نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436341
جزئیات جدید از تخلف مرتضی الویری در مجمع تشخیص مصلحت نظام
جزئیات جدید از تخلف مرتضی الویری در مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۵
به گزارش تسنیم، عصر روز گذشته خبرهایی مبنی بر پلمب دفتر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام و دفتر یاسر هاشمی و مشاوران در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شد که پیگیری‌ها از مسئولان مجمع تشخیص مصلحت نظام و مرکز تحقیقات استراتژیک در این باره نشان داد پلمب دفتر آن مرحوم در مجمع تشخیص بر مبنای یک قاعده قانونی و روال معمول صورت گرفته و پس از رحلت آیات مهدوی‌کنی و مشکینی و برخی مسئولان دیگر که رحلت کرده‌اند نیز همین روال برای مدت کوتاهی درباره دفاتر آنان انجام شده که آخرین مصداق آن دفتر مرحوم آیت‌الله واعظ طبسی تولیت سابق آستان قدس رضوی است.

ساعتی بعد تسنیم در خبری اعلام کرد که مرتضی الویری یکی از معترضان به این روال قانونی، هیچ سمتی در "مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام" نداشته و اعتراض وی به این روال قانونی بی‌وجه بوده و جنبه سیاسی دارد.

اما محمد هاشمی‌رفسنجانی رئیس دفتر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصاحبه‌‌ای اعلام کرده که مرتضی الویری با مجمع تشخیص مصلحت نظام قرارداد همکاری دارد، حال اینکه خبرگزاری تسنیم  در خبر دیروز خود اعلام کرده بود که الویری هیچ سمتی در "مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام" ندارد.

در حال حاضر، ساختمان، اقدامات و محیط فعالیت مجمع تشخیص مصلحت نظام و مرکز تحقیقات از یکدیگر جدا هستند و هیچ ارتباط محیطی بین این دو نهاد وجود نداشته و کاملا به طور جداگانه فعالیت می‌کنند و خبرگزاری تسنیم نیز در خبر دیروز خود و براساس اسنادی که در اختیار دارد، اعلام کرده بود که مرتضی الویری هیچ سمت، قرارداد یا رابطه استخدامی با مرکز تحقیقات مجمع تشخیص نداشته و ندارد.

البته محمد هاشمی‌رفسنجانی اعلام کرده که مرتضی الویری بازنشسته شده و پس از بازنشستگی با مجمع تشخیص مصلحت نظام قرارداد همکاری امضا کرده است؛ این اقدام (امضای قرارداد کاری با یک بازنشسته) خلاف قانون است و این تخلف دیگری بر تخلفات مرتضی الویری است که در جای خود جای تامل و بررسی دارد.

طبق اسنادی که در اختیار است، تاکید می‌کند که مرتضی الویری هیچ سمتی در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام نداشته و ندارد و همکاری خلاف قانون مرتضی الویری با مجمع تشخیص(طبق اظهارات محمد هاشمی‌رفسنجانی) هیچ ارتباطی با مرکز تحقیقات استراتژیک ندارد.
 
 
کلمات کلیدی : پلمب دفتر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی+ مرتضی الویری +مجمع تشخیص مصلحت نظام+
 
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۱۰-۲۹ ۱۲:۰۰:۱۵
بی خیال آقا و همه جا پر شده از این بازنشسته ها که مشاور هستند ولی مسئولیت کامل دارند تا انحصاری کنند مدیریت ها را!!!!!!!!!!! (4123469) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.