توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505641
پاسخ وزارت کشور به برخی اخبار درباره صدور حکم نجفی
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۸
معاون وزیر کشور گفت: اقدامات لازم برای صدور حکم شهردار تهران در وزارت کشور انجام شده و منتظر طی سایر تشریفات قانونی هستیم.

به گزارش تسنیم، هوشنگ خندان‌دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور با تکذیب برخی خبرها درباره عدم صدور حکم شهردار تهران، گفت: همه اقدامات و مکاتبات قانونی و اداری لازم برای صدور حکم شهردار تهران، در وزارت کشور انجام شده و به محض طی سایر تشریفات قانونی، حکم آقای دکتر نجفی از سوی وزیر کشور امضاء خواهد شد.

وی افزود: در روز چهارشنبه اول شهریورماه، بلافاصله پس از انتخاب شهردار تهران در شورای شهر، فوراً دستور لازم از سوی آقای دکتر رحمانی‌فضلی صادر و تشریفات قانونی مرتبط، مطابق مقررات، پیگیری شده است.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور تصریح کرد: مطابق قانون، حکم انتصاب شهرداران شهرهای بالای 500 هزار نفر، توسط وزیر کشور صادر می‌شود که صدور این احکام برابر یک روند قانونی و اداری تعریف شده دنبال می‌شود و حکم شهردار تهران نیز برابر همین روند قانونی صادر خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : وزارت کشور+شهردار تهران+محمد علی نجفی+حکم شهردار تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.