نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462531
جزئیات افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد/ واریز مستمری از امروز
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴
میزان مستمری مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) از امروز 26 فروردین ماه، 16 تا 50 درصد افزایش می یابد.
 
به گزارش فارس، میزان مستمری برای خانوارهای یک نفره 16 درصد، خانوارهای دو نفره ٢٧ درصد، سه نفره 35 درصد، چهار نفره 45 درصد و پنج نفره و بالاتر 50 درصد افزایش می یابد.

این افزایش به همراه دریافت قبلی مستمری بگیران و همچنین یارانه ای است که به خانوارهای تحت پوشش تعلق می گیرد.

بنابراین برای خانوار یک نفره حداقل دریافتی از 530 هزار ریال ( 53 هزارتومان) به یک میلیون و 480 هزار ریال( 148 هزار تومان) و برای خانوار پنج نفره از یک میلیون ریال(١٠٠هزارتومان) به همراه یارانه به چهار میلیون و 650 هزار ریال(465 هزار تومان) افزایش می یابد.

خانوارهای دو نفره مددجویان از محل اعتبار دستگاه اجرایی 610هزار ریال و از محل هدفمندی یارانه ها یک میلیون و 890هزار ریال، خانوارهای سه نفره از محل دستگاه اجرایی 720هزار ریال و ار محل هدفمندی یارانه ها 2میلیون و 530هزار ریال و خانوارهای چهار نفره از محل اعتبار دستگاه اجرایی 810هزار ریال و از محل هدفمندی یارانه ها سه میلیون و 370هزار ریال دریافت خواهند کرد.

بودجه افزایش مستمری ،مستمری بگیران 40هزار میلیارد ریال است که در بودجه امسال تخصیص یافته است و سال گذشته 15 هزار میلیارد ریال برای اشتغال اقشار تحت پوشش سازمان های حمایتی تخصیص یافت که 12هزار میلیارد ریال برای خانوراهای تحت پوشش کمیته امداد و سه هزار میلیارد ریال برای نهاد بهزیستی بوده است.

 
کلمات کلیدی : افزایش مستمری + مددجویان بهزیستی + کمیته امداد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۴:۰۸:۲۱
پوپولیست همینه (4257666) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.