توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503634
لیونل مسی تنها ماند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
مهاجم بارسلونا در خط حمله تیمش احساس تنهایی می‌کند و نمی‌تواند بازی مورد نظرش را به نمایش بگذارد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از مارکا، بارسلونا با عملکردی که در دو ال کلاسیکوی اخیر (رفت و برگشت سوپر جام اسپانیا) داشت ناتوانی‌اش را نشان داد. این نمایش ضعیف بیش از همه وضعیت لیونل مسی را آشکار کرد. مهاجم آرژانتینی از سال‌ها پیش سکان دار آبی‌اناری‌ها محسوب می‌شود اما نتوانست در دو بازی رفت و برگشت تیمش را رهبری کند. در این شرایط نبود نیمار در خط حمله بارسلونا بیش از همیشه احساس شد. مسی دوباره باید به بازی کردن در نبود مهاجم برزیلی عادت کند. نیمار به عنوان یک تهدید بزرگ برای حریفان بارسلونا شناخته می‌شد. دو مهاجم آرژانتینی و برزیلی در کنار هم می‌توانستند قدرتمند ظاهر شوند و این موضوع باعث می‌شد آبی‌اناری‌ها راحت‌تر بتوانند به حریفان ضربه بزنند.

دیدار برابر رئال مادرید آمار نگران کننده‌ای از آبی‌اناری‌ها به نمایش گذاشت. ۱۰ ‌دقیقه طول کشید تا برای نخستین بار توپ به مسی در سانتیاگوبرنابئو برسد. نبود یک بازیکن برای رساندن توپ به مهاجم آرژانتینی کاملا احساس می‌شد. در حالی که بارسلونا به دنبال کنترل ضد حمله‌های مادرید بود، مهاجم آرژانتینی به دنبال راه حلی برای برنامه جدید تیم می‌گشت. او به همراه لوییس سوارس در خط حمله بازی می‌کرد اما نتوانست یک هم‌تیمی مانند نیمار در کنارش داشته باشد. تفاوت مهاجم برزیلی با سوارس در این دو بازی کاملا مشخص شد. مسی همچون دوران خراردو مارتینو و دیگر سرمربیان پیشین بارسلونا دوباره احساس تنهایی می‌کند.

شرایط جدید مسی همچنین باعث شد که نحوه بازی‌اش تغییر کند. قبلا او در نوک خط حمله حضور داشت اما کنون باید به عقب برگردد تا بتواند توپ‌ها را دریافت کند. البته بارسلونا اجازه این کار را به او نخواهد داد. ستاره آرژانتینی همیشه سعی می‌کند به نحوی بازی کند که بیشترین آسیب را به تیم حریف بزند اما در این شرایط غیر ممکن است.

ارنستو والورده در نشست خبری بیش از بازی با رئال بتیس نیز به وضعیت مسی اشاره کرد و گفت‌: تیم باید خوب بازی که بتواند توپ‌ها را به خوبی به ستاره آرژانتینی برساند. مسی به تنهایی نمی‌تواند برای تیم، پیروزی به ارمغان بیاورد. بازیکنان باید به او کمک کنند تا او نیز بتواند به تیم کمک کند.
 
کلمات کلیدی : لیونل مسی+بارسلونا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.