اعلام نظر کنند. (1608279) (alef-10)
 
عبدالله
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۳۴:۴۰
از توقیف شانزده میلیارد تومانی که به حساب شخصی احمدی نژاد و بقایی برای دانشگاه ایرانیان ریخته شده، /// معناي حساب شخصي را هم فهميدیم!!! روی برگه جلوی نام صاحب حساب چه نوشته؟! (1607682) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۳۷:۳۱
دانشگاه ایرانیان!!!!!!!!!!!
دخمه رانت خواران. (1607818) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۲۴:۱۵
روی فرم نوشته دانشگاه متعلق به احمدی نژاد.
در قانون تجارت هم اگر مدیر یک شرکت با خود با بستگان درجه اولش قرارداد ببندد فساد و ممنوع است
شرکتی تاسیس کند و به شرکت خودش کمک کند؟!
مردم را چه حساب کرده اید؟
فریب و غارت بس است (1608018) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۴۷:۴۶
دزدگير ٨٨!!!!!!!!!!!! (1607708) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۵۶:۱۳
خدماتی که دکتر احمدی در این مدت 8 سال کردند خیلی بیشتر از 16 میلیارد ارزش داشت . به نظر من میبایست این پول به عنوان هدیه تلاشهای ارزنده او به ایشان تقدیم میشد اما دریغ . (1607723) (alef-10)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۰۷:۰۲
مملکت جالبی داریم ،ضعفا و فقرا برای جرم های اندک طبق قانون شدیدا مؤاخذه می شوند ولی گردن کلفتان ....
رئیس جمهور سابق و اطرافیانش به اندازه چندین ده سال به مملکت آسیب زد و مردم و مملکت را به روز سیاه نشوند یکی بهش نشان میده و یکی منصب و یکی جیبشو پر میکنه شک ندارم دانشگاهشم مرکز فساد و فتنه برای مملکت خواهد شد
تا کی این مملکت با این روال اداره خواهد شد؟/
چرا تو ایران هرکسی پستی میگیرد دیگر پایین نمیآد چررررا؟
چرا با استفاده از ابزارها و احساسات دینی بازی میشود
چرا فقط نام علی برده میشود؟
چرا فقط .....؟؟
و هزار چراهای دیگر (1607745) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۱۶:۳۹
با پول دزدی میخواستند حتما در دانشگاهشان دزد برای دولتهای آینده شان تربیت کنند.حال باید دید آیا دراین مملکت پیدا میشود تا در مقابل این کثافت کاریها بایستند یا دربرهمان پاشنه قبلی میچرخد. (1607773) (alef-13)
 
استاد
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۱۷:۰۹
استاد محمود در واقع استاد دروغ و تهمت بوده است و در نتیجه بسیاری از جوانان را از دین و ایمان منحرف نموده استو حال جرا مورد مواخذه قرار نمی گیرد/ (1607775) (alef-13)
 
زهره
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۱۷:۳۷
به نظر من بهتره به مسایل مهمتری پرداخته بشود: مثل حجاب خانمها (1607776) (alef-10)
 
حقوق بگير
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۱۸:۲۵
جناب آقايان نمايندگان محترم مجلس
دادستان محترم كشور
مسئولين نظارتي كشور
طبق نص صريح قانون افراد ذيل كه خيانت در امانت كرده اند و صدها جرم بزرگ و كوچك مرتكب شده اند بايستي در اولين فرصت ممنوع الخروج و محاكمه شوند:
محمود احمدي نژاد بقائي مشايي ملك زاده پوستين دوز بهمني و كليه منسوبين ليدر جريان انحرافي و شخص احمدي نژاد و امثال بابك زنجاني و نيز محمد رضا رحيمي
والله قسم كه شما مسؤل هستيد در برابر خون شهدا و حق الناس اگر در أمر برخورد با اين نابكاران مماشات نماييد .
بتر سيد از آه مظلوم كه اگر دامن گيرتان شود هيچ فرياد سي نخواهيد داشت.
ومن الله توفيق (1607781) (alef-13)
 
سارا
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۲۰:۴۴
شماره حساب و کمک مردمی به نظر برای پول شویی بوده است (1607785) (alef-10)
 
امير
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۳۸:۵۱
سود بانكي ١٦ ميليارد تومان در يك ماه بيش از ٢ ميليارد است , حواستون باشه (1607821) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۲۰:۵۴
عجب!!!!! شما ریاضی چند می شدید؟(با جابجایی ۱۶ میلیارد مخالفم اما یک کلاغ چهل کلاغ هم نکنید دوستان) (1608536) (alef-10)
 
سعید57
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۴۲:۰۶
با سلام
آقایانی که به هر نوع دستی در بیت المال دارید یا امورات مردم بنحوی دست شماست :

بترسید از روز جزا و آه مردم

بشکند آه بشکسته دلی پشت سپاهی گاهی (1607827) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۴۵:۰۰
همه اصولگرایانی که تمام قد از احمدی نژاد حمایت کردند مسولند (1607835) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۴۸:۴۲
دزدگیر 88!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1607842) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۴۹:۰۵
ميليارد ميليارد از بيت المال پول برداشت کردن بعد ميان تو تلويزيون جلوي پنجاه ميليون بيننده شماره حساب ميدن که بياين به دانشگاهمون کمک کنين!!! امور اجرايي مملکت در هشت سال از بهترين دوران زندگي بنده و امثال بنده در دست افرادي بوده که قطعا از بابت تزوير و دروغ و ريا مثل و مانندي نداشتند! (1607843) (alef-10)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۴۹:۵۱
چرا در این مورد جناب زاهدی بعنوان رییس کمیسیون آموزش ابراز وجود نمی فرمایند؟ (1607846) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۵۳:۴۲
هرچه باشد به اندازه دانشگاه آزاد بر پایه رانت، انحصار و فریب بنا نشده. دانشگاه آزاد دومین دانشگاه بزرگ دنیا، سی سال است که بدون رقیب و در فضایی انحصاری مشغول فعالیت است. انحصار، رانت، کم فروشی، تدلیس، سوء استفاده از بودجه عمومی و زمین خواری از جمله مهمترین فسادهای دانشگاه آزاد است که سالها ملک طلق خانواده هاشمی بوده است و سایت خودفروخته الف هم جرات ندارد این مطلب را منتشر کند. (1607856) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۳:۵۸:۲۹
سلام راستي حال سردار قلم و مدافع اهل بيت اقاي شريعتمداري و رسايي چگونه است هيچ حرفي و حديثي از اين كارهاي نابجا ي انجام شده نيست هنوز هم جورج سورس نعلتي در اين كارها دخيل ايت (1607872) (alef-13)
 
کردپور
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۰۱:۲۲
قابل توجه جناب آقای املی لاریجانی و محسنی اژه ای که قاضی دادگاه کرباسچی بود - زود باشید محاکمه را شروع کنید ملت منتظرند ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند
ملت منتظرند (1607879) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۰۳:۳۸
اینقدر که الان شلوغش می کنید اگر فهمیدید که اشتباه کردید عذرخواهی می کنید یانه مثل قضیه سفر خانواده آقای بقایی به نیویورک که معلوم شد انجام نشده البته بعد از شایعات از پلیس گذرنامه استعلام شد .اول اعلام و تهمت بعد تحقیق .این روش شماست (1607883) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۱۷:۰۴
از خدا بترسید و اینقدر تهمت وافترای ثابت نشده را به احمدی نژاد مظلوم نسبت ندهید (1607906) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۰۲:۲۱
بنده خدا این کوچک ترین دزدی بوده که رو شده !! (1608633) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۳۰:۵۶
این مسئله برای نظام سرنوشت ساز است . باید ثابت کنیم فقط علی علی نمیگوئیم و به راهش اعتقاد داریم تا دین جوانان را حفظ کنیم .
چون نظام ما دینی است هرگونه خطای مسئولین به پای دین نوشته میشود .

