توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487336
کمبود 5 هزار دستگاه اتوبوس در شهر تهران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: بیش از 5 هزار دستگاه اتوبوس در حوزه حمل و نقل عمومی شهر تهران کمبود داریم.

اقبال شاکری رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به آخرین وضعیت نوسازی تاکسی های شهر تهران، اظهار داشت: تاکنون نزدیک به 10 هزار تاکسی نوسازی و به چرخه حمل و نقل عمومی شهر تهران وارد شده است.

وی افزود: این 10 هزار دستگاه تاکسی تا پایان سال 95 نوسازی شده اند و مابقی تاکسی ها نیز در آینده نوسازی خواهند شد. رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به افزودن اتوبوس به چرخه حمل و نقل عمومی شهر تهران گفت: در حال حاضر اتوبوسی به این چرخه اضافه نشده است و در بحث نوسازی اتوبوس‌های فرسوده نیز با مشکل رو به رو هستیم.

شاکری با اشاره به ضرورت نوسازی اتوبوس‌های فرسوده شهر تهران تصریح کرد: هم اکنون 6 هزار و 600 دستگاه اتوبوس در حوزه حمل و نقل عمومی شهر تهران فعالیت می کنند که عمر مفید بیش از نیمی از آنها تمام شده است.

وی با بیان اینکه بیش از 5 هزار دستگاه اتوبوس در حوزه حمل و نقل عمومی شهر تهران کمبود داریم، گفت: برای پاسخگویی به نیازهای شهر تهران به حدود 8 هزار دستگاه اتوبوس نیاز داریم.
 
 
کلمات کلیدی : حمل و نقل عمومی ، نوسازی تاکسی ها و اتوبوس ها ، کمبود اتوبوس در تهران ، ناوگان حمل و نقل عمومی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.