نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505245
زنگنه:چه کسی اکنون منزل ١٠٠ میلیارد تومانی و یا ویلای بابک زنجانی را می خرد؟
تاریخ انتشار : جمعه ۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷
بیژن نامدار زنگنه در گفت وگو با خانه ملت،در تشریح میزان طلب وزارت نفت از بابک زنجانی، گفت:رقمی که در حکم اولیه بابک زنجانی حدود ٢ هزار میلیارد دلار آمده با آنچه نظر وزارت نفت بوده متفاوت است و وزارت نفت آن را تکمیل می کند؛چرا که از نظر وزارت نفت این بدهی حدود ۴ هزار میلیارد دلار با احتساب خسارت بوده که حدود ٢.٧ هزار میلیارد دلار اصل بدهی است.

وزیر نفت افزود: پول بابک زنجانی پول وزارت نفت نبوده  چراکه این پول از بانک ها قرض گرفته  و تمام این سال ها سود آن پرداخت شده و در آینده نیز باید سود آن توسط وزارت نفت پرداخت شود.

کسی اموال بابک زنجانی را نمی خرد 

زنگنه با بیان اینکه تمام مبلغی که به وزارت نفت پرداخت شده حدود ٢ هزار میلیاد تومان است، ادامه داد: البته رقم کارشناسی این اموال حدود  ٢هزار میلیارد تومان بوده است، اما برای فروش کسی اموال بابک زنجانی را نمی خرد و چه کسی اکنون منزل ١٠٠ میلیارد تومانی و یا ویلای بابک زنجانی را می خرد؟

وی با اشاره به اینکه اینها اموالی نبوده که به راحتی به پول نقد تبدیل شود، یادآور شد: وزارت نفت احتیاجی به این اموال همانند مجموعه ساختمانی در جماران، ویلا در لواسان، هتلی در کیش و هتل نیمه تمام در قشم نداشته و این اموال برای وزارتخانه کارایی ندارد.

 اموالی که از سوی وزارت نفت گرفته شده قابل تبدیل به ٢ هزار میلیارد تومان نقدینگی نیست

وزیر نفت، تصریح کرد: وزارت نفت اکنون اموال را قبول کرده و گرفته است اما این ٢هزار میلیارد تومان اموالی که از سوی وزارت نفت گرفته شده قابل تبدیل به ٢ هزارمیلیارد تومان نقدینگی نیست.
 
کلمات کلیدی : بابک زنجانی+زنگنه+وزارت نفت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۱۲:۵۷:۳۱
2 هزار میلیارد دلار؟ 4 هزار میلیارد دلار؟ درست نوشتید؟ (4533879) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۱۴:۳۱:۳۵
ای بابا جناب وزیر چقدر سخت میگیری
خودتون و یا اطرافیانتون و یا چندتا ژن خوب پیدا میشن در آینده ائی نه چندان دور و ساکن میشن در این ویلا ها و ساختمانها ... جای نگرانی نیست (4533966) (alef-11)
 
Europe
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۱۵:۰۱:۴۴
ﯾﻌﻨﯽ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﻧﺒﻮﺩ ﺑﮕﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﺯﻧﺠﺎﻧﯽ ﺷﻤﺎ ﭼﻄﻮﺭ ﺧﻮﻧﻪ ﺻﺪ ﻣﯿﻠﯿﺎﺭﺩﯼ ﺧﺮﯾﺪﯾﺪ ؟... ﻧﻈﺎﻡ ﺑﺎﻧﮑﯽ ﺿﻌﯿﻒ ﺑﻮﺩﻩ ﯾﺎ ﺍﻧﮕﯿﺰﻩ ﺍﯾﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﺎﻓﺘﻦ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﻧﺒﻮﺩ (4534003) (alef-11)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۱۷:۱۴:۰۵
اقازاده ها تو صف خرید وایسادن نگران نباش (4534107) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۲۰:۰۳:۵۴
مدیران هزار میلیاردی پیش قدم شوند (4534218) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۲۳:۱۶:۴۸
اگر فروش این اموال به صورت سری و محرمانه باشد همانند دیگر قرار دادهای وزارت نفت ، بطور قطع و یقین حتی از اعضای کابینه قدیم و جدید هم مشتری پیدا خواهد شد . (4534342) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۰۱:۵۶:۰۳
چرا نيست براحتى قابل تبديل هست (4534409) (alef-11)
 
نصرت
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۱۳:۵۹:۴۹
جناب آقای وزیر با تمام اعتقادی که به شما دارم بخاطر عملکردتان ولی در خصوص نگهداری اموال اخذ شده از بابک زنجانی کلی گله دارم و نشان میدهد همکاران شما در وزارت خانه ودر هلدینگ آتش زدند به اموال آن بخت برگشته :
1 - سورینت کیش با 16 شرکت فعال تبدیل شده به هلدینگ با 5 شرکت
2 - آزانس سورینت که منحل کردند
3 - زمین شهرک غرب با جواز ساخت 33 طبقه تجاری واداری تبدیل شد به زمین خالی و جواز آن باطل شد
4 - بانک را منحل وامتیازش که از بانک مرکزی ومنطقه آزاد کیش اخذ شده بود را باطل کردید
5 - قشم ایر را با 22 هواپیما ی ملکی تحویل گرفتید ودر حال حاضر با 7 هواپیما ملکی ویک اجاره ای فعالیت میکند آنهم با 300 میلیارد زیان انباشته . البته مشت نمونه خروار است .
خدا وکیلی اگر مال خودتان بود اینگونه از دارایی هایتان نگهداری میکردید. (4534856) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.