باید ثابت کرد سیاست ما عین دیانت ماست . فقط به شعار نیست . (1607930) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۴۰:۰۰
رانت هنگامى است كه يك فرد هنگامى كه استاندار است مى تواندهمزمان دانشجوى دكترا باشد و تحقيق كند ورساله بنويسد و درسش را تمام كند كه هيچگاه مورد اعتراض قرار نگرفت
فرد اينگونه رشد مى كند و هفته قبل از انتخابات مبلغ بسيار زيادترى از اين را به حساب مردم واريز مى كند ولى از كسى صدايى درنمى آيد، دوستان صاحب رسانه كه آن روز سكوت اختيار كردند نتيجه آن را برداشت كنند. (1607947) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۵۴:۵۱
طرف خودش در خواست داده ، خودش هم توی شورای انقلاب فرهنگی درخواست خودش رو بررسی کرده و خودش هم با اون درخواست موافقت کرده....... اصلا هم رانتی در کار نبوده .....!!!
خود گویی و خود خندی و خود مرد هنرمندی ...... (1607975) (alef-10)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۰:۵۶:۴۹
این تازه یکی از انهاست که لو رفته باقیش معلوم نیست کجاست (1607978) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۱۳:۲۳
یاد داستان بینوایان می افتیم یکی برای دزدیدن قرصی نان سالها زندانی می شود . اما دزدی به این آشکاری گردن را افراخته و طلبکارانه برخورد می نمایند معلوم نیست قوه قضایه سرگم محاکمه دزد نان است یا خواب است . (1608002) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۱۷:۰۹
عزیزان فراموشش کنید.این برنامه ها همه برای اینه که احمدی نژاد رو در خاطرها نگهدارند.چه آسان بازی میخوریم!اگر مملکت قانون دارد و خلاف قانون عمل شده مجریان قانون پیگیر قضیه خواهند بود اگر هم نه که هیچ.نگذارید این آدم به هدفش که همان مطرح ماندن در اذهان مردم است برسد.والسلام. (1608010) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۳۴:۲۴
تو نیمه دوم وقت اضافه چنین کاری رو انجام دادند پس تو 90 دقیقه قبلی داشتند چی کار می کردند. به خاطر همینه که اقتصاد کشور نابسامان شده (1608033) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۳۴:۳۲
توی این مملکت بخاطر 45هزار تومان زور گیری دوجوان را دار می زنند چرا بخاطر 16 میلیارد تومان زور گیری از بیت المال یک نفر را دار نم زنند؟ (1608034) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۳۶:۳۰
بابا صد رحمت به آلکاپون (1608037) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۴۵:۳۲
جناب احمدی نزاد ومشایی برای فعالیتهای بعداز دوران ریاست جمهوری به پول نیازداشتند .یک نمونه کوچک ان انتخاب اقای پوستین دوز به عنوان مدیرعامل سایپا بود که میدانید چه سواستفادهای دران اتفاق افتاد .وبلافاصله او به عنوان مدیرعامل مس انتخاب وباقی ماجرا چرا قوه قضاییه انتخاب کننده گان او رابازخواست نمی کند. (1608051) (alef-13)
 
میراقا طلبه جانباز ازقم
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۴۶:۲۷
حالا معنی فتنه وفتنه گررا به همان قیاس معنای دولت باک بفهمید وقس علی هذا فعلله وتفعلله .برخی گنگ ها هنوز درنفهمی مانده اند.خدارا شاکریم که ازروز اول تزویر ودغلبازی ایشا ن را فهمیده بودیم.حکمت خدارا تماشا کن چنان تزویر مزوران را رو کرد که حامیانش هم مات ومتحیر ماندند عجبا لحلم الله. ...کین هنوزازنتایج سحراست.الف جان سانسور نکن اگرازادمردی.والا هیچ. (1608052) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۱:۵۱:۵۴
بابا، چه قدر ندید - بدید هستید، برای 8 سال زحمت شبانه روزی و تقسیم 700 میلیارد دلار در آمد کشور بین دوستان و همراهان که این رقمی نیست، ترا بخدا سخت نگیرید که احتمالا" ضرراش از مردم گرفته میشه. (1608057) (alef-10)
 
حمید طاهرصفت
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۲:۲۲:۰۳
چرا وقتی به لاریجانی ها می رسد می گوئید اثبات نشده و نباید تهمت و زد و این کار اخلاقی نیست ولی برای احمدی نژاد زحمت دادخواست و محاکمه و صدور حکم را یکجا می کشید!....راستی ما بدجوری نگران قلب شمائیم این کینه آخر کار دستان می دهد! (1608077) (alef-13)
 
