توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434334
محمد صالح خویی موفق به دریافت تندیس کیفیت درساخت وساز کشور شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۳
تندیس کیفیت در ساخت و ساز به سازنده مازندرانی رسید
 
در دومین همایش سراسری کیفیت در ساخت و ساز، محمد صالح خویی موفق به دریافت تندیس کیفیت در ساخت و ساز کشور شد.
 
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، اکبر ترکان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در دومین همایش سراسری کیفیت در ساخت و ساز که در روز شنبه مورخ اول آبان‌ماه در ساختمان همایش های صدا وسیما برگزار شد، ضمن تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری در بخش مسکن  و مقایسه سرمایه‌گذاری دولت و مردم در این بخش گفت: دولت حدود 40هزار میلیارد تومان در بخش صنعت ساختمان سرمایه گذاری می‌کند، در حالیکه سرمایه گذاری مردم و خانوارهای ما حدود 80 هزار میلیارد تومان است.
 


در این همایش همچنین مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر می‌خواهیم مشکلات حل شود، باید کار را به کسی بدهیم که کاردان است تا مشکلات را شناسایی و سپس راهکارهای لازم را ارائه کند. پس نباید با حرف کسی که تخصص ندارد جاده یا ساختمان 30 طبقه بسازند. کار درست را صحیح انجام دادن مهم است، کار غلط را هم اگر با کیفیت انجام دهیم افتخار نیست.
 
در این همایش شرکت «سازه گستر شمال» به‌عنوان کارآفرین برتر کشور و کیفیت ساخت و ساز در بین ۴۰ برند برتر ایران موفق به دریافت تندیس و لوح افتخارشد.
 
 مهندس محمد صالح‌خویی به‌عنوان یكی از نیروهای علمی مازندران و کشور که عضو هیات بنیاد ملی نخبگان کشور شد طی سخنانی با اشاره به بی‌توجهی‌هایی که به منطقه آزاد نوشهر و غرب مازندران شده، اعلام کرد: برای رسیدن به توسعه پایدار باید 3 عنصر پول، قدرت و علم را باید در کنار هم داشته باشیم.

 وی افزود: مسائل غرب مازندران را بایستی از دریچه علمی مورد بررسی قرار داد، همچنین باید از جوانان نخبه استفاده بهینه کرد و در این عصر ماشینی شدن از آنها جهت تحول اقتصادی بهره مناسب برد تا از استعدادهایشان استفاده شود.
 
مهندس خویی ادامه داد: سالانه میلیون‌ها گردشگر به غرب مازندران سفر می‌کنند و بیش از یک میلیون شغل و درآمدهای هنگفتی برای منطقه ایجاد می‌کنند، اما امکانات و تسهیلات مناسب گردشگری در منطقه بسیار ضعیف است و گردشگران هم تنها به صورت فصلی از منطقه بهره‌مند می‌شوند، درحالیکه در برخی از کشورها که یک‌چهارم طبیعت ما را هم ندارند اما بیشترین و بهترین استفاده را از آن می‌برند.
 


وی با بیان اینکه برای آینده غرب مازندران باید چشم انداز داشت زیرا نه قطب کشاورزی است و نه قطب صنعتی و نه گردشگری، تصریح کرد: ماجرای تصویب منطقه آزاد در غرب مازندران نوشهر به سال‌ها قبل برمی‌گردد اما در چند سال اخیر صحبت‌ها و وعده‌ها باعث شده كه مردم این منطقه نسبت به تحول اقتصادی و تجاری امیدوار شوند. در سال 92 اعلام شد تبدیل برخی شهرهای استان مازندران به منطقه آزاد تجاری در دست بررسی است و این استان با گستر حدود 24 هزار كیلومتر مربع از موقعیت ویژه و خاصی برخوردار است.
 
یادآور شد: با توجه به استقرار اداره كل بنادر و دریانوردی درمنطقه ویژه اقتصادی نوشهر، وجود فرودگاه در شهرهای ساحلی نوشهر و رامسر، طرح ملی آزاد راه تهران - شمال، مجموعه گردشگری، تفریحی و اقامتی نمك آبرود چالوس، دانشگاه علوم دریایی ارتش، اداره كل گمركات در نوشهر، بوستان‌های جنگلی نور، سیسنگان و پایانه گل و گیاه در عباس آباد و سایر امكانات مهم شرایط مطلوبی برای ایجاد منطقه ویژه آزاد تجاری و گردشگری در این استان ایجاد شده است.

شرکت سازه‌گستر شمال ، مجموعه‌ای از به‌ روزترین ویلا شمال و فروش ویلا در مازندران  و ویلاهاوزمین ها را در فروش ویلا شمال کشور و فروش ویلا جنگلی  و فروش ویلاتا محمود آباد برای فروش به مشتریانی که به‌دنبال محلی برای سرمایه‌گذاری فروش ویلا در شمال هستند، فراهم کرده است.
 
کلمات کلیدی : سازه گستر شمال+فروش ویلا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته