نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470947
تامین اجتماعی: پرداخت حقوق بازنشستگان با ارقام جدید تا 27 اردیبهشت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۲
مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی از واریز شدن افزایش حقوق بازنشستگان این سازمان خبر داد و گفت: بازنشستگان تأمین اجتماعی حقوق اردیبهشت ماه را با اعمال افزایش سال ٩٦ دریافت می کنند و حقوق اردیبهشت ماه بازنشستگان تأمین اجتماعی از بیستم تا بیست و هفتم، مطابق با روال ماه‌های گذشته به حساب آنان واریز می شود.

به گزارش ایسنا، امیرعباس تقی پور گفت: حقوق اردیبهشت ماه بازنشستگان با اعمال افزایش سال جاری پرداخت شد و ما به التفاوت مربوط به افزایش حقوق فروردین ماه نیز همزمان با حقوق خرداد به حساب بازنشستگان عزیز واریز می شود.

وی با بیان اینکه افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی برای حداقل بگیران 14.5درصد و برای سایر سطوح 12.5 درصد است، افزود: در سال ٩٦ نیز همچون سه سال گذشته و از زمان استقرار دولت تدبیر و امید در همه سال ها میزان افزایش حقوق بازنشستگان بیش از نرخ تورم بوده است و با این اقدام هر سال گامی در راستای بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان برداشته می شود.

تقی پور با بیان اینکه حقوق افرادی که زیر یک میلیون و ١٠٠ هزار تومان است، به یک میلیون و ١٠٠ هزار تومان رسید، عنوان کرد: در سال جاری علاوه بر افزایش اعمال شده در اصل حقوق بازنشستگان، در پنج آیتم مربوط به کمک هزینه بازنشستگان نیز افزایش هایی اعمال شده است.

وی ادامه داد: اگر میزان افزایش این پنج آیتم را هم درنظر بگیریم می توان گفت که سقف دریافتی حداقل بگیران تا 22.5 درصد رشد یافته است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی درباره نسبت افزایش مستمری ها با نرخ تورم از سال ٨٥ تا ٩٦ گفت: از سال ٨٥ تا ٩٢ نرخ افزایش مستمری زیر نرخ تورم بوده و تنها در سال ٨٨ بالاتر از نرخ تورم بوده است، اما از سال ٩٢ تا کنون و در دولت تدبیر و امید افزایش ها بالاتر از نرخ تورم انجام شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، وی افزود: نرخ افزایش مستمری در دولت یازدهم بالای٨١ درصد بوده که ٢٥ درصد بالاتر از نرخ تورم بوده است. راهبرد سازمان تأمین اجتماعی در دولت تدبیر و امید افزایش حقوق مستمری بگیران بیش از نرخ تورم است تا از این طریق بخشی از کاستی ها و عقب ماندگی‌های ادوار قبل جبران شود و وضعیت معیشت بازنشستگان بهبود یابد.
 
کلمات کلیدی : تامین اجتماعی + حقوق بازنشستگان
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۱:۱۲:۱۳
چرا دروغ میگی حقوق اردیبهشت بدون هیچ افزایشی واریز شده!!!؟؟؟؟ (4337564) (alef-11)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۱:۳۸:۴۲
واقعا که تامین اجتماعی گل کاشته . طبق قانون بایستی 14/5 درصد اضافه می شد حالا سر و ته ش رو زدن افتخار هم میکنن.چطور بازنشستگان کشوری 20 درصد افزایش داشته اما کارگران زحمتکش سالیان نه چندان دور 12/5 درصد ؟ چطور عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی با کشوری برابری میکنه اما افزایش حقوق ها شون نه ؟ واقعا مرحبا به این انصاف .من که دیگه نا امید شدم (4337643) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۱:۵۵:۲۰
بازنشستگام کشوری و لشکری چه؟!! آنها آدم نیستند؟ (4337739) (alef-11)
 
بازنشسته تأمین اجتماعی
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۱:۵۵:۴۹
با سلام ، احتراماً به عرض می رساند ؛ لحظاتی قبل با ورود به سایت تامین اجتماعی مبلغ فیش اردیبهشت خود را مشاهده نمودم که با ماه قبل هیچ تفاوتی نداشت یعنی افزایش سال 96 اعمال نشده است . سازمان در دروغ گوئی ید طولائی دارد زیرا برای پرداخت عیدی سال 95 هم وعده " این ماهش " به ماه بعد رسید . دروغ در اسلام حرام است آیا این وعده ها دروغ مصلحت آمیز است و اشکالی ندارد؟ (4337744) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۳:۱۶:۵۷
با عرض احترام ، برای افزایش اردیبهشت ماه سال 96 فیش جداگانه صادر شده است . برای مشاهده آن در سامانه فیش و احکام مستمری در سرفصل نوع پرداخت گزینه تفاوت افزایش معوقه انتخاب شود . (4338073) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۲:۳۵:۱۴
چه میکنه انتخابات.کاش همیشه انتخابات بود (4337944) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۲:۴۰:۳۱
تلاش دوستان تا قبل از 29 اردیبهشت ستودنی است (4337969) (alef-11)
 
بازنشسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۷:۴۳:۱۷
من بازنشسته تامین اجتماعیم و اول نام خانوادگیم الف است ، حقوق من بیستم ظهر ، اول حقوق بدون افزایش ریخته شد و یک ساعت بعد افزایش آن جداگانه ریخته شد (4338762) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۲ ۰۱:۳۴:۰۸
اگر اين امكان براي بازنشستگان كشوري فراهم است كه پرداخت مبلغ افزايش حقوق را همراه با حقوق فروردين پرداخت شود، پس چه دليلي دارد كه همه ساله با آغاز سال جديد افزايش حقوق فروردين بازنشستگان تأمين اجتماعي را در خرداد ماه پرداخت مي كنند؟ فكر ميكنم اين اشكال هميشگي به نحوه مديريت مديران نالايق سازمان تأمين اجتماعي باز مي گردد. (4339896) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.