میم
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۲:۲۳:۳۸
احمدی نژاد با این کارش فقط به عدالت لطمه نزد. احمدی نژاد «در این هشت سال» به «قانونمداری و اخلاق» در جامعه لطمه زد. (1608079) (alef-10)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۲:۳۷:۲۳
اگر این عمل مصداق اختلاس نیست پس چه چیزی است اقای احمدی نژاد دستور پرداخت ان را به عنوان رئیس جمهور صادر نموده اند تا اینجای کار قانونی است اما ایا دستور پرداخت به حسابی که شخص رئیس جمهور ذی نفع ان میباشد ایا مصداق تخلف و سوء استفاده از موقعیت شغلی او نمی باشد ؟ حالا باید دید نحوه برخورد قوه قضائیه با این مسئله و مسائل مشابه دیگری که در دوران اقای احمدی نژاد رخ داده چگونه میباشد امروز یک بزنگاه بزرگ برای قوه قضائیه است تا اعتماد را به جامعه باز گرداند تا مردم به چشم خود ببینند قانون برای همه یکسان است (1608088) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۲:۴۱:۲۴
البته اگه این دانشگاه ایرانیان هم به سرانجام نرسه دانشگاه آزاد مال اون هاست فعلا . (1608093) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۲:۴۳:۲۴
مطمئن باشيد تيم جسور و سياس احمدى نژاد اين بازى رسانه اى را راه انداخته اند تا در سايه آن هزاران ميليارد ديگر را در حاشيه امن قرار دهند ... (1608095) (alef-13)
 
سید جعفر
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۲:۴۸:۳۷
کفن پوشان وا اسلاما سرده کجایید؟؟؟ (1608099) (alef-10)
 
amir
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۲:۵۷:۵۷
فقر فساد و تبعیض ... احمدی نژاد به پا خیز !
لطفه ای قدیمی که به خاطر هست (1608106) (alef-13)
 
داود
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۳:۴۹:۲۰
دشمن فقط صدام نیست فقط امریکا نیست صدام از روبرو خنجر کشید احمدی نژاد و یارانش به اسم رییس جمهور از پشت خنجر به ملت میزنه که زخم دومی عمیقتر از اولیست امریکا پول ملت را بلوکه میکنه احمدی نژاد پول ملت را به حساب خودش میریزه واقعا تو این مملکت کسی حریف احمدی نژاد نمیشه که به خاطر افکار دیکتاتور مابانه اش مملکت را 100 سال عقب انداخت و بعد از 8 سال ول کن نیست (1608120) (alef-13)
 
داود
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۳:۵۳:۴۱
آیا اگر من که مدیر یکی از قسمتهای بنک هستم فردا بی سرو صدا مبلغ هنگفتی به حساب شخصی خودم بریزم اگر ماه بعد من لو برم و حسابم را بلوکه کنن من بیام بگم من این به عنوان وام گرفتم میخواستم پسش بدم دیگه نباید محاکمه میشدم اگر واقعا ادعای نظام اسلامی و عدل حسینی دارید باید ایشون به جرم اختلاص محاکمه بشه ولا غیر به اضافه خلافهای قبلی ایشون این که نمیشه یه نفر آدم یه ملت هشت سال به مسخره بگیره و عابروی نظام و ایران ببره (1608121) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۶:۳۰:۴۵
ایا با بازگردادن پول به حساب قبلی عمل مجرمانه هم پاک میشود آیا قانون برای همه افراد جامعه همینگونه برخورد میکند؟ادعای اینکه همه در برابر قانون مساویند واقعی است؟ (1608145) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۷:۰۲:۱۴
ایا مبارزه با رانت و دروغ جزء اصول نیست؟ پس جرا مدعیان اصولگرایی ساکتند؟
حقیقتا باید آنان را ساکتین انحراف خواند. (1608162) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۷:۱۹:۲۴
دزدی در روز روشن در مملکت دین و عدالت!! "استحقاق کامل" رو در نامه اش جالب آمده!! روووو رو برم. در این هشت سال چه دزدی هایی که کرده اند و همه ساکت نگاه می کردند؟ (1608168) (alef-10)
 
کارمند
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۷:۲۴:۴۱
با فرض اینکه بانک ملت 10% سود سالیانه به حساب کوتاه مدت بدهد سود یک ماه 16میلیار تومان در حدود 150 میلیون تومان می شود.
پیگیری نمایید لطفا (1608174) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۷:۲۹:۰۱
بابا آب داد ا.ن فریب داد (1608177) (alef-10)
 
