نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435748
توضیحات دادستان درباره بازداشت دو موتورسوار زن
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۷
قهرمانی در تشریح آخرین جزئیات دستگیری دو خانم موتورسوار در بوستان جنگلی لاله شهرستان دزفول بیان کرد: این افراد به دلیل هنجارشکنی و نگهداری مشروبات الکلی بازداشت شده‌‌‌اند.

به گزارش میزان، چندی قبل دو خانم دزفولی که یکی از آنها موتور را میراند و دختر دیگری در پشت سر وی راکب موتور سیکلت بود با موتورسواری در پارک جنگلی بیرون از شهر به هنجار شکنی اقدام کردند.

این دو نفر در حالیکه تعدادی جوان موتور سوار آنها را همراهی می کردند، در بوستان جنگلی لاله در ابتدای جاده بخش سردشت دزفول با پوشش زننده و رفتار دور از شرع و عرف جامعه موتورسواری میکردند که به دستور دادستان این متهمان شناسایی ودستگیر شدند. این موضوع باعث حواشی زیادی در صفحات مجازی شد و به دروغ عنوان شد صرفا به دلیل موتور سواری با آنها برخورد شده است. برهمین اساس، خبرگزاری میزان در گفت وگو با دادستان دزفول ابعاد این قضیه را مورد بررسی قرار داد.

قهرمانی، در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان در تشریح آخرین جزئیات دستگیری دو موتورسوار خانم در بوستان جنگلی لاله بیان کرد: این افراد به دلیل هنجارشکنی و نگهداری مشروبات الکلی بازداشت شده اند.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان دزفول با اشاره به مطالب منتشرشده در فضای مجازی مبنی براینکه این دو خانم دانشجو بوده و به خاطر نداشتن گواهینامه بازداشت شده اند گفت: این افراد به طرز ناهنجار و زشت در بین جوانان اقدام به موتور سواری کرده و مورد سوء استفاده جوانان لاابالی قرار گرفته اند که باعث جریحه دار شدن عفت عمومی شده است.

بازداشت دو دختر دزفولی به دليل نداشتن گواهينامه و موتورسواری صحت ندارد
وی افزود: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی و مقابله با بی نظمی و ناهنجاری ها در جاده دزفول متهمان پس از شناسایی دستگیر و در منزلشان مشروبات الکلی کشف شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول ادامه داد: این مطلب که صرفا عنوان شده که به دلیل نداشتن گواهینامه و موتورسواری بازداشت شده اند صحت ندارد.
 
کلمات کلیدی : زن موتورسوار + دزفول + بازداشت
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۱۵:۰۳:۵۹
یعنی خانمها با موتور به صورت هنجار در شهر رانندگی کنند، جرمی مرتکب نشده اند؟
فقط میشود رانندگی بدون گواهینامه؟ (4119852) (alef-11)
 
اسدی
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۱۷:۳۱:۰۹
اینها بین جوانان رانندگی نمیکردند بلکه عده ای ارازل و اوباش مزاحم این خانمها شده بودند و نیروی انتظامی هم صورت مساله را پاک کرده است. (4120198) (alef-11)
 
محمدی
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۱۹:۲۱:۳۰
چند روز است که ریس پلیس دزفول می گوید بخاطر موتور سواری بازداشت شدند، حالا شما می گوید، به دلیل نگهداری مشروبات الکلی، مگر علم غیب داشتید که آنها در خانه مشروبات الکی دارند، اگر برای دستگیری به محل سکونت آنان رفتید‌ و مبادرت به ورود حریم خصوصی و تفیتش نمودید، این نقض حقوق شهروندی و خلاف قانون است. (4120419) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.