توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 419331
آزادسازی الشیخ‌ سعید در جنوب‌غربی حلب/ ۳۰ غیرنظامی کشته شد
نیروهای ارتش سوریه توانستند امروز در ادامه عملیات تمام‌عیار خود در جبهه حلب منطقه الشیخ سعید واقع در جنوب غربی حلب را از لوث تروریست‌های تکفیری پاکسازی کنند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۴
به گزارش تسنیم، نیروهای ارتش سوریه منطقه الشیخ سعید در جنوب غربی حلب همجوار محله‌های شرقی را امروز از اشغال گروه‌های تکفیری آزاد کردند.

بر اساس این گزارش، موفقیت نیروهای ارتش در بازپس‌گیری محله الشیخ سعید پس از درگیری‌های بسیار شدیدی صورت گرفت که طی هفته‌های آینده میان ارتش و گروه‌های تروریستی جریان داشت.

محله الشیخ سعید از مستحکم‌ترین دژهای گروه‌های تروریستی به شمار می‌رود به‌طوری که این گروه‌ها طی هفته‌‌های اخیر مقاومت سرسختانه‌ای از خود نشان می‌‌دادند،‌ اما سرانجام در برابر عملیات گسترده ارتش سوریه شکست خوردند و این محله هم از لوث آنها پاکسازی شد.

در حال حاضر ارتش سوریه و همپیمانانش عملیات گسترده‌ای را برای آزادسازی محله العامریه همزمان با پیشروی به‌سمت محله السکری مجاور محله الشیخ سعید انجام می‌دهند.

از سوی دیگر یک منبع نظامی گفت تروریست‌های غیرسوری مانع خروج غیرنظامیان از گذرگاه‌هایی که ارتش سوریه قبلاً تعیین کرده، می‌شوند و صبح امروز بیش از 30 غیرنظامی از جمله زن و کودک را به قتل رساندند،‌ آنها اجازه خروج غیرنظامیان باقی‌مانده در محله‌های شرقی را نمی‌‌‌دهند.
 
 
کلمات کلیدی : داعش+سوریه+حلب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.