خمار
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۸:۳۰:۴۱
خروجی دانشگاه بااین خوضه احوالات چه جور دانشجوی میتونه باشه به نظرتون فارغ التحصیل حرفه ایی درست یا کلاهبردار حرفه ایی؟ (1608211) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۸:۴۲:۴۷
مطمئن باشید که این نه اولی و نه آخرین این رانت خواری هاست، قوه محترم عدالت گستر «قضاییه» خواهشا ورود کند. (1608224) (alef-10)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۹:۰۷:۴۷
از این کثافت کاریها حالم به هم می خوره
من هم به حساب خودم آدم مقیدی هستم و سعی می کنم همیشه دست درازی به اموال بیت المال و مردم نداشته باشم.

اما به نظر شما وقتی این کارها رو میبینیم از هرکس حالا چه از نوع احمدی نژادی یا اسلاف محترم چه باید بکنیم.
وقتی برای یک وام گرفتن برای پر کردن جای قرض های قبلی و تامین هزینه های آتی گرفتار امور بانکی و بروکراسی اداری میشیم چه باید بکنیم
هزینه های درمان تو همین چند هفته آقای روحانی میدونید چقدر رفته بالا. از این که بگذریم این احمق هایی که لیست بیمه رد می کنند رد نکردند بعد از اینکه به تامین اجتماعی رد می کنند اونی که اونجا می خواد ثبت کنه میگه سیستم ما تو چند تا شهر مجاور چند روزه قطع شده. اینم از مخابرات ( آقای واعظی از زمانی که خواستی وزیر بشی تا همین امروز که وزیر هستی هر روز تو تلویزیون داری وعده وعید میدین بسه دیگه)
خانومم مریضه دفترچه نداره ( و مدام داره حق بیمه از من کسر میشه) باید مخرج درمانش رو آزاد بپردازم تا همین امروز بدون بیمه 450 هزار تومان خرج کردم. (1608244) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۹:۱۸:۲۱
باید از ذیحساب نهاد پرسید که چگونه این چک را امضا کرده و صاحبان امضای مجاز کی ها بودند؟ اصلا قانون محاسبات عمومی در باره نهاد رعایت می شود؟؟؟؟ دستور اولیه را چه کسی صادر کرد و ... (1608252) (alef-10)
 
قباد
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۹:۵۷:۲۱
خدا میداند تا این روز به پاک دستی اقای احمدی نژاد ایمان داشتم اما به خدا پناه میبرم { اگر این تیر از ترکش رستم است نباید بر مرده باید بر زنده گریست } اقای احمدی نژاد هر روز در سفر بود و ایران را گشت بارها خود میگفت بانکها برای وام چه به سر مردم می اورند ایشان دیگر چرا چندی نگذشته هنوز از ان شعارها { یا رب بر خلق ناتوانم نکن از بوته صبر امتحانم نکن } مگر میشود هر چیزی گندد نمکش کنند وای بر روزی که نمک بگندد { از شادی دشمنان ندارم باکی یا رب مستوجب رحم دوستانم نکن } (1608291) (alef-13)
 
لقمان
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۰۹:۵۸:۰۲
آقای توکلی فکر میکنم نوبت شماست تا به وظیفه قانونی خودتان عمل کنید . و در مجلس بسیاری از کارهایی که انجام داده اند و بی حساب وکتاب بوده را پیگیری کنید شما اگر ملت هستید باید پیگیری کنید اگر هم وکیل الدوه ایت که بماند از خیر شما هم گذشتیم (1608292) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۰۱:۳۶
فقط نمیدانم چه بگویم.واقعا متاسفم. (1608298) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۰۲:۵۵
مگه خیانت و خیانتکار شاخ و دم داره ...اشد مجازات (1608302) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۰۷:۰۷
اگر شخص ریاست جمهور خدوم از جیب بیت المال دزدی کرده باید به طور علنی محاکمه بشود (1608305) (alef-13)
 
امير111
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۱۰:۰۲
رانت تنها اينها نيست. بيچاره پاليزدار رانت هاي بيشماري رو بيان كرده بود اما با زنداني كردن اون ، همه رانتخواران را مجددا سرپا نگه داشتند. (1608311) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۱۰:۵۳
اگه در چین و کشورهای شرق آسیا این اتفاق می افتاد همه رو اعدام میکردند (1608312) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۲۴:۴۰
دانشگاه آزاد با چی تشکیل شده؟ (1608323) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۱۹:۰۴
سوال خوبی بود (1608410) (alef-13)
 
