۲۵۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 142996
پاسخهای توکلی به تهمتهای معاون اول رئیس جمهور:
دروغ ‌پردازی های رحیمی مرا از پیگیری پرونده وی باز نمی‌دارد
بخش خبری الف، 20 بهمن 90
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۳۲
درپی اقدام دفتر معاون اول رئیس جمهور در انتساب موارد متعددی از تهمت و افترا به دکتر احمد توکلی، این نماینده مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر به سوالات مرتبط با این تهمت ها پاسخ داد.

به گزارش الف، توکلی در ابتدای این گفتگو تاکید کرد: تهمت‌هایی که آقای رحیمی منتشر کرده است، تازگی ندارد. قبلا هم سایت‌های حامی وی به تفصیل و با انعکاس به زعم خودشان تصویر اسناد چنین تهمت هایی نشر داده بودند که همان زمان به مقدار ضرورت پاسخ داده شد.

توکلی ادامه داد: این تهمت ها نشان می دهد سر منشاء تهمت های قبلی که توسط سایتهای بی نام و نشان منتشر می شد نیز خود آقای رحیمی بوده است. من علیه آن سایت‌ها شکایت نکرده‌ام و قصد شکایت از آنها را هم ندارم ولی حالا علیه آقای رحیمی شکایت می‌کنم، تا دستگاه قضا به این دعاوی رسیدگی و حکم صادر کند.

توکلی با یادآوری این که این تهمت ها با این هدف مطرح شده تا کسی جرات نکند پرونده اتهام فساد اقتصادی رحیمی را پی گیری کند، تاکید کرد: دروغ پردازی‌های رحیمی مرا از پیگیری پرونده وی باز نمی‌دارد. او اتهامات زیادی دارد که سه قاضی عالیرتبه توجه اتهام‌ها را به وی تایید کرده‌اند و موضوع را به آقای رئیس جمهور هم گزارش کردند. درخواست مجدانه من این است که آقای رحیمی هم مثل هر ایرانی دیگر وقتی نامش به عنوان متهم در پرونده ای می آید، باید به محضر قاضی برود و به اتهامات خویش پاسخ دهد نه آنکه با فشار بر قوه قضائیه و تمهیدات، بازپرس را وادار کنند به خدمت وی برسد.

دکتر توکلی در ادامه این مصاحبه به تهمتهای مطرح شده از سوی رحیمی پاسخ داد.
عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشنی درباره مدرک تحصیلی‌ اش توضیح داد: اینجانب به دستور مقام رهبری بورسیه شدم. دانشجوی نمونه دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی بودم، در کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۷۱ هم قبول شدم و بر اساس مقررات دانشگاههای درجه اول انگلستان پذیرش مستقیم به phd درخواست کردم، سه دانشگاه به دلیل ریز نمرات خوب و سوابق اجرایی و رسانه‌ای در حوزه اقتصاد پذیرش دادند. پس از قبولی درامتحانMPhil (درجه‌ای بین ارشد و دکتری) به دکتری ارتقا یافتم و جمعا ظرف سه سال و سه ماه دکتری خود را گرفتم.

توکلی درباره تهمت معاون رئیس جمهور حضور فقط ۱۱ماه وی در انگلستان برای اخذ مدرک دکتری گفت: این آقایان که به اسناد و مدارک دولتی دسترسی دارند از اداره گذرنامه ریز سفرها و دوره اقامت مرا بگیرند و منتشر سازند. وی افزود: قبلا به قصه سرایی رحیمی درباره ارز هم پاسخ داده شده است. اگر انعقاد قرارداد تدوین کتابی درباره اقتصاد سنجی پیشرفته آن روز، و دستمزد ارزی آن نبود نمی‌توانستم سال آخر را به پایان ببرم. این کتاب با عنوان سری های زمانی، همگرایی و همگرایی یکسان در سال ۱۳۷۶ توسط موسسه مطالعات و پژوهش ‌های بازرگانی منتشر شد.

توکلی همچنین درباره زمین و مجتمع آموزشی معلم گفت: زمین آموزشی را سال ۶۸-۶۹ به قیمت روز و تعرفه آموزشی از بنیاد خریدیم که با توصیه مقام معظم رهبری قسطی بهایش را بدهیم. حتی یک متر مربع آن زمین متعلق به کسی نیست و تمام مجتمع اعم از زمین و ساختمانش وقف است و اساسنامه وقف نیز در سایت مجتمع معلم (لینک) در معرض رویت همه است.

وی ادامه داد: علت عنایت رهبری هم اطلاع از نیت موسسان مجتمع بود. الان هم این مجتمع خوش نام، با شهریه‌ای که دولت تعیین می‌کند خدمت می‌دهد نه بیشتر.

نماینده مردم تهران در مجلس درباره چاپخانه مورد ادعای رحیمی توضیح داد: درباره تهمت چاپخانه گرفتن من هم که آقای رحیمی به استناد گفته آقای سعید حجاریان تکرار کرده است، همچنانکه قبلا در مجله شهروند پاسخ داده شد، این تهمت مطلقا دروغ است.

من تمام کمکهای نقدی و غیر نقدی دولت به روزنامه فردا را در صفحه اول دو شماره آخر آن روزنامه به اطلاع عموم رساندم که آنچه از آنها باقی مانده بود، صرف بازپرداخت بدهی‌های ناشی از تاسیس روزنامه شد که بخشی از بدهی را نیز با کمک دوستانم تادیه کردم. اگر آقای رحیمی راستگو بود، در این مورد به جای استناد به قول آقای سعید حجاریان که معلوم نیست از کی برایشان مخبر صادق شده است، به اسناد وزارت ارشاد مراجعه می‌کردند.

توکلی در پایان تاکید کرد: انشاءا... روز یکشنبه از آقای محمدرضا رحیمی و انتشار دهندگان این تهمتها رسما شکایت می‌کنم. این بهترین راه است و باعث می شود تکلیف این تهمت ها توسط مرجع بیطرف قضایی روشن شود.

نماینده تهران یادآوری کرد شکایت‌های آقای رحیمی علیه من و آقای دکتر نادران مبنی بر اینکه ما گفته‌ایم او دکتری ندارد و به دروغ خود را دکتر می‌نامد و از این عنوان سوء استفاده کرده است، به قرار منع تعقیب منجر شده و در واقع صحت ادعای ما با تایید قاضی رسیده است. در تهمت های ایشان هم، ارجاع موضوع به دادگستری و قاضی بهترین راه است تا دروغگو رسوا شود.

لازم به یادآوریست دفتر معاون اول رئیس جمهور روز چهارشنبه با انتشار نامه ای، دکتر احمد توکلی را به رانتخواری، زمین خواری و سواستفاده از اموال دولتی و... متهم کرده بود. این نامه یک روز پس از آن منتشر شد که دکتر توکلی در جمع دانشجویان در مشهد از فشار بر قوه قضائیه و اجرای تمهیدات برای اینکه بازپرس پرونده فساد برای بازجویی از رحیمی به نزد وی برود، به شدت انتقاد کرده و تاکید کرده بود رحیمی هم مانند هر متهم دیگر باید خودش شخصا با دریافت احضاریه، در دادسرا حاضر می شد.
Share/Save/Bookmark
 
اعرابی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۳۳:۵۹
سلام
به نظر من باید یک مناظره تلویزیونی با مجری بیطرف برگزاربشه و دوطرف مدارکشون را بیارن و به سوالای ملت جواب بدن.
مثلا از توکلی بپرسند چطور زمینهای آن مدرسه را توانست قسطی بخرد و از رحیمی هم بپرسند در پرونده بیمه ایران نقشش چیه و چرا بازپرس باید بره خدمت ایشون بجای اینکه ایشون بادیدن احضاریه مثل همه بره دادگاه...
این مناظره پربیننده ترین برنامه تاریخ میشه ولی... ببخشید حواسم نبود دارم درباره صداسیما حرف می زنم....
پس هیچی همون تهمتها توی ذهن مردم ته نشین میشه و بازهم همه به انقلاب و نظام بدبین تر میشن و معلوم نمیشه توی این جریان کی مقصر بود و کی محق (649257) (moderator7)
 
معلم دانشگاه از انگلیس
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۵۹:۲۸
من از خوندن حرفای توکلی و حرفای رحیمی نفهمیدم حق با کدامشان است ولی با دانستن سوابق هر دو باید بفهمم کدومشون راست میگن... البته حرف آقای توکلی درباره امتحان ام فیل بجای فوق لیسانس را تایید می کنم البته برخی دانشگاه های اینجا این را قبول دارند و کلا در سیستم دانشگاهی انگلیس، سواد و معلومات خود دانشجو بخصوص در دوره های دکتری خیلی مهمتر از مدرکیه که ارائه میده. گاهی بچه هایی از ایران میان فوق لیسانس هم دارن ولی اینجا بهشون میگن برو دوباره یک دور فوق لیسانس را بگذران و... بگذریم

اما فقط یه سوال از آقای توکلی دارم:

شما گفتید می خواید از رحیمی شکایت کنید... ببخشید به کجا شکایت کنید؟ به دادگاهی که وقتی بازپرس اش متهم دانه درشتی را احضار می کند، او نمی رود و بازپرس ناچار می شود برای سوال برود پیش آقای متهم؟!!

