توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 405930
زمان مذاکرات ایران و اروپا در بروکسل
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۴
بهرام قاسمی گفت: دومین دور گفت‌وگوهای ایران و اروپا در ماه دسامبردر بروکسل برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی در نشست هفتگی خود با خبرنگاران اظهار کرد:‌ مسائل مختلفی  از جمله در زمینه تکنولوژی، سرمایه ، ایرانیان مقیم در اروپا و بسیاری از پارامترهایی که می‌تواند در روابط دو طرف مطرح باشد در این مذاکرات مطرح است و معاون وزیر خارجه سرپرستی این مذاکرات را بر عهده دارد.

حقوق بشر یکی از مسائلی  که در مذاکرات با اروپا مطرح می‌شود

وی همچنین در رابطه با موضوع حقوق بشر و طرح آن در این مذاکرات گفت: موضوع حقوق بشر می‌تواند یکی از مسائلی باشد که در این مذاکرات مطرح می‌شود اما الزاما این مذاکرات حول محور حقوق بشر نیست، ما مسائل زیادی را با طرف اروپایی داریم.

وی خاطر نشان کرد:‌ ما در بحث حقوق بشر، دیدگاهها و نگاههای خود را بر اساس دین اسلام و نیز قانون اساسی داریم و آنها هم نگاه خود را دارند که می‌توانیم در این رابطه شنونده نظرات یکدیگر باشیم.

تایید حضور سفیر ترکیه در ایران در وزارت خارجه

قاسمی حضور هفته گذشته سفیر ترکیه در تهران در وزارت خارجه برای ارائه توصیحات و گفت‌وگو پیرامون مسایل دو جانبه، سوریه ، عراق و خلیج فارس را تایید کرد.
 
 
کلمات کلیدی : مذاکرات ایران و اروپا + بروکسل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.