رزمنده دوران دفاع مقدس
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۲۶:۳۵
باسلام وخسته نباشید وبا عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفرصادق(ع) یک سوال ازمحضرتان دارم امیدوارم جواب دهیدکاری باعملکرد هشت سال گذشته آقای احمدی نژاد ندارم که چه برسراین کشورآورد خودتان بهتر ازبنده ودیگران میدانید.آیاآقای احمدی نژاد بااین عملکرد خود که باسوء استفاده از موقعیت ورانتخواری آشکار این همه مبلغ را نه آنهم به عنوان وام بلکه کمک بلاعوض دولت به دانشگاه خصوصی ایشان ازبیت المال(بیت الحلال)خارج نموده، لیاقت حضور در مجمع تشخیص مصلحت رادارد ؟مدارا با ایشان تا کجا ادامه خواهد داشت؟ (1608325) (alef-13)
 
کلاه کج
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۴:۳۵:۰۷
گل گفتی
جالبه با این همه افتضاحی که بار اورده هنوز تک و توک کامنت طرفدار داره.اینها دیگه چه جور آدماییند؟ (1608850) (alef-10)
 
دانشجویان غیرانتفاعی
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۳۰:۵۹
این موضوع شامل بسیاری موسسات غیرانتفاعی می گردد،که به دلیل عدم نظارت وزارت علوم وفقدان حسابرسی دقیق غیرانتفاعی به دلیل تخصصی نبودن عملیات حسابرسی مربوط یااز منابع دولتی در تحکیم موقعیت خود استفاده نموده اندویاباآورده های بسیارمحدود موسسین درحد نفری 1تا5میلیون تومان از منابع محلی سود برده وبافشارهای دولتی منابع عمومی را مصرف واز درآمدهای شهریه دانشجویان خود سود های میلیونی ومیلیاردی در پیک دانشجویی کشور برای خود ومهیا وسرمایه ها ومنابع مالی موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی رابا عناوین مختلف برداشت وحال با رفتن دولت 9و10 با استفاده از مصوبه های جدید سعی در قانونی نمودن برداشتها وتخلفات خود دارند.خاصه با الحاق حق برداشت 4%توسط هریک از اعضاءموسس برای این قبیل موسسات در اساسنامه جدیداز کل درآمدهامی توانندمجموع برداشت ها را برای یکسال درسقف34%توجیه نموده وسپس با انحلال این قبیل موسسات صورت مسئله را پاک وتنها تعدادی دانشجوی بلاتکلیف را برای دولت وسایرموسسات آموزش عالی غیرانتفاعی که تنها به فکر خدمت وفعالیت غیر انتفاعی هستندباقی گذارند.
جای این همه دستگاه های اطلاعاتی عریض وطویل وکمیسیون اصل 90 در این رابطه جهت هرگونه پاش وبررسی خالی است. (1608336) (alef-13)
 
ناصر
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۰:۵۵:۰۷
دزدی تو روز روشن که شاخ و دم نداره ! (1608361) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۰۱:۲۴
بحث بر سر اقدام 16 میلیاردی اخیر میتواند اذهان ملت را از فجایعی بسیار بزرگ منحرف کند. (1608375) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۲۱:۰۹
محااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااكمه (1608418) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۳۲:۳۰
جواب خون سهدا را میخواهند چی بدند.
مملکت ما مال شهداست.
وای بر فردایتان (1608439) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۴۱:۰۹
سربازی ظلم آشکار به جوانان است (1608456) (alef-10)
 
ابی
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۵۱:۲۲
لطفا هر چه سریعتر دانشگاه آزاد را را از دست این ایادی نجات دهید. (1608475) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۵۷:۲۵
ما اوایل کارمان بود. یکی از همکاران چکی داشت ده هزار تومان از بانک ملی در بانک ملی حساب نداشت باید می رفت شخصا تهران. گفتیم چک را به حساب اداره گذاشت بعد از وصول به او دادیم. کلی گرفتاری برایمان درست شد. با اینکه این ÷ول او بود که تو حساب دولت بود.
خدا شاهد است به تمام مقدسات این کار او چه پول را پس بدهد یا ندهد اختلاس است. حد اقل آن 6 ماه زندانی است. ولی در اشل میلیاردی اگر من بودم مرا اعدام می کردند.
حالا بگذارید از تامین اجتماعی هم گندش بالا می زند. (1608493) (alef-10)
 