آقای توکلی شما از این دادسرا انتظار دادرسی عادلانه دارید؟ (649299) (moderator7)
 
ناشناس
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۹:۱۷:۵۳
پاسخ آقای توکلی کافی نیست، چون رحیمی اسناد با شماره نامه مشخص ارائه کرده ، اما توکلی به صورت کلی آن را رد کرده است و جواب نداده است که بالاخره ماجرای آن نامه ها و درخواستها و اسناد چیست؟ (650228) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۹:۰۱:۱۶
حال و روز اطرافیان رئیس جمهور هم مشخصه (651294) (moderator19)
 
مددخان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۱:۱۷:۴۷
خیلی ها هم خودشون رو یار انقلاب و ستون انقلاب و فنداسیون انقلاب و از این حرفها مینامیدند اما بعدها از جمله فتنه88 نقاب ها کنار رفت و چهره شون برای مردم مشخص شد.میبینید که آقای رحیمی برای حرفاش مستندات داره .البته انشالله دکتر توکلی هم حتما مستند داره ولی مصالح کشور رو در نظر گرفته و منتشر نمیکنه (653527) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۸:۱۰:۲۵
گغتن یا نوشتن چندتا شماره نامه بدون ارائه اصل اسناد چه ارزشی دارد ؟ دارودسته دولت بهتراست برای اثبات ادعای خود اولا اسناد را منتشر کنند وثانیا تائید آنرا از قوه قضائیه دریافت وانتشار دهند یا برعکس . (653133) (moderator22)
 
مرتضایی
Latvia
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۸:۱۵:۵۸
اتفاقا مشکل اینجاست زرمه شخصی افراد در نزد دولتیان چه میکند ایا این عدم امنیت اجتماعی افراد نیست ؟ مثلا بنده در بچه گی سر پسر همسایه را شگسته در دادسرا پرونده دارم حال باید این پرونده در حق گویی من تاثیر داشته باشد اقای معاون باید اول جوابگوی سئوالات اقای توکلی بعنوان نماینده ملت باشند سپس طرح اینگونه مباحث را نمایند . اینکه تو چرااز من سئوال کردی و من بواسطه مقامم تمام پرونده های تو را تا هفت پشتت را در میاورم تا مجبور به جوابگویی نشوم جواب قانع کننده ای نیست
اقای معاون اول پاسخ بعد طرح اتهام
عملی که یقیننا با تست این عمل توسط رئیس جمهور در مجلس رقم خواهد خورد (653146) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۴ ۰۸:۰۸:۵۸
مردم عادي كه دسترسي به چهره واقعي پشت پرده ديگران ندارند.حال اگر موضوعي وجود داشته باشد بهتر است كه فاش شود.چه اشكال دارد؟ ... (656431) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۰:۱۰:۵۷
تازه فرض کنید متهم شدند آقای رحیمی............مگر آقای جوانفکر متهم نشدند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.....الان در بند هستند؟.....ای بابا (653406) (moderator22)
 
وحید
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۱۳:۳۷
اولش رحیمی نوشته " ناچار باید به بخشی از دروغ سازی ها پاسخ داده شود"
اما نه تنها به این ادعاها پاسخ نداده بلکه کلی هم اتهام حواله منتقدانش کرده

دوم اینکه این .... میخواهد هنوز فسادی رو به حریف ثابت نکرده پای رهبری را پیش بکشه و بگه پشت سر شما رهبریه و ایساده

جالبش هم اینه که موقع انتخابات را برای این لجن پراکنیش انتخاب کرده تا مردم رو نسبت به رایشون به اقای توکلی و نادران متزلزل کنه (649495) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۰:۱۶:۳۸
با تائید مطالب وحید اضافه می کنم که معاون اول ریاست جمهور توقع دارند با افشای باصطلاح تخلفات تحصیلی(اگر فرض را بر صحت بگذاریم) آقای دکتر توکلی از مسئولیت خطیر خود بعنوان نماینده ملت از پیگیری تخلفات میلیاردها میلیاردی خودداری کنند.
در واقع ایشان با اینکار سعی در انحراف افکار عمومی و دور نمودن ذهن مسئولین قضایی و مردم از تخلفات خود را دارند
جناب آقای معاون اول بایستی بدانند حربه های اینچنینی نخواهند توانست هیچ گونه تاثیری در نحوه تفکر مردم و عدالت خواهی آنان از قوه قضائیه نسبت به تخلفات آایشان و دیگر متخلفین دولتی بگذارد.
بنظر بنده قوه قضائیه نیز می بایستی به دور از هر گونه اغماض نسبت به مقام متخلفین دولتی و بر خورد سریع و قاطع با آنان این حس را در آحاد ملت ایجاد نمایند که مدافع حقوق آنان در مقابل هر شخص و مقامی هستند .
و با اینکار رضایت پروردگار و ملت شریف ایران را فراهم آورند. (650007) (moderator7)
 
لرستانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۲:۵۰:۳۸
جناب آقای معلم از انگلستان ، برابر قانون آیین دادرسی کیفری هرگاه متهم بیمار باشد ، بازپرس جهت انجام تحقیقات درنزد متهم حاضر میگردد!!! (650121) (moderator19)
 
علی
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۰:۵۸:۴۷
جناب آقای لرستانی، شما پزشک آقای رحیمی بودین که میدونستین ایشون بیمار هستن؟ (650352) (moderator19)
 
Latvia
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۸:۱۹:۲۱
اگه حرف نزنی نمی گن خدای ناکرده لال هستید (651209) (moderator19)
 
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۰۱:۱۴:۳۴
جناب آقای علی ، به علامتهای انشائی انتهای جمله هم دقت بفرما ، احتمالاً منظور آقای لرستانی بیماری جسمی وضعف درعدم حضور آقای رحیمی نزد بازپرس نباشد. (651823) (moderator19)
 
محسن
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۹:۵۶:۳۳
با توجه به اظهارات آقای رحیمی بدلیل تناقض گوئی و افترا به این و آن، احتمالا ايشان بيمار بوده و باید بازپرس به دیدن ایشان برود. (653378) (moderator22)
 
محمود
United Arab Emirates
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۰:۱۳:۲۸
البته بر بستر بیمار در منزل و یا بیمارستان حاظر میشه نه دفتر وزیر دادگستری (653831) (moderator22)
 
امیر
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۱۹:۰۱
آخه نکته مهم اینه که هیچ وقت وارد خط قرمز دولت نخواهند شد چون خط های دیگری . (649504) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۲:۵۰:۴۷
خواهشاً قوه قضاییه روشن کند اصلاً خط قرمز را قبول دارند؟ (653703) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۰۸:۵۶
باز دم انتخابات شد و بساط افشاگری دولتی ها پهن شد. حالا منتظر افشاگری های دروغ علیه علی مطهری و دکتر نادران و منتقدین دیگر باشید (649660) (moderator7)
 
