توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467699
بررسی گزارش ۶ ماهه دوم برجام در کمیسیون امنیت‌ملی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۰
سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس از بررسی گزارش شش ماهه دوم درباره نحوه اجرای برجام در کمیسیون متبوعش خبر داد.

سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، از بررسی گزارش شش ماهه دوم برجام در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: با توجه به دستور کار کمیسیون امنیت‌ملی قرار است روز یکشنبه (17 اردیبهشت) گزارش شش ماهه دوم این کمیسیون درباره نحوه اجرای برجام در کمیسیون امنیت‌ملی بررسی شود.

پیش از این حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمیته هسته‌ای  مجلس به تسنیم خبر داده بود که قرار است گزارش 6 ماهه دوم درباره نحوه اجرای برجام تا 8 خرداد ماه و به مناسبت سالگرد آغاز به کار مجلس تقدیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی شود.

به گزارش تسنیم، براساس قانون، وزارت امور خارجه موظف است هر سه ماه گزارشی درباره نحوه اجرای برجام به کمیسیون امنیت‌ملی مجلس ارائه دهد. همچنین بر طبق قانون کمیسیون امنیت‌ملی مجلس نیز موظف است هر 6 ماه گزارشی درباره نحوه اجرای برجام به هیئت رئیسه مجلس ارائه دهد.

با توجه به آغاز اجرای برجام از 26 دی 94، تاکنون وزارت امورخارجه 5 گزارش سه ماهه در تاریخ‌های 27 فروردین ، 27 تیر ، 27 مهر و 27 دی 95 و همچنین 27 فروردین 96 به کمیسیون امنیت‌ملی مجلس ارائه داده است.

کمیسیون امنیت‌ملی مجلس تاکنون یک گزارش 6 ماهه درباره نحوه اجرای برجام به هیئت رئیسه مجلس ارائه داده است.
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۷:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۹ ۲۲:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۰:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۱۵:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۰۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۲۲:۴۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۰۷:۳۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۲۱:۳۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۱:۰۹
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۱ ۰۷:۴۶
 
 
کلمات کلیدی : نقوی حسینی،برجام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.