نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 375899
اعدام متعرض به كودكان در ملأعام
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۷
مردي به جرم تعرض به چند كودك و قتل ‏دختري ۵ ساله در ملأعام اعدام شد. اين حكم، صبح ‏ديروز در منطقه انبار نفت شهرستان سنقر و كليايي ‏استان كرمانشاه، جايي كه متهم مرتكب جرم شده ‏بود، با حضور اولياي دم و اهالي منطقه به اجرا ‏درآمد. ‏

به گزارش روزنامه ایران، رسيدگي به اين پرونده از ۲۶ خرداد امسال با ناپديد ‏شدن ناگهاني دختري ۵ ساله به نام حنانه در شهرك ‏وليعصر سنقر و كليايي آغاز شد. تحقيقات كارآگاهان ‏نشان مي‌داد كه مفقودي در حالي كه براي خريد ‏بستني از خانه خارج شده، ديگر بازنگشته است. يك ‏روز بعد، جست‌وجوي پليس به كشف جسد حنانه، ‏زير پلي در اتوبان منجر شد.

بررسي‌ها نشان مي‌داد ‏كه قاتل، پس از بستن دست و پاي دختر خردسال، ‏او را با روسري خفه كرده، جسدش را در كيسه‌اي ‏پلاستيكي گذاشته و زير پل رها كرده است. ‏همزمان با انتقال جسد به پزشكي قانوني و تمركز ‏كارآگاهان بر شناسايي مخفيگاه قاتل، ۱۲ خانواده به ‏پليس مراجعه كردند و پرده از تعرض مردي غريبه ‏به دختربچه‌هاي‌شان برداشتند. آنها در اظهاراتي ‏مشابه به كارآگاهان گفتند كه سال گذشته، ‏دخترهاي‌شان از سوي مردي ناشناس مورد آزار و ‏اذيت قرار گرفته‌اند اما آنها به خاطر حفظ جان آنها ‏شكايت نكرده‌اند.

كودكاني نيز كه مورد تعرض قرار ‏گرفته بودند، نشانه‌هاي مشابهي از متعرض در اختيار ‏كارآگاهان قرار دادند كه صحت گفته‌هاي والدين‌شان ‏را ثابت مي‌كرد. در ادامه تحقيقات، ارتباط بين ‏تعرض به دخترها و قتل حنانه فاش و مشخص شد ‏كه متهم اين دو پرونده يك نفر است كه احتمالا در ‏همسايگي شاكيان زندگي مي‌كند. ‏سرانجام، در حالي كه تحقيقات پليس براي شناسايي ‏متهم ادامه داشت، زني به آگاهي مراجعه كرد و از ‏ارتكاب همسرش به قتل حنانه پرده برداشت. او به ‏كارآگاهان گفت: «شوهرم مردي ۳۲ ساله و نصاب ‏ماهواره است. او در حرف‌هايش به ربودن حنانه اشاره ‏كرد و وقتي فهميدم او را كشته، به آگاهي آمدم تا او ‏را معرفي‌ كنم. وقتي شوهرم مرتكب قتل شد، من و ‏بچه‌ام خانه نبوديم.» با ثبت اظهارات زن جوان، به ‏سرعت تيمي از كارگاهان به محل اعزام شدند و ‏شوهر او را دستگير كردند. او كه همراه همسر و ‏فرزندش، در همسايگي خانواده حنانه زندگي مي‌كرد ‏در بازجويي‌ها به آزار و اذيت دختر بچه‌ها و قتل ‏حنانه اعتراف كرد.

او به گزارش روزنامه ايران، درباره ‏روز قتل گفت: «روز حادثه حنانه را ديدم كه بستني ‏به دست در حال رفتن به سمت پايين محله است. به ‏او نزديك شدم و محكم دستش را گرفتم. به بهانه ‏اينكه مي‌خواهم او را پيش دخترم ببرم، به حياط ‏خانه كشاندم. مي‌خواستم به او تجاوز كنم كه ناگهان ‏سر و صدايي از كوچه شنيدم. اهالي داشتند ‏جست‌وجو مي‌كردند. ترسيده بودم. نمي‌توانستم ‏رهايش كنم چون هويتم فاش مي‌شد براي همين ‏اول ضربه‌اي به سرش زدم، بعد با پارچه‌اي خفه‌اش ‏كردم. آن موقع همسر و بچه‌هايم در خانه نبودند. ‏هوا كه تاريك شد، جسد را در نايلوني گذاشتم و با ‏اطمينان از اينكه محله خلوت است، آن را با موتورم ‏به كنار پل بردم و با دست و پاي بسته، زير پل ‏انداختم. بعد برگشتم و با اهالي در جست‌وجو شركت ‏كردم. من حتي بعد از كشف جسد، در مجلس ‏خاكسپاري اين كودك هم شركت كردم. وقتي ‏متوجه شدم هنوز ردي از من پيدا نكرده‌اند، خيالم ‏راحت شد. اما چند روز قبل ناخواسته ماجرا را براي ‏همسرم تعريف كردم كه او هم مرا لو داد.»

‏متهم پس از اعتراف به آزار و اذيت چند دختربچه ‏ديگر، براي صدور حكم به دادگاه كيفري استان ‏كرمانشاه اعزام و در آنجا به جرم تعرض و قتل به ‏اعدام در ملأعام محكوم شد. اين حكم پس از تاييد ‏در ديوان عالي كشور، صبح ديروز در منطقه انبار ‏نفت سنقر به اجرا درآمد. ‏
 
کلمات کلیدی : اعدام، متعرض، تجاوز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۰۸:۴۶:۳۷
الی جهنم و بئس المصیر (3845644) (alef-13)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۳:۵۹:۰۱
رفت به جهنم ...همه این آشغالها رو باید ظرف یه هفته محاکمه و اعدام کنن....فقط اعدام اعدام اعدام اعدام (3846466) (alef-3)
 
حمید
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۱:۵۹:۵۱
همسر و فرزند بی گناهش می بایست مورد حمایت مالی دولت قرار گیرند ولی خودش به درک واصل شده. (3848029) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۷ ۰۸:۵۰:۴۷
این جنایتکاران باید اعدام شوند (4479076) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.