کلامی
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۴:۴۹:۱۸
لطفا مطهری رو به دکتر توکلی نچسبونین!! دکتر منطقی انتقاد میکنه (652599) (moderator19)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۷:۵۸:۰۲
دکتر مطهری هم بسیار منطقی هستند (653098) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۰۱:۴۰:۱۷
بنده تحصیل بسیاری از مدیران .. رو در انگلستان تایید می نمایم و راجع به آقای توکلی شناخت کامل دارم (651853) (moderator19)
 
موافق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۶:۳۷:۳۴
آنهایی که مخلف هستند میتونن بنویسند چرا؟ (652927) (moderator22)
 
اوسط
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۹:۵۹:۲۳
من با آقای توکلی هم دانشکده ای بودیم یک سال بعد از آمدن ما ایشان کاندید ریاست جمهوری شدند.بعد هم رفتند انگلیس در جریان نمره ها و احترام و شگفتی اساتیدی همچون دکتر شرافت دکتر کیانی دکتر سیم بر و دکتر هاشمی و تفضلی از نمرات بالای ایشان با همه مشغله ای که داشتند بطور رودر رو بودم.
اما با ایشان اختلاف نظر های زیادی در ذائقه ی تند شان دارم.خواستم بینی و بین الله بخشی از این اطلاعات را بر اساس وظیفه دینی به اطلاع برسانم. (653386) (moderator22)
 
داد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۳۴:۵۰
آقای رحیمی شما که می دونی مغلوب میشی چرا بیشتر از این خودتو ضایع می کنی برادر من؟ نه شما برادر من نیستی (649260) (moderator22)
 
United Kingdom
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۹:۴۱:۲۵
آقای رحیمی شیوه مرادش یعنی جناب هاشمی را برای پاسخگویی انتخاب کرده است. یعنی سوال کردن به جای جواب دادن. فکر می کنم آقای توکلی به وظیفه خود به عنوان یک نماینده عمل نموده و به خوبی و مستدل اشکالات مربوط به جعلی بودن مدرک دکتری رحیمی را بیان کرده است. حرفهای آقای توکلی صرفا ادعا نبود بلکه به اعتقاد من ادعا به همراه سند بود. اما رحیمی فقط ادعا کرده و به قول معروف توپ را به زمین حریف انداخته بدون اینکه سندی برای آن بیاورد. البته شواهد هم نشان می دهد که این حرفها فقط ارزش انتخاباتی دارد زیرا در آستانه انتخابات مطرح شده. صحت و سقم این مطلب به راحتی قابل اثبات است اما آقای رحیمی این زمان را برای طرح این ادعا انتخاب کرده تا از این فرصت کوتاه بهترین استفاده را کند و بعد از شفاف شدن قضایا توانسته باشد خر خود را از پل بگذراند. (649617) (moderator7)
 
سیاوش
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۳:۲۰:۳۳
هاشمی؟! چرا آدرس اشتباه میدی برادر من؟... (650131) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۱:۱۲:۵۹
شیوه ی هاشمی یا احمدی نژاد؟ فعلا که ..همه چیزش احمدی نژاده، شما فکر کنم سالها عقبی!!! (650368) (moderator19)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۱:۴۵:۵۰
سوال کردن به جای جواب دادن تا جایی که می دونم شیوه اون یکی مراد ایشون یعنی رییس .. دولت! (650406) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۵:۴۶:۰۷
این شیوه آقای احمدی نژاد است نه هاشمی
سؤال در برابر سؤال! (650932) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۴۱:۲۷
این مسایل نشان می دهد که دموکراسی رسانه ای چه قدر کارساز است. البته قوه قضاییه باید رو دربایستی را کنار بگذارد . با من بمیرم و تو بمیری و بازجویی از متهم در دفتر کار و ... مملکت به سامان نمی رسد. (649270) (moderator1)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۴۶:۰۵
این احمدی نژاد و اطرافیانش عادتشونه که وقتی کسی محکم جلوشون وایسه دهنشونو باز می کنن و طرف را میگیرند به باد تهمت.
مناظره 13خرداد88 را فراموش کرده اید؟ (649274) (moderator7)
 
حسن
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۴۸:۱۳
سئوال من این هست که قوه قضا ئیه کجاست آیا زمان آن نرسیده رجز خوانی را کنار بگزارند و کار کنند؟ ای کاش نصف وقتی که برادران لاریجانی برای ابداع کلمات عجیب برای سخنرانیهایشان قرار میدادند به فکر وظیفه اصلی خود میبودند (649277) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۴۵:۴۲
وقتی سعید مرتضوی که بعلت تخلفات از پست خود در قوه قضاییه معلق شده ولی قوه قضائیه بیش از دو سال است که با وجود مجرم بودن پرونده را کش می دهدتا شاید برای ایشان فرجی پیدا شود و این شخص متهم در کنف حمایت دولت کریمه در مسئولیت سنگین نظارت بر قاچاق ... بدنبال مجرمان می گردد . پس چه انتظار عبثی است که حتمأ معاون اول و دیگر مسئولین دولت باید از هر گونه اتهام مالی و جعل اسناد و ... مبرا باشند ؟ تا زمانی که حقیقت فدای مصلحت می شود متأسفانه همین آش است و همین کاسه . ضمنأ در اینگونه موارد نمایندگان مجلس مجرم ترند چون وظیفه اصلی ایشان نظارت و سؤال و ... است که همه شاهد یم چه وضعیتی بر مجلس حاکم است. (649713) (moderator7)
 
اميد
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۴۹:۱۴
با تشكر از آقاي توكلي. من در كردستان زندگي ميكنم و حاضرم شهادت بدهم كه در نشريه آبيدر كه آقاي رحيمي مدير مسئول و آقاي ولدبيگي سردبير بودند بارها از عنوان دكتر براي خود استفاده كرده است و پيامهاي تبريكي كه در آن نوشته شده بود دكتراي حقوق خود را از آكسفورد گرفته اند هنوز در آرشيو موجود است. (649279) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۴۱:۳۱
مدرک این اظهار کننده آن طور که نوشته می تواند دلیل خدشه ناپذیردر مورد طرف مقابل باشد و صرفنظر کردن احتمالی از این مدرک که دارنده آن هم ولایتی آقای رحیمی است اشتباه بزرگی است. (649361) (moderator7)
 
دلسوز
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۵۱:۳۰
آقای امید. اگر آن روزنامه ها را دارید فتوکپی کنید و انتشار بدهیدقبل از اینکه خدای ناکرده مجبور تان بکنند که فراموش کار شوید (649385) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۲:۲۶:۱۷
آره بابا آمار تصادف هم كه تو مملكت الي ماشا الله !! (653656) (moderator22)
 
دلسوز1
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۱۰:۴۴:۱۱
دلسوز جان چرا تهديد ميكني؟ هفته نامه آبيدر در آرشيو استانداري و بخش مجلات كتابخانه عمومي سنندج موجود است. (654396) (moderator22)
 
دانشجوی دهه60
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۵۳:۰۴
حالا که کار به اینجا رسیده به نظرم تشکلهای دانشجویی هم از توکلی و هم از رحیمی دعوت کنند تا جلوی دانشجویان در محیطی کاملا آزاد مناظره و اسنادشان را رو کنند. (649283) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۰۱:۰۰
فکر میکنی نتیجه اش بغیر از این بشه که دانشجویان به اتهام اقدام علیه منافع ملی بازداشت و اخراج از دانشگاه مشوند. راه حل فقط در دست رهبر معظم انقلاب است باز خواست از قوه قضائیه و گرفتن حق از نا حق چیزی که مسلم است از میان آقای دکتر توکلی و آقای رحیمی یکی خائن به اعتماد ملت است پس رسیدگی نکردن هم خیانت میباشد. (649480) (moderator7)
 
لیلی از نیوجرسی
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۱:۴۸:۰۹
من حوصله خوندن متن حرفای رحیمی و پاسخ توکلی را ندارم فقط یک چیز را می فهمم:

تهمتهای تند مالی از سوی دولت به محکمترین و موثرترین نماینده منتقد دولت آن هم در آستانه انتخابات مجلس، نشونه های خوبیه از اینکه حق با کیه

(649791) (moderator7)
 
علوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۵۴:۲۴
به نظر من حتی اگر حرفهای رحیمی هم درست بود چیزی از ارزش کار توکلی کم نمی کنه که در طول مجلس هشتم همواره جلوی کارهای نادرست اینها ایستاد.
از پرونده کردان بگیر تا بیماری هلندی و بستن پولای نفت به بودجه که به درستی پیش بینی کرد واردات پدر تولید ملی را در خواهد آورد و ... بالاخره پرونده بیمه ایران و خیابان فاطمی
(649287) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۴ ۰۸:۱۹:۴۷
نه عزيز من اين فرمايش شما صحيح نيست.انسان اگر خود ناپاك باشد شرعا ايراد دارد كه خود را پاك جلوه داده و از ديگران ايراد بگيرد.... (656451) (moderator19)
 
علیرضا
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۵۵:۰۸
جناب آقای دکتر توکلی بنده سالهاست که در مسایل مختلف ضرب المثل آفریقایی را میگویم که: دروغ اگر صد سال هم بدود، راستی یک روزه به آن می رسد.!!!! (649289) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۵۵:۲۶
این نتیجه و حال و روز کسی است که بخواهد جلوی این دولت عدالت پرور بایستد. چنان لجن بارش می کنند که دیگران ماست ها را کیسه کنند
بنازم به عدالتت احمدی نژاد. الحق که خوب بلدی مخالفاتو ساکت کنی تازه از گندهه شون شروع کردی که بقیه شون خفه خون بگیرند...
به حق علی امیدوارم همین توکلی رسواتون کنه (649290) (moderator7)
 
محمد
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۵۵:۳۱
اتفاقا خوب شد ازروبست جناب رحیمی
این آدم با اون وضعیت پرونده های مالی وتحصیلی باید سریعتر جواب بده (649291) (moderator7)
 
علومی از اصفهان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۵۶:۰۶
توکلی جون روزی که در مجلس دادزدی که اختلاس 3000 میلیاردی جنایت در اعتماد عمومیه باید منتظر این روز هم می بودی.

بگذار از اون طرفش را هم بگویم که روزی که ساکت نشستی تا احمدی نژاد در مناظره ها پرده دری کنه و تهمت بزنه باید منتظر این روز هم می بودی که یه روزی هم نوبت تو میشه...

با این حال جا نزن و محکم بایست و تا تهش برو که اگر صادق باشی مردم تشخیص میدن و می فهمن که کی داره دروغ میگه (649293) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۵۲:۱۶
دوست عزيز توجه كن وقتي آقاي توكلي در مجلس گفت مي دونم چرا در وقت ناهار راي مجلس (يا رئيس آن) در استيضاح وزير اقتصاد عوض شد ولي نمي گم نشون داد ايشون هم اهل ملاحظه كاري است.

اساسا اگر مجلس استيضاح نمي كرد احترام بيشتري داشت تا با اين وضع راي آورد و چند هفته بعد هم اين افتضاح در بازار ارز و سكه پيش آيد و تازه با پا در مياني بزرگان تا حدي مشكل كنترل (نه حل) بشود و .... (649719) (moderator7)
 
همشهری
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۱:۵۵:۰۴
کدام کنترل؟ دلار 1800 تومان کنترل شده؟؟؟؟ (650416) (moderator19)
 
gfgfgf
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۵:۵۸:۲۵
آقای توکلی با توکل به خدا ادامه بده.بهتر از ما میدانی ناکس کس نگردد از ابن بالا نشینی ها.درسته یکنفر را پیغمبر کرد تا به اینجا برسد ولی اونهم که خودش!!!!!!!!!!! خدا کمکت کنه که در این وانفسا جزو معدود افرادی بودی که سعی کردی برای رای مردم امانت داری کنی (649297) (moderator7)
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۰۰:۲۶
آقای توکلی همه میدونیم حق با شماست ، اما متاسفانه شما به تنهایی از پس این جریان بر نمیاین .
به هر حال همینکه تمام تلاشتون رو میکنید قابل تقدیره . (649300) (moderator7)
 
لاله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۰۱:۴۹
کلا دولت جالبی داریم چون هرکسی جلوی کارهای غیر قانونیش می ایسته، با دزده یا رانتخواره یا زمین خواره یا...

جدی جدی اون خانومه درست نوشته بود که این دولت، معجزه هزاره سومه!! (649301) (moderator7)
 
یه دانشجوی کوچک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۰۴:۲۵
خدا شاهد است از هفته پیش که الف بحث «عدم کفایت سیاسی احمدی نژاد» را پیش کشید، من منتظر چنین واکنشی از سوی دولت بودم.
همین بلایی که سر توکلی آوردند در انتظار مطهری و نادران و معدود نماینده آزاده و منتقد این دولت هم هست. میگویید نه؟ صبر کنید و تماشا کنید که دولتی ها توی همین یکی دو هفته آینده چه تهمتهایی به مطهری و نادران نخواهند زد... (649304) (moderator7)
 
دل سوخته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۱۵:۱۸
به یاد حضرت علی و برادرشون عقیل می افتم که وقتی عقیل به دلیل نابینایی و عائله مندی در خواست مقرری بیشتری کرد حضرت علی آتش در دست او گذاشت و گفت تو تحمل این آتش را نداری چطور من آتش جهنم را تحمل کنم. کاش دین به بازیچه گرفته نمی شد. (649314) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۱۵:۴۵
جناب آقای توکلی
سلام علیکم
با توجه به پیشینه شما درباره مخالفت صد در صدی با دولت و جانبداری همه جانبه شما از برخی اصلاح طلبان مغرض و برخی آقازاده ها نظر من این است که اتهاماتی به شما هم وارد است...شما روزانه مطالب زیادی با درون مایه ی کینه در مورد دکتر احمدی نژاد مینویسید ولی ایشان از روی عطوفت و بزرگواری پاسخ محکمی به شما نداده اند.آیا زمان جناب خاتمی یا هاشمی هم انقدر تند و تیز از اقدامات خلاف منافع ملی این دو نیز انتقاد میکردید؟
سوال اصلی من این است که چگونه خود را تابع قانون میدانید ولی در این صفحه خود را از تمامی اتهامات مبرا و آقای رحیمی را محکوم کرده اید؟
چطور میگویید وقتی هر ایرانی به عنوان متهم در پرونده ای شناخته میشود باید در محضر قاضی حاضر شود اما این قانون را شامل حال مهدی هاشمی رفسنجانی که به جای حضور در دادگاه به خاطر اتهامات مالی و امنیتی به لندن فرار کرده است نمیدانید؟اگر قانون برای همه یکسان است چرا راجع به انحلال خانه سینما توسط شما بلوایی راه میفتد ولی راجع به اتهامات سنگین مهدی هاشمی در آشوب های خیابانی سکوت میکنید؟من میگویم هم رحیمی باید در دادگاه حاضر شود هم مهدی هاشمی،اگر نظر من اشتباه است و شما جانبداری نمیکنید چطور نظرات حاوی مطالب انتقادی به آقای هاشمی و خاتمی سانسور میشود؟یا مهمتر از آن اقدامات خلاف قانون و خواست جامعه این آقایان توسط شما نقد نمیشود؟این در حالی است که روزانه در کامنت های مختلف در سایت شما بدترین توهین ها از روی جهالت نثار دکتر احمدی نژاد شخص دوم مملکت میشود و شما با کمال میل ثبت میکنید...با توجه به اینکه در این نوشته توهینی به کسی نشده انتظار ثبت آن را دارم.
والسلام (649317) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۳۰:۰۳
سلام
بابا انصاف هم خوب چیزیه ، مخالفت صددرصدی با دولت و جانبداری همه جانبه از برخی اصلاح طلبان مغرض ، خودت هم به این حرف باور نداری ، چرا آخه این طوری می نویسی ، لااقل آرشیو الف رو یه نگاه مینداختی ، ما هم مثل خودت الف می خونیم .
شاد باشید و شادمان (649694) (moderator7)
 
میم
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۱:۴۷:۵۴
نیامدن مهدی هاشمی به دادگاه چه ربطی به آقای توکلی دارد؟؟ اینجا شاکی مشخص است و شخصی که علیه او شکایت شده معلوم . (649790) (moderator7)
 
