توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506848
مردم تگزاس حقشان است که گرفتار توفان شوند چون به ترامپ رای دادند!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۱
یک استاد دانشگاه آمریکایی در توئیتی نوشت، مردم ایالت تگزاس این کشور به دلیل آن که در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته به دونالد ترامپ رای دادند، حقشان است که گرفتار توفان سهمگین "هاروی" شوند!

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این استاد دانشگاه تامپای آمریکا بعد از انتشار این توئیت جنجالی از اظهاراتش عذرخواهی کرده و توئیت مذکور را پاک کرد.

"کن استوری" که استاد جامعه شناسی در دانشگاه تامپا است، در توئیتش نوشت: من به کارمای فوری اعتقاد ندارم اما انگار چنین کارمایی برای تگزاس صدق می‌کند. امیدوارم این وضعیت به آنها کمک کند که متوجه شوند جمهوری خواهان اهمیتی به آنها نمی‌دهند.

این توئیت بعدا پاک شد اما استوری بعدا از بابت آن عذرخواهی کرد و نوشت: من هرگز نمیخواستم که برای هیچ گروهی آرزوی اتفاقات بد را داشته باشم. من شدیدا از بابت بیاناتی که منتشر کردم متاسف هستم. من امیدوارم همه کسانی که از توفان هاروی آسیب دیدند خیلی زود وضعیتشان بهبود پیدا کند.

همچنین به دنبال اظهارات این استاد، مدیر روابط عمومی دانشگاه تامپا در بیانیه‌ای عنوان کرد: دانشگاه تامپا با همه کسانی که از توفان هاروی آسیب دیدند اظهار همبستگی می‌کند و به یادشان هستیم و دعایشان میکنیم. دانشگاه تامپا این اظهار نظرها و احساس پشت آنها را محکوم می‌کند. خود جناب استوری هم علنا از بابت نظراتشان عذرخواهی کردند.
 
کلمات کلیدی : سیل + خسارت + تگزاس + آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.