نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450732
اظهارات بی اساس دبیر کل اتحادیه عرب علیه ایران
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۷
دبیر کل اتحادیه عرب با طرح اظهارات و ادعاهایی تکراری و بی‌اساس علیه کشورمان گفت:‌ ایران در امور کشورهای عربی مداخله می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از مصراوی، احمد ابوالغیط دبیر کل اتحادیه عرب در گفت‌وگو با برنامه «یحدث فی مصر» گفت: ایران باید در رابطه با کشورهای عربی منطقه تغییر موضع دهد.

او  با اشاره به اینکه ایران نباید در امور کشورهای عربی مداخله کند گفت: ایران که انقلابش را به کشورهای منطقه صادر کرد، تلاش می‌کند تا بر  تمام منطقه مسلط شود و تمام اهل سنت را شیعه مذهب کند لذا گفت‌وگوی هوشمندانه با ایرانیان و جلوگیری از مداخله های آنان و بازسازی دولت ملی ضروری است .

دبیر کل اتحادیه عرب با اشاره به اینکه درگیری سنی و شیعی خطرناک‌ترین چیزی است که امت اسلامی با آن رو به رو است گفت: کشورهای غربی برنامه می ریزند تا از خود در برابر شر موجود در منطقه عربی محافظت کنند.

به گزارش ایسنا، این ادعاها در حالی مطرح می شود که مقامات کشورمان همواره تاکید می‌کنند که سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری موثر و صلح جو ، مبتنی بر احترام متقابل و عدم مداخله در امورسایر کشورها و پیروی از سیاست حسن همجواری و همکاری با تمام همسایگان و کشورهای منطقه و جهان به منظور تقویت ثبات، امنیت ،‌صلح و مبارزه بی امان با تروریسم بوده  و خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : اتحادیه عرب + ایران
 
مبین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۵:۰۶:۵۷
سخنان دولتمردان ترکیه بی اساس است .سخنان دولتمردان انگلیس بی اساس است. سخنان دولتمردان امارات بی اساس است .سخنان دولت مردان بحرین بی اساس است. سخنان دولت مردان اندونزی بی اساس است و... سخنان هرکس که مخالف ماست بی اساس است .چرا ما فقط در کشورهایی متهم به دخالت میشویم که اقلیت شیعه دارند یا این اقلیت در حال شکل گرفتن است
الف هیچ وقت نظرات من را منتشر نمی کنی (4184395) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.