نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503148
دعایی: خیابانی به نام مصدق نام‌گذاری شود
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۶
عصر جمعه در مراسمی با حضور مسئولان پایتخت، بزرگراه نیایش به بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تغییر نام یافت.

محسن هاشمی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای شهر و شهردار تهران گفت: از همه عزیزانی که امروز محفل ما را گرم کرده‌اند علی‌الخصوص سیدحسن خمینی یادگار امام و هچنین آقای قالیباف شهردار تهران تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی حدود ۵۰ سال شهروند تهران بودند که هم در مجلس هم در دولت سعی کردند که پیگیر حل مشکلات تهران باشند، گفت: امروز ما نام یکی از بزرگراه‌های تهران را به نام یک شهروند مسئولیت‌پذیر که ۵۰ سال زندگی خود را وقف سازندگی و رفع مشکلات شهر کرده‌اند، می‌گذاریم.

هاشمی با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هم در مجمع نمایندگان تهران و هم در دولت پیگیر مسائل تهران همچون ساخت مترو بودند، اظهار کرد: فعالیت‌های زیاد ایشان سبب نشد که حل مسائل تهران از دید وی غایب شود و آیت‌الله تا پایان عمر اهتمام جدی به آبادانی تهران و کشور داشتند و و حضور مردم در مراسم تشییع پیکر ایشان، نشان‌دهنده قدردانی مردم از خدمتگزارشان بود.

وی افزود: نامگذاری بزرگراه نیایش به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، نشان از قدردانی از وی به عنوان یک شهروند دارد و امیدوارم راه ایشان به عنوان یک فرد معتدل که به پیشرفت کشور و مدیریت ایرانی اعتقاد داشتند، ادامه یابد.

در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمود دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات نیز با ذکر خاطراتی از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی  خطاب به قالیباف گفت:‌ خاطرم هست که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به شما به عنوان مرد عمل و خدمت علاقه داشتند و شما را به مثابه یک رهرو حق‌شناس می‌دیدند. فردا روز ۲۸ مرداد است و امیدوارم شورای بعدی تصمیم بگیرد که یاد مصدق را نیز در شهر تهران گرامی بدارد.

وی افزود:‌ دوستی از اعضای شورا به من گفت که پیشنهاد داده‌اند خیابان نفت به نام دکتر مصدق نام‌گذاری شود. امیدوارم این موضوع پیگیری شود و می‌دانم هر انسانی ممکن است خطا کند ولی باید یاد و خاطره انسان‌های بزرگی‌ را که برای این کشور زحمت کشیده‌اند در یادها زنده نگه داشت.
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۰۹:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۷ ۲۱:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۷ ۲۱:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۷ ۲۱:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۷ ۱۸:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۳:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۷ ۱۴:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۱۰:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۱۰:۲۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۳:۱۵
 
 
کلمات کلیدی : نامگذاری خیابان + آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، اتوبان نیایش، ایت الله هاشمی
 
بنده خدا. اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۲۱:۴۵:۴۰
دکتر مصدق هم به ایران خدمت کرد. (4524965) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۲۱:۵۳:۵۲
باید زودتر از اینها نا مصدق را بر خیابانها میگذاشتیم (4524981) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۲۳:۱۴:۵۱
يك پيشنهاد عالي ايشون واقعا ايران رو دوست داشتن و به اون خدمت كردن روحشون شاد..... (4525072) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۲۳:۲۰:۴۹
عجب پیشنهاد ارزنده ای . چه حیف این اندازه دیر . (4525083) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۲۳:۴۵:۳۱
"می‌دانم هر انسانی ممکن است خطا کند.." اگر این آدم خطاکار نبود الان وضعمان از افغانستان هم بدتر بود و کاسه گدایی به دست پشت درب سفارتخانه آمریکا و انگلیس و...بودیم . (4525110) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.