مهدی
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۲:۰۹:۵۴
چرا ربطی ندارد مگر همه نباید در برابر قانون مساوی باشند (650433) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۰۱:۳۱:۴۱
آقا مهدی عزیز
تا جایی که ما می دانیم و شنیدیم
مهدی هاشمی اعلام کرده بود که اگر دادگاهش علنی باشد، برمی گردد. (651842) (moderator19)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۱:۵۳:۲۰
رحیمی محکومه خدایی هست. سه تا قاضی تایید کردن دیگه کی باید بگه؟
شما محمودیون هر وقت کم میارین یه گیری به هاشمی و خانوادش می دین.
دیگه این حنا رنگی نداره.
امیدوارم که شما رو هم مثل مجاهدین خلق منافق، محارب اعلام کنند تا برای پاک شدن ایران از لوث وجودتون مردم جهاد کنند و مثل خوارج نهروان هلاک شید. (649801) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۵:۱۷:۲۳
گیر به هاشمی چرا زورش به شما میاد. (650876) (moderator19)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۱:۴۵:۱۵
به کسی زور نیومده. می گه چرا می خوای سر مردم شیره بمالی؟ (652257) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۲:۰۵:۰۰
سلام
رای های منفی به نظرتون گویای صحت نظرتون هست....
مهدی هاشمی بد....و باید اصلا اعدام شود!درست؟
حرف ما این است که چرا معاون اول رییس جمهور مملکتمون باید کسی باشه که انقدر اتهام به ایشون وارد باشه؟
آیا این توهین به مردم نیست که انقدر اتهام به معان اول رییس جمهور کشورشون وارد باشه و مردم حق نداشته باشند که بدانند این ها حقیقت دارد یا خیر؟
اگر این ها حقیقت داشته باشد که باید شخص رییس جمهور هم پاسخگو باشند که چرا چنین معاون شایسته ای دارند! (649823) (moderator7)
 
بهروز
۱۳۹۰-۱۱-۲۸ ۱۹:۴۳:۰۱
خوب وقتی احمدی نژاد رئیس جمهور باشه، معاون اولش هم باید رحیمی باشه دیگه... (662560) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۲:۱۴:۱۸
باسلام
بیایید :
دست دردست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد

دوست عزیز چرا پایمان را از شعاع دایره بیرون نهیم . در مورد آنچه گفتی

خیلی حرف ها گفته شده و قلم فرسایی ها شده .... (649838) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۲:۱۰:۴۶
شما هم مثل دولت مهر ورز شدی؟!!! بله شما می توانید این هم مثل همه ی شدنی ها شدنی است!!!! (650436) (moderator19)
 
دوست
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۳:۳۹:۴۲
جناب آقای ناشناس دونکته را فراموش نکن:

اولا اگر به اتهامات مهدی هاشمی رسیدگی میشه یا نمیشه دلیل نمیشود تا به اتهامات رحیمی رسیدگی نشود و ایشان برای بازپرسی نرود و بازپرس را خدمت ایشان بیاورند...

ثانیا اگر سنتان اقتضا نمی کند روزنامه های نیمه اول دهه 70 را بخوانید و ببینید زمانی که احمدی نژاد استاندار سردار سازندگی بود و تملق هاشمی را می گفت، توکلی آن روزها مخالف هاشمی و کارهای آقازاده های ایشان بود. (649958) (moderator7)
 
عليرضا
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۶:۴۴:۳۳
واقعا منطق ندارين !!! به آقاي توكلي چه ارتباطي داره كه مهدي هاشمي نيامده است ... بروند بياورند و پدرش را هم در بياورند ... در هر صورت فعلا كه ايشون نيستند ... خوب بايد بگيم حالا كه ايشون رفته اوشون هم كه الان معاونت رياست جمهوري رو بر عهده دارند نيان ؟ عجب بابا شما ديگه كي هستين (652949) (moderator22)
 
علي
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۲۰:۲۲
به فرموده امام صادق(ع) : «الْمُؤْمِنُ أَعْظَمُ حُرْمَةً مِنَ الْكَعْبَةِ» حرمت و اعتبار و حيثيت انسانهاي مؤمن، از کعبه برتر است. اما امروز در نظام ما انسانها مثل آب خوردن آبروي هم را مي ريزند و حيثيت همديگر را مي برند!
اگر با مصلحت انديشي ها قانون را ذبح نمي کرديم. اگر براي رسيدن به قدرت و موقعيت بزرگان و ياران امام و انقلاب را با زدن اتهامهاي ناروا منزوي نکرده بوديم، اگر واقعيت ها را فداي جناح بازي ها و منافع گروهي نمي کرديم و دستگاه قضايي به طور صريح و شفاف به تخلفها رسيدگي مي کرد. و... امروز وضع ما حتما بهتر از اين بود. چرا کسي به فکر اعتماد عمومي جامعه نيست؟! چرا مسئولين به فکر باورها و اعتقادات مردم که روز به روز سست تر مي شود، نيست؟ و... (649329) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۲:۱۳:۰۴
مسئولین؟!!!! مسئول یعنی پاسخگو اما ایم کسانی که بدون پاسخگویی همه کار می کنند دیگر نام مسئول برای آنها بی مسما است... (650442) (moderator19)
 
ذاکری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۲۲:۴۸
اقای دکتر مردم می دانند اگر توکلی ریگی به کفش داشت اینطور در مقابل مفاسد اقتصادی و رانت خواری قد علم نمی کرد و مردم اگاهی دارند هر کس برای خدا در جهت پاکسازی جامعه مسلمین از ظلم وفساد قیام کند از تیر و ترکش و حتا جرح و اسیب جانی هم ممکن است ایمن نباشد .بنابراین لا تستو حشوا فی طریق الهدی لقلت اهله اگر در جمهوری اسلامی که زمینه برای نهادینه کردن عدل و انصاف مهیاست شما و امثال شما و سایر مومنین برای ستاندن داد مظلوم از ظالم ذره ای درنگ کنید در مقابل خون شهدا و امام عصر عج الله فرجه الشریف مسولید قطعن و بی شک تحرکات ایذایی و تهمت ها شما را در تعقیب اهداف الهی و مقدس راسخ و استوار تر خواهد نمود و ماالنصرالا من عندالله.خدا یارو یاورتان باد و لا تخافون لومت لایم (649333) (moderator7)
 
Australia
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۳۵:۰۸
جناب توکلی عزیز، سلام.
بنده هم دانشجوی ممتاز کارشناسی ارشد دانشگاه تهران هستم، با چند مقاله ISI و کنفرانس.
آیا ممکن است مقام معظم رهبری برای من هم توصیه ای داشته باشند تا من نیز بورسیه شوم؟ یا اینکه به توصیه ایشان زمینی با تعرفه آموزشی و به صورت قسطی به من بدهند تا بتوانم با نیتی خالصانه، مدرسه ای در آن احداث کرده و با شهریه مصوب دولت پذیرای فرزندان هموطنانم باشم؟
اگر این امکان هست بفرمایید که من باید به کجا مراجعه نمایم، و اگر نیست، بفرمایید دلیل این تبعیض چیست؟
ممنون (649347) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۲۷:۰۱
اگه واقعاً چند تا مقاله isi خودت اقدام کنی درست میشه بهتره ادبیات خودت را هم درست کنی و با این مسخره بازی معلومه چقد واقعا سواد داری (649690) (moderator7)
 
نماد
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۳:۵۳:۵۲
کجای این حرف بی ادبی بود ؟ چرا هر وقت کسی یک حرف منطقی می زند باید یا جولاب بی منطق بشنود ویا اصلا جواب نگیرد ؟ شما یا با واژه سوال منطقی بیگانه هستید ؟یا با منطق وادب ویا با هر سه؟ (652497) (moderator19)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۱:۵۵:۰۷
سلام

منم با حرفت موافقم چون با معدل 19 ارشد و با داشتن 25 ئقاله ISI , علمی پژوهشی بورسم نکردند.
خدا به داد ما برس (649805) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۰:۴۱:۲۵
شرمنده ولی به نظرم شما شرایط را در نظر نمی گیرید
در دهه 60 و 70 خیلی ها بورسیه شدند ولی حالا تعداد بورسیه ها خیلی خیلی کم شده (650034) (moderator7)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۲:۱۴:۵۵
اقای توکلی زندانی سیاسی بودندومورداعتماد....شما چیکارکردی که امتیازمیخوای؟ (649840) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۰:۱۱:۲۴
دليل اين تبعيض شرايط خاص آن زمان بوده است ، موقعي كه اين دانشجوي انقلابي به جاي اينكه روزي 10 ساعت درس بخواند و كلاس كنكور جور واجور برود به دنبال مبارزه بود .

