نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467392
حمایت فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از رئیسی و قالیباف
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی در انتخابات از رئیسی و قالیباف حمایت می‌کنند و حمایت از کاندیدای واحد بین این دو نفر منوط به تصمیم مردم و نیز جبهه مردمی نیروهای انقلاب است.

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، گفت: کمیسیون نمایندگان ولایی مجلس در ارتباط با کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از آقایان رئیسی و قالیباف حمایت می‌کند. 

وی افزود: در مجموع مرزبندی خاصی بین دو کاندیدای مذکور در میان اعضای فراکسیون نیست و هر دو نامزد مورد حمایت اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی هستند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: تمایلات اعضای فراکسیون در مورد انتخاب یکی از این دو نامزد منوط به تصمیم مردم و مجموعه جمنا است که چه تصمیمی را اتخاذ کنند و در آن صورت است که ما از کاندیدای واحد بین این دو نفر حمایت خواهیم کرد. 

رنجبرزاده با اشاره به مناظره روز گذشته 6 نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری خاطرنشان کرد: در مناظره روز گذشته آقای قالیباف خود را بهتر نشان داد و موقعیت مناسب‌تری پیدا کرد.

وی در پایان گفت: ضمن احترام به جایگاه آقای رئیسی، روز گذشته در مناظره، آقای قالیباف بین سایر کاندیداها موقعیت مناسب‌تری داشت.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + قالیباف + رئیسی
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۱۰:۱۹:۳۶
به اقایون بفرمایید
کشور یک رئیس جمهور خواهد داشت (4302252) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.