توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508945
روحانی هفته آینده به قزاقستان سفر می‌کند/ هفته آخر شهریور به نیویورک
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
رییس دفتر رییس‌جمهور از سفر روحانی به قزاقستان در هفته آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمود واعظی ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره سفر رییس‌جمهور به قزاقستان و آفریقای جنوبی، اظهار کرد: ان‌شاءالله هفته آینده سفر به قزاقستان انجام می‌شود اما زمان سفر به آفریقای جنوبی هنوز مشخص نشده ولی چند بار از ایشان دعوت کرده‌اند که یک سفر به کشورهای آفریقایی برای تحکیم و گسترش روابط خواهند داشت.

وی افزود: در حال طراحی سفر نیویورک رییس‌جمهور هم هستیم و این سفر ان‌شاءالله در هفته آخر شهریور انجام خواهد شد.

واعظی در واکنش به انتقاداتی که از سن کابینه دوازدهم مطرح می‌شود، تصریح کرد: وقتی از کسانی که باتجربه هستند استفاده می‌شود، می‌گویند چرا از جوان‌ها استفاده نشد و وقتی از جوانان استفاده می‌شود می‌گویند اینها تجربه ندارند ولی به هر حال باید نمره داد و فکر آینده کشور را کرد.

وی اضافه کرد: قرار نیست برای همیشه افرادی که از ابتدای انقلاب مسئولیت گرفته‌اند و امروز تجربه دارند کشور را اداره کنند. ما باید افراد جوان را استفاده کنیم که معاون، رییس سازمان و عضو هیات مدیره شوند تا ان‌شاءالله کابینه آینده کابینه بسیار جوانی شود.

رییس دفتر رییس‌جمهور همچنین درباره حضور شهردار تهران در جلسات هیات دولت و اینکه چرا قالیباف در این جلسات حضور نداشت، گفت: شهردار جدید تهران در جلسات حاضر خواهد بود. به هر حال آنها درخواست داده‌اند و رییس‌جمهور هم پذیرفته است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رونقی که مدنظر بوده صورت گرفته یا خیر؟ بیان کرد: رونق در اقتصاد کشور طبق آنچه از اواخر سال ۹۴ شروع کردیم و سال ۹۶ هم سال بسیار خوبی بود به وجود آمد اما تنها در بخش مسکن منفی بودیم که به عنوان یک خبر مثبت امروز مطرح شد که در مسیر اصلی خود قرار گرفته است.
 
کلمات کلیدی : روحانی + قزاقستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.