ضمنا سوابق مديريتي توكلي را هم اگر مطالعه كنيد متوجه مي شودي كه چرا اين تبعيض وجود دارد .
مثل اين مي ماند كه شما بگوييد چرا زمان جنگ يك جوان 20ساله را فرمانده لشگر كردند اما الان يك تفنگ هم دست جوان 20ساله نمي دهند ! (650001) (moderator7)
 
صدیقه
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۲:۴۱:۴۱
سوال ما هم کم و بیش همینه
واقعا چرا؟ (650510) (moderator19)
 
دانشجو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۳۵:۵۱
عرض سلام ووقت بخیر
طلا که پاک است چه منتش به ...
انگاراین جماعت دولت از فرط کوته فکری ، در بزم خویش خوش اند و افکار ناثوابشان را چاره نیست (649348) (moderator7)
 
مراد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۳۶:۳۴
همیشه خداوند با مردان حق است زنده باد توکلیوبقیه نمایندگان واقعی ملت بزرگ ایران ای دست اندر کاران قوه قضاییه بپا خیزید وگر نه به فراموش خانه تاریخ ..خواهید پیوست (649350) (moderator7)
 
وکیل بعد از این
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۳۸:۵۹
ببخشید به نظرم میون این دعوا، کار زشت قوه قضائیه فراموش شد که چرا بجای اینکه متهم برود پیش بازپرس، بازپرس رفته خدمت متهم...
این همون نکته ایه که توکلی اعتراض کرد و جوابشو محکم از رحیمی گرفت.
امیدوارم خبرنگارایی که میرن به مصاحبه هفتگی با سخنگوی قوه قضائیه یادشون باشه تا این رو حتما از ایشون بپرسند که کجای آئئین دادرسی گفته متهم اگر آدم مهم یا کلفتی بود، می تونه احضاریه دادگستری را نادیده بگیره و بازپرس باید بره خدمت ایشون؟ (649354) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۳۹:۰۲
‫آقای توکلی. مردم این دروغ زنهای بی ایمان را میشناسند. اما کاش آنروز که یار همیشگی حضرت امام آقای هاشمی را جلو دیدگان مردم ناباورانه به دزدی متهم میکردند، سر چشمه را به بیل میگرفتید، نه امروز که بذر بدبینی نسبت به همه صاحب منصبان در اذهان کاشته، و محصول به اعتمادی به ارکان توسط دشمنان برداشته شده است. (649355) (moderator7)
 
حسین
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۹:۳۳:۳۴
داداش کجا سیر می کنی ، این معرکه هم باید در انظار عمومی جامعه (رسانه ملی ) بر پا شود تا خود ملت فهیم ایران قضاوت کنند . در ضمن به چه دلیل آقای توکلی عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور را مطرح نمودند و از ابتدای تشکیل این دولت این آقا چند تا کار این دولت را مورد تأیید قرار دادند .به جز اینکه همیشه با یک گروه خواص در مجلس در پی اغراض سیاسی بوده و همیشه چوب لای چرخ این دولت می گذارند ف البته ما مخالف این نیستیم که در این دولت اشکالاتی نیز وجود دارد ولی انتقاد سازنده کجا و تخریب کجا ؟. (649606) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۱:۵۵:۴۵
در انظار عمومی مطرح شود تا هر چه خواستید مثل قضیه انتخابات بار آقای توکلی کنید؟؟؟ (649807) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۲:۴۰:۵۴
عمو، کار به اغراض ندارم ولی مگه حرفای توکلی اشتباهه؟ (649876) (moderator7)
 
United Kingdom
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۴۱:۴۲
جناب آقای توکلی شما حتی اگر راستگو و صادق هم باشید نحوه ورود شما به این دست از مسائل ، بسیار جنجال بر انگیز بوده و در این شرائط حساس کشور هیچ کمکی به حل مسائل نمی کند و تنها مایه خوشحالی مغرضان و نا امیدی دوستان انقلاب می شود . سابقه جناب عالی نشان می دهد ورود شما به این مسائل بسیار پر حاشیه ،هزینه ساز برای کشور و در مجموع غیر سازنده بوده است. (649362) (moderator7)
 
مصطفی
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۴۳:۰۲
اصولا شانتاژکردن سیاستی است که افرادی که بدلیل تخلفات خود در معرض بازخواست و پیگیری قانونی قرار میگیرند انجام میدهند تا شاید بتوانند از این روش بهره برداری کرده و به اصطلاح مرعوب کردن فرد مقابل از روند پیگیری مصون شوند و یا حد اقل زمان ان را به عقب بیاندازند اما متاسفانه و یا بهتر بگویم خوشبختانه این شیوه به دلیل نداشتن عدله و سند معتبر هم کارگر نشد

امیدوارم با پیگیری این پرونده حقوق ملت را که بعهده انها میباشد به مردم بازگردانده شود و نیز افرادی که با استفاده از نفوذ انها از رانت و یا ویژه خواری استفاده میکنند بدانند که هیچکس در مقابل قانون تفاوتی نخواهد داشت چه یک فرد عادی باشد چه صاحب منصبی رده بالا (649366) (moderator7)
 
احسان
Malaysia
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۴۷:۰۹
جناب آقای رحیمی
بر فرض که تمامی ادعاهای شما درست باشد.
اصل سئوال این است که در مورد خودت ایکاش یکی دو خط می نوشتی که فساد مالی و فساد اقتصادی های مطرح را چگونه توجیه میکنی ؟
شما که براحتی بلدی سند سازی کنی ، حتی نقطه ای هم بدان ها اشاره نکرده ای
جناب آقای رحیمی
فقط و فقط دو خط بنویس این حرف ها در مورد مدرک دکترای شما و فساد اقتصادی مربوط به شما ، صحت دارد یا ندارد.
انتظار - جرات - از معاون اول رئیس جمهور یک کشور ، که انتظار زیادی نیست .
این همه هیاهو و سر و صدا در آستانه انتخابات ، برای این بود که بگوئی -
- (649376) (moderator7)
 
بینوا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۴۴:۲۴
لابد ایشان مانند رئیس شان که هر سئوالی را باسئوال جواب داده اند، ایشان هم هر اتهامی را با اتهام جواب می دهند. (649711) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۶:۵۷:۰۹
از آقای توکلی خواهش می کنم زیاد آقایان انحرافی را فشار نیارند مثل آقای کردان اینم ممکنه سکته کنه.
آقایان انحرافی با این کارا می خواهند چهره محبوب آقای توکلی را در آستانه انتخابات خراب کنند ولی آقای توکلی برای جامعه و رهبری عزیر اثبات شده است (649398) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۴۵:۴۸
اونوقت مراسم سالگرد باشکوهی هم به یاد مظلومیت آن مرحوم گرفته خواهد شد! (649714) (moderator7)
 
راستین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۰۷:۵۹
آقای دکتر توکلی:
روزی که اراده کردی در برابر ظلم و فساد در هر لباس و قدرتی ساکت ننشسته و به ندای وجدان خود در برابر ملتی که بیش از 60 درصدشان زیر خط فقرند پاسخ دهی ، حتما چنین روزهائی را پیش بینی کرده بودی که خود از سوی مفسدان متهم خواهی شد . پس به خاطر خدا و ندای وجدانت اصلا نترس ، مقاومت کن و به خداوند اتکال داشته باش . (649406) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۱۰:۱۵
مناسفانه قوه قضائیه استقلال لازم را ندارد. چیزی به نام مصلحت و مخصوصا مصلحت نظام وجود ندارد. کسی که جرمی را مرتکب شده باید مجازات کرد. حتی اگر مصلحت نظام هم به خطر بیفتد، چه برسد افراد. ولو افراد رده بالایی چون رحیمی.

