توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458130
برانکو: از ۵ بازی آینده ۷ امتیاز می‌خواهیم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۷
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیم‌اش از پنج بازی ‌آینده به دنبال کسب هفت امتیاز است.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دور از خانه با یک گل مغلوب صنعت نفت آبادان شد.

برانکو ایوانکوویچ پس از شکست تیمش برابر صنعت نفت اظهار کرد: ابتدا می‌خواهم کسب این پیروزی را به باشگاه صنعت نفت آبادان و هوادارانش تبریک بگویم. می‌دانستیم بازی سختی داریم و این بازی برای ما بحران‌زا خواهد شد. به هر حال بازیکنان ما خسته و از نظر انرژی تخلیه شده بودند. این اتفاق پس از دیدار برابر الریان رخ داد.

وی افزود: در پنج بازی آینده به دنبال کسب ۷ امتیاز هستیم تا قهرمانی خودمان را تثبیت ببخشیم. می‌دانستیم بهتر بود این دیدار را با پیروزی پشت‌سر بگذاریم که این اتفاق رخ نداد.

سرمربی پرسپولیس درباره این دیدار و همچنین کیفیت تیم صنعت نفت اظهار کرد: متأسفانه بازی به این  شکلی بود که مشاهده کردید. نه تمرکز کافی داشتیم و نه فرصت‌هایمان تبدیل به گل شد. صنعت نفت نیز یک بار خود را به محوطه جریمه ما رساند که آن فرصت هم تبدیل به گل شد. فقط تیم خودم را نگاه می‌کنم اما به کیفیت صنعت نفت آگاه بودیم. همانطور که بازی رفت برای ما سخت بود، می‌دانستیم این بازی نیز دچار دردسر می‌شویم. آنها در نیم فصل اول نتایج خوبی کسب کرده بودند و توانسته بودند استقلال تهران را شکست بدهند و با استقلال خوزستان و تراکتور مساوی کنند. پس ما آنها را دست‌کم نگرفته بودیم.

او درباره لغو محرومیت هواداران صنعت نفت بیان کرد: نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد ولی این وظیفه من نیست که حکم بدهم. فوتبال به خاطر هواداران است. شاید اگر بدون هواداران بازی می‌کردیم، اتفاق دیگری می‌افتاد. نمی‌دانم لحظه آخر چه شد که قرار شد هواداران به ورزشگاه بیایند.

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره عدم شرکت در نشست خبری پیش از بازی نیز توضیح داد: ساعت ۱۰ شب به آبادان رسیدیم و عملاً نمی‌شد که به نشست برسم. می‌توانستیم ابتدا به بوشهر رفته و سپس با ماشین به آبادان بیاییم اما از تهران به آبادان تنها دو پرواز بود که باعث که ما پس از زمان نشست خبری به اینجا برسیم.
 
کلمات کلیدی : برانکو+پرسپولیس+صنعت نفت آبادان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.