توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470794
۵ اتفاقی که منجر به معجزه اتلتیکو خواهند شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۲
ورزش سه نوشت:هیچ کس به غیر از هواداران اتلتیکو، امشب به اینکه رئال مادرید با وجود برتری 3 گله بازی رفت از صعود به فینال باز بماند، اعتقاد ندارد.

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو معتقد است که برتری 3-0 رئال برابر هر تیمی، می تواند ضامن صعود این تیم باشد؛ ولی اتلتیکو می تواند آن شکست را جبران کند. هواداران اتلتیکو نیز پشت سرمربی موفق خود هستند و با خوشبینی به بازی امشب نگاه می کنند.

اما چه اتفاقاتی باید امشب دست به دست هم بدهند تا در نهایت اتلتیکو به جای رئال راهی فینال لیگ قهرمانان شود؟

خولیو سالیناس، مهاجم سابق تیم ملی اسپانیا در این زمینه نظریه خود را دارد:

1- اینکه رئال مادرید با تمرکز بالا و مصمم بازی را شروع نکند، بسیار حائز اهمیت است. این اولین گام برای اتلتیکو در راه جبران شکست 3-0 خواهد بود.

2- جو ویسنته کالدرون و فشاری که هواداران اتلتیکو روی بازیکنان رئال خواهند آورد.

البته رئال و بازیکنانش به چنین فشار سنگینی عادت دارند؛ ولی اگر جو کالدرون باعث عصبی شدن بازیکنان رئال و اشتباهات فردی آنها شود، اتلتیکو می تواند امیدوار به بازی نگاه کند.

3- استفاده حداکثری از موقعیت های گلزنی. اتلتیکو باید سعی کند از فرصت هایی که به دست می آورد نهایت استفاده را ببرد؛ در غیر این صورت به مشکل برخورد خواهد کرد.

4- کمک های داوری. در چنین دیدارهایی معمولا به کمک های داوری نیز نیاز است و یا حداقل اشتباهات داوری به ضرر اتلتیکو نباشد.

5- اتحاد و تمرکز روی کارهای دفاعی... اتلتیکو امشب مقابل تیمی به میدان می رود که در 60 بازی متوالی گلزنی کرده و اگر امشب نیز به گل برسد، کار روخی بلانکوس ها تمام شده خواهد بود. اوبلاک در این زمینه نقش مهمی خواهد داشت. او می تواند با واکنش های خوب خود درون دروازه، مانع به گل رسیدن رئال شود.
 
کلمات کلیدی : رئال مادرید+لیگ قهرمانان اروپا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.