اگر بنا باشد به خاطر مصالح از گناه افراد گذشت، باعث می شود تا افراد زیاد تری به انجام کارهای نا روا بپردازند و از این طریق مورد پیگیرد قرار نگیرند. این خود منجر به نابودی نظام در دراز مدت می شود.

من امیدوارم آقای رحیمی و کسانی که در این پروند متهم هستند پای میز محاکمه کشیده شوند و در صورتی که گناهکارند به مجازات درخور خود برسند. گیرم که چند تا مدرک از چند آقازاده هم داشته باشند. آنها هم باید در دادگاه جداگانه ای پاسخگو باشند. (649409) (moderator7)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۰۰:۴۸
به مسوولين قوه قضاييه به عنوان يك شهروند عرض مي كنم و يادآوري مي كنم كه روح ملتهب و خسته و زخم خورده جامعه تنها با اجراي عدالت آرامش و التيام مي يابد. فضاي سياسي دلزده و خسته و يخ زده سياسي كشور تنها با اجراي قانون و آرامش و كنار گذاشتن مصلحت انديشيها آرامش مي يابد. اگر از همان سالهايي كه فجايعي چون قتلهاي زنجيره اي. كوي دانشگاه. حمله به تجمعات و... و كهريزك و.. اتفاق افتاد محكم و قاطع مي ايستاديد و مستقل مي مانديد و عدالت را اجرا مي كرديد و تحت تاثير يك گروه سياسي خاص قرار نمي گرفتيد و مصلحت انديشي نمي كرديد به اينجاها نمي رسيد كه دولت عملا و علنا قانون شكني مي كند به ديگران تهمت پراكني مي كند كابينه خود را خط قرمز قانون بنامد منتقدين دولت را علنا تهديد به پرونده سازي و.. كند...
بهترين مصلحت . اجراي عدالت است. (649479) (moderator7)
 
llll
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۱:۲۲:۵۳
مصلحت این است که هر مجرم در هر پست و مقام علنی محاکمه شود تا درس عبرت برای دیگران شود. (650383) (moderator19)
 
فرزین
China
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۱۱:۳۸
آقای توکلی !
پس چرا انقدرررررررررررررر دیر جواب دادی برادر ؟ از دیروز تا حالا خون جیگرمون کردی !
از دیروز تا الان 300 بار به الف مراجعه کردم که جواب دندان شکنت رو ببینم !
چرا اینقدر دیر ؟ (649410) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۸:۳۶:۳۰
دوست عزیز این فرا فکنی است نه جواب بهتر نیست در مقابل سند ؛ سند رو کند ..... ما مردم جنجال ایشان را هم نوعی انحراف می دانیم .. (651256) (moderator19)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۱:۴۷:۲۸
از مردم مایه نزار از خودت بگو (652262) (moderator19)
 
عليرضا
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۶:۴۹:۰۹
ببخشيد...مردم ؟ با عرض معذرت شما لطف كن فقط از جانب خودتون حرف بزنين ... بنده اينقدر عقل و شعور دارم كه خودم تصميم بگيرم (652959) (moderator22)
 
loli_barbatzan@yahoo.com
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۱۵:۳۵
حالا معلوم میشود چه کسانی با بصیرت بودند (649418) (moderator7)
 
احمدی
Australia
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۲۰:۱۰
اینان دروغ و تهمت نزنند پس چطور نان بخورند؟! (649424) (moderator7)
 
حميد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۰۱:۵۳
يادتونه يك اقليتي (البته از نظر شما) و البته منتقدين دولت مي گفتند عده اي يعني حاميان دولت نانشان در جنجال و دعوا و به هم ريختن فضاي سياسي جامعه است؟ (649482) (moderator7)
 
hosein
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۲۲:۰۹
توکلی،محکم بایست،پشتتیم
....
"ان الباطل کان زهوقا" (649425) (moderator7)
 
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۲۵:۳۴
آقای توکلی این گوی واین میدان، که انبوهی از خط قرمزها آنرا فرا گرفته،وآیا شما این خطوط قرمز را میتوانی از پایت باز کنی وراهت را ادامه دهی یا نه، ومن آرزوی توفیق برای شما را دارم، وامیدوارم مثل سایر موارد در آخر سر به معامله نینجامد. (649428) (moderator7)
 
Canada
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۱:۰۲:۱۳
خیلی جالب است! میگویند در جهنم مارهایی وجود دارد که آدم از ترس آنها به افعی پناه می برد. (649733) (moderator7)
 
محمد سعید احدیان
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۳۰:۳۵
ان الله تعز من تشاء و تذل من تشاء
آقای توکلی مهم انجام وظیفه است
اگر ملاحظات قوه قضائیه را مجبور به دور شدن از عدالت علوی می کند باید امثال شما قوه قضائیه را برای انجام وظیفه اش کمک یا مجبور کنند. (649435) (moderator7)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۰۳:۲۰
گويا قوه قضاييه فقط ساخته شده است كه تحت تاثير يك جريان سياسي كه اكنون انحراف آنها از اصول انقلاب و اسلام و قدرت طلبي و تحجرشان و روشهاي حذف مخالفشان و انحصارطلبي شان بر همگان آشكار شده است منتقدين دولت را بگيرد و به زندان بيندازد و روزنامه ها و احزابشان را تعطيل كند.. (649483) (moderator7)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۰۶:۵۶
آقاي آملي لاريجاني. رياست محترم قوه قضاييه. مصلحت انديشي تا كي؟ تهمت زدن علني در مناظره اي كه صدها ميليون بيننده داخلي و خارجي داشت كافي نبود؟ جنايت كوي دانشگاه و كهريزك كافي نبود؟ در راس امور ندانستن مجلس كافي نبود؟ خط قرمز ناميدن كابينه كافي نبود؟ بزرگترين اختلاس تاريخ مالي ايران كافي نبود؟ فراري دادن شخصي كه متهم بود كافي نبود؟ عدم مديريت بازار ارز و سكه و افت شديد ارزش پول ملي كه بخشي از عزت و حيثيت اين ملت بود كافي نبود؟ اين همه تخلف از قانون و بودجه مترو را ندادن كافي نبود؟ پرونده سازيها تهمت پراكنيها و.. كافي نبود؟ تا كي مصلحت انديشي؟ (649487) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۲:۴۸:۱۴
حسن جان، گل گفتی.
تو رو به روح شهدا دیگه بسه این همه مصلحت اندیشی و خیانت (649887) (moderator7)
 
فرگل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۹:۵۵:۴۲
ممملكت ما فداي مصلحت انديشي هاي قوه قضاييه شده. آقاي توكلي به تنهايي واقعا چي كار ميتونن بكنن؟
مادامي كه قوه قضاييه به خودش نياد امثال توكلي ها مگه ميتونن مجري مبارزه با فساد باشند؟!!!
قوه قضاييه مقامش تشريفاتي شده (654310) (moderator22)
 
mohsen
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۴۱:۱۷
آقای توکلی چرت داری میگی
مشخص همه مدارک آقای رحیمی موجوده
شما نمی خواد از رهبری خرج کنی
مردم دیگه شناختنت (649448) (moderator7)
 
امیر
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۹:۲۵:۴۱
سلام آقا محسن
هر دین و مسلکی که می پرستی، آزاده باش.
در قضاوت ها جانب عدالت و انصاف را رعایت کن.
آیا شما مدارک نداشته ی رحیمی را دیده ای که به آقای توکلی توهین میکنی؟
همه ی ما امروز دنیا را سپری نموده و روزی میرویم. تنها چیزی که با خود میبریم اعمالمان است.
استادان اخلاق می فرمایند: وقتی شما از یک رفتار اشتباه حمایت میکنی، در زمره همان فرد هستی، گناه و اشتباه او را به پای شما هم مینویسند، چون علنی از آن حمایت کردی.
ای کاش یاد بگیریم نادانسته قضاوت نکنیم و کار فردای قیامت و آخرتمان را دشوار نکنیم.
قبل از اظهار نظر کمی مطاله و تحقیق کنیم، سپس عنوان نماییم.
آقای توکلی اگر مستندات محکمه پسند نداشت، مدعی شکایت نمیشد.
انصاف - انصاف- انصاف. (649593) (moderator7)
 