صالحي
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۱۹:۳۴
قريب به شش ساله كه در انتظار مجوز هفته نامه اي هستم با سالها سابقه در كار رسانه اما با يك نامه نماينده آقايان مجوز مي گيرند . اين رانت نيست واقعا ؟ (1608534) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۲:۵۳:۴۵
به نظر بنده این 16 میلیارد ترفندی برای لاپوشانی تخلفات هشت سال پیش است وگرنه دولتمردان قبلی اینقدر ذکاوت دارند که نه در روز آخر و نه به صورت آشکار اقدام به برداشت نکنند. (1608615) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۰۷:۲۶
دست غارتگران بیت المال قطع باید گردد . (1608641) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۱۲:۲۵
مملکت رو دزدی و اختلاص برداشته که نتیجه همین کارهای احمدی نژاده . (1608652) (alef-10)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۱۹:۵۵
به خدا خیلی خسته شدیم تو هشت سال گذشته. روحیه نداریم آخه مگه احمدی نژاد.چقدر ارزش داشت و داره این همه دل مارو بسوزونه کی باید درد دل مارو بشنوه. باید دعاکنیم آقا بیاد (1608658) (alef-10)
 
قرشید
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۲۱:۴۵
اینها قفط اسما" پیرو رهبری بودند . خدا از ظلمی که به رهیر عزیز و مردم کردند ؛ نخواهد گذشت .اطمینان دارم دولت تدبیر و امید قلبا" پیرو رهبر عزیز هستند . (1608666) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۲۹:۴۷
مقایسه کنید با کشورهای ملحدی! که یک مسئول بلندپایه کشور را به خاطر استفاده نابجا از کارت مترو فرد دیگری یا امضای سندی که چند صد دلار در آن اختلاس می شود به پای میز محاکمه می کشانند یا به محرومیت از مشاغل دولتی محکوم می کنند (1608681) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۴۳:۰۰
دوستانی که بحق بخاطر این یک نمونه خلاف عدالت کش اینچنین بر آشفته اید یک سوال: هیچ با خود اندیشیدهاید که چرا دستگاه های مسول که قطعا اطلاعات شان از من وشما بمراتب بیشتر است با انان از موضع قانون وعدالت بر خورد نمیکنند؟..برای انکه برخوردباتخلفات احمدینژاد ورفقایش بمثابه یک خود زنیست.برای انکه باید توضیح دهند که چرا 8 سال به او چک سفید امضا دادند.. اینجاست که عدالت مجریان علی وار میطلبد.نمیدانم که الف که معمولا مدافع عدالت است چاپمیکندیا خیر؟ (1608715) (alef-10)
 
زیبیای صادق کلام
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۳:۵۵:۲۹
اگر این کار احمدی را خاتمی می کرد با او چه می کردند. (1608749) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۴:۲۹:۱۱
احمدی نژاد : قول می دهم که در این چند ماه آخر، کاری کنم که مردم لوله نفت را هم حس کنند (1608833) (alef-10)
 
محمد رضا
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۵:۰۱:۴۸
این پرونده 16میلیارد دولتی که ادعا میکند پاک ترین دولتها بوده به نظر من فقط یک تکتیک میباشد برای سرپوش گذاشتن از تخلفات بیشما ر دولت احمد نژاد است و نهادهای مسئول باید پیگیری های قانونی انجام دهند (1608907) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۶:۳۳:۵۶
آقای محمود نژاد ، بار کج به منزل نمی رسد (1609122) (alef-15)
 
عماد
۱۳۹۲-۰۶-۱۲ ۰۱:۵۶:۰۲
باور کنید هممون سرکاریم.پولا رو خوردن رفت کجای کارید!!! (1610468) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۲ ۰۴:۳۱:۰۱
خدایی هم اون بالا هست که حق ما رو از ایشون و دار و دستش و حمایت کنندگانش بگیره... بنده های خدا که همه جرأت تو گفتن هم بهش ندارن! چوب خدا صدا نداره اگه بزنه دوا نداره وای بر شما (1610510) (alef-15)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.