توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483349
بارش پراکنده در استان مازندران
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۶
پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در گزارش آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشور از بارش پراکنده در استان مازندران و مسدود بودن محور شمشک- دیزین در استان های تهران و البرز خبر داد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از پلیس راهور، در محورهای نور، رامسر و سواد کوه در استان مازندران بارش باران و گرد و غبار خفیف گزارش شده است.

بر اساس این گزارش هیچ کدام از محورهای مواصلاتی کشور دارای ترافیک نیمه سنگین نیست و این محورها از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

محورهای مسدود شامل محور شمشک-دیزین در استان های تهران و البرز بعلت نبود ایمنی کافی، محور اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور استهبان-نی ریز در استان فارس، محور فرعی رودبار-کهنوج-قلعه گنج در جنوب استان کرمان مسدود هستند.

بر اساس گزارش پلیس راهور محورهای دارای محدودیت تردد شامل آزادراه قم به تهران از تاریخ 29/01/96 تا 20/06/96 محدوده عوارضی تا کیلومتر 12.5 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 تا 17 و روزهای سه شنبه از ساعت 8 تا 12 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

محور کرج-چالوس از تاریخ 01/02/96 تا 20/06/96 محدوده میدان امیر کبیر تا تونل کندوان-کیلومتر صفر تا 75 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه هر هفته از ساعت 8 تا 17 و روزهای چهارشنبه از ساعت 8 تا 12 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

آزادراه رشت-قزوین از تاریخ 16/02/96 تا 20/06/96 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه هر هفته از ساعت 8 تا 18 و روزهای چهار شنبه از ساعت 8 تا 14 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

آزادراه قم- تهران از تاریخ 16/02/96 تا 31/05/96 محدوده کیلومتر صفر تا 30 حدفاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی(ره) روزهای شنبه ، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 تا 18 و روزهای سه شنبه و پنج شنبه از ساعت 8 تا 14 به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

محور بوئین زهرا-اشتهارد حدفاصل انتهای حوزه تا محدوده شهری و محور اشتهارد-ماهدشت حدفاصل انتهای محدوده شهری تا پلیس راه ماهدشت و محور ماهدشت-کیانشهر از کیلومتر صفر تا 45 از تاریخ 16/03/96 تا 20/06/96 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 7 تا 17 به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : هواشناسی+باران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.