توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 378238
هاآرتص فاش کرد؛ رزمایش رژیم صهیونیستی در کنار چند کشور عربی و اسلامی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۸
منابع نظامی اسرائیلی اعلام کردند که نیروی هوایی رژیم صهیونیستی اواسط ماه جاری میلادی همراه با نیروی هوایی پاکستان و امارات در رزمایش مشترکی در آمریکا شرکت خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، منابع نظامی اسرائیلی به روزنامه عبری زبان هاآرتص گفتند: نیروی هوایی اسرائیل دو هفته دیگر در رزمایش هوایی بین‌المللی در آمریکا در کنار نیروی هوایی پاکستان و امارات شرکت خواهد کرد. این درحالی است که ارتش رژیم صهیونیستی از واکنش نشان دادن به این خبر خودداری کرده است.

رادیو این رژیم نیز اعلام کرد که رزمایش سالانه "Red Flag" با مشارکت آمریکا و تعدادی از کشورهای هم‌پیمان از جمله دو کشور عربی و یک کشور اسلامی اواسط ماه اوت کنونی در پایگاه هوایی نلیس در نوادای آمریکا آغاز خواهد شد.

این رزمایش مشترک در شرایطی برگزار می‌شود که رژیم صهیونیستی اخیرا به روابط خوب با برخی کشورهای عربی از جمله عربستان و مصر اذعان کرده است. این رژیم همواره بر اهمیت عادی سازی روابط با کشورهای عربی و اسلامی تأکید می‌کند.
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+عربستان+کشورهای عرب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.