توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 247945
آیین رونمایی از کتابِ فیلمنامه‌های اصغر فرهادی شنبه برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۰
به گزارش الفِ کتاب، به نقل از روابط‌ عمومی نشر چشمه، آیین رونمایی از کتاب «هفت فیلمنامه از اصغر فرهادی» برگزار می‌شود.  فیلمنامه‌های «رقص در غبار»، «شهر زیبا»، «چهارشنبه‌ سوری»، «دایره ‌زنگی»، «درباره‌ الی»، «جدایی نادر از سیمین» و «گذشته» توسط نشر چشمه راهی بازاز کتاب می شوند. گفتنی‌ست این آثار  همگی توسط فرهادی جلوی دوربین رفته‌اند؛ البته بجز «دایره زنگی» که توسط همسر فرهادی (پریسا بخت‌آور)، به تصویر کشیده شده است.

در بخشی از مقدمه فرهادی برای این مجموعه آمده: «فیلمنامه‌های پیشِ رو را که مرور می‌کنم، آنچه بین همه‌ آنها مشترک است و از رقص در غبار تا گذشته پُررنگ و آگاهانه‌تر شده چیزی نیست جز علامت سؤال، علامت سؤالی که فیلمنامه به فیلمنامه بزرگ‌تر و چندوجهی‌تر شده است. اگر با این نوشته‌ها توانسته باشم جسارتِ پرسش‌گری را در تماشاگرانِ فیلم‌هایم تقویت کرده و ترس‌شان را از کاشتنِ علامتِ سؤال در ذهن‌ها بکاهم، از عمری که برای نوشتن صرف کرده‌ام راضی و خشنودم.»

این مراسم از ساعت ۱۸، شنبه ۱۷ آبان (۱۳۹۳) با حضور این کارگردان درسالن شماره هفت، پردیس سینمایی کورش برگزار می‌شود. پاین پردیس سینمایی  در اتوبان حکیم، اتوبان ستاری، نبش خیابان پیامبر، مجتمع تجاری کورش، واقع است.
 
کلمات کلیدی : اصغر فرهادی + نشر چشمه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.