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۵:۴۸:۱۰
آقای امیر خان سلام
شما هم که داری نعل وارونه میزنی اون کسی که تهمت میزنه باید دلیل بیاره نه برای اثبات ثانیا شما مگه از نداشتن مدرک توسط رحیمی اطمینان داری که تازه موعظه میکنی در توجیه یک تهمت
دددددددوست عزیز تا وقتی که شخصی محاکمه نشده و محکوم نشده ابراز و انتشار مسایل خلاف شرع و یک تهمته

پس یادبگیریم قبل از روشن شدن چیزی اصلا قضاوت نکنیم (650935) (moderator19)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۵:۰۲:۳۶
دوست عزیز اقای هاشمی خاتمی ناطق وخانواده هاشون وخیلیها ذیگه جرمشون ثابت شده بود.که جناب رییس جمهوراز رسانه ملی برای چند صباحی میز قدرت هر تهمتی خواست زد.حالا که معلوم شده چقد این اطرافیان دولت فاسد هستند لازم است از امثال توکلیها دفاع شود.اخه چه دوره ا ی رییس دفتر دولت .معاون اول دولت اینجوری فاسد بودند.اخه کی اختلاس 30000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000اتفاق افتاده بوده. واقعا این طرفدارای احمدی نجات روتون میشه ازش دفاع کنید (652625) (moderator22)
 
امیر
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۰:۴۹:۳۰
سلام
جوابت را با منفی ها گرفتی ددددددددددددددوست عزیز؟
قضاوت مردم ملاک و صحیح است. (653879) (moderator22)
 
امیر
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۹:۴۰:۳۹
سلام
دوستان، لطفا کمی جانب انصاف را مراعات کنید.
تصور بفرمایید در موردی به شما تهمت ناروا بزنند، اتفاقا شما برای آن کار با بزرگواری که مورد اعتماد همگان است، همکاری داشته باشید. آیا نمی گویید فلانی هم در جریان است؟ حتماً می گویید.
این هزینه کردن از رهبری نیست. دکتر توکلی احتیاجی به هزینه کردن ندارد. ایشان صرفاً می گوید فلان کار با دستور و هماهنگی فلان شخص انجام شده است، معنی آن این است که از تهمت و افترا دوری می کند و حجتی می آورد تا پاکی خود را نشان دهد و اثبات نماید.
قیاس مع الفارق است، اما مثالی می زنم تا قضیه واضح تر بیان شود، پیامبران خدا هم در جایی که می دیدند افراد گفته هایشان را باور نمی کنند، معجزه ای که قدرت انجام آن از طرف خداوند به ایشان اعطا می شد را به نمایش می گذاشتند، تا حقانیت خود را اثبات کنند. حالا بیاییم بگوییم ای پیامبر! چرا از خدا خرج و هزینه می کنی؟!!!
امیدوارم توانسته باشم شفاف سازی کرده باشم. (649614) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۲:۰۰:۱۶
بله مردم شناختند آقای توکلی را اما به نیکی و این دلیل عدم تحمل بعضی ها است... (649816) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۲:۲۰:۲۳
بنظرم قوه قضائیه و مجلس رانت دسترسی به مدارک ملت را محدود به حیطه شغلی مسئولین نماید نه استفاده شخصی (653650) (moderator22)
 
محمدی
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۴۱:۲۷
درود فراوان بر آقای توکلی عزیز

من هم ازطرف همه هم استانی های خودم (استان گلستان)

از آقای توکلی تشکر میکنم چرا که در این زمان حساس جواب دندان شکن

دیگری نیز به این منحرفان دادند .ای کاش همه نمایندگان صلابت وشجاعت

آقای توکلی را داشتند تا هر چه سریعتر کسانی که به بیت المال دست اندازی

کرده اند به سزای اعمالشان برسند


جناب آقای توکلی ما همه حامی شما هستیم واز خداوند متعال سلامتی

وپیروزی روز افزون شما را خواستاریم (649450) (moderator7)
 
یک دانشجوی ارشد اقتصاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۹:۱۱:۳۷
من نمی دونم از بین این 290 نماینده ای که توی مجلس هستن بجز نادران و مطهری و توکلی کس دیگری نیست که جلوی این گردن کلفتهای پررو در بیاد؟ (649584) (moderator7)
 
فرزین
China
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۴۷:۵۷
من جوابت رو میدم تا از جهالت برهانمت فرزندم !
خیر ؛ کس دیگری نیست !!!
سئوال دیگری هم داری؟ (649716) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۲:۴۹:۴۰
بقیه فقط بلدن بگن موسوی اعدام باید گردد. (649890) (moderator7)
 
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۱۳:۰۹:۵۵
دانشجوي عزيز اقاي كواكبيان را فراموش كرديد (654747) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۲۲:۴۱:۲۵
من از استان گلستان هستم یادم نمیاد به کسی وکالت داده باشم از طرف من نظر بده . بنده نظرم 100% با شما مخالفه .
شما به چه مجوزی از طرف تمام گلستانیها اظهار نظر میکنید؟ (651619) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۴۳:۰۳
با سلام خدمت خوانندگان محترم برای اولین بار دلم برای رهبر فرزانه انقلاب سوخت که باین همه فشار از خارج باید این عناصر معلوماالحال را در داخل باید تحمل کند .ضمنا از اقای رییس جمهور محترم سیوالی دارم چرا هر چه ادم مسیله دار را دور خودش جمع کرده ایا هنوز هم از کتش بجای متکا استفاده میکند ؟ کجاست ان شعار عدالت خواهی ؟ یعنی شعور این ملت فهیم را دست کم کرفته و یا؟ منوچهر (649455) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۴۵:۲۲
شما در دو جای مصاحبه اتان از مقام معظم رهبری مایه گذاشتید در صورتی که ایشان فرمودند در این گونه کارها دخالت نمیکنند.بقیه مطالب از این بحث جداست. (649456) (moderator7)
 
میم
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۲:۰۲:۴۴
به نظر مایه نگذاشتند بلکه علت را ذکر کردند تا کج فهمی ها حل شود (649820) (moderator7)
 
سعید
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۴۸:۵۹
تا جایی که من شنیده ام این مولا علی بود که در محضر قاضی شریح حاضر شد
آن هم در زمانی که خلیفه مسلمین بود
مدعیان عدالت کاری کرده اند که قاضی باید به دفترشان مراجعه کند اگر اینگونه پیش برویم لابد مرتبه دیگر مسئول دفتر آقای رحیمی وقت ملاقات به قاضی نمیدهند (649461) (moderator7)
 
سلمان فارسی
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۱۰:۳۸:۳۴
با سلام خدمت عزیز بزرگوار.
حضرت علی خیلی چیزها باید از ما یاد میگرفت . نه ما از ایشان . (654384) (moderator22)
 
امین
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۵۱:۰۴
با سلام
جناب اقای دکتر توکلی . عزیز من شما چرا همیشه دست تو لانه زنبور میکنید. شما عادت کرده اید که جلو خادمان ملت بایستید . ایشان از فرط خدمت داره زیر بار کار های سنگین قد رعناش خم میشه.
مگر این دکتتتتر عزیز چطور و کجا مدرک خود را گرفته .
ایشان پشتش به کوه عدالت پروری است و فریادهای شما و قوه قضائیه هیچ مشکلی برای ایشان ایجاد نخواهد کرد.
کسی که انقدر قدرت دارد بازپرس را در دفتر وزیر که به نوعی زیر مجمو عه اش است ملاقات کند نباید پا رو دمش نزاری برادر کار دستت میده.
تازه بده کار هم میشی.
از ما گفتن بود خود دانی . (649462) (moderator7)
 
فرهنگ ادیب
Norway
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۵۱:۱۹
مسئله بسیار عریانی اتفاق افتاد که جای انکار باقی نمی گذارد . بنده بخوبی ، بوضوح و کاملا شفافا مواضع مکررولی یکسان اقای معاون اول در مورد مدرک مرحوم وزیر کشور خاطرم هست. شاید لازم باشد الف با انتشار سیری از وقایع انروزها - مجموعه اعلامیه ها ، تهدید ها و مواضع معاون اول محترم- تلنگری به حافظه ایشان و مدافعان وی بزند . اگر ان اعمال و برخی موارد مشابه در مورد مدرک وی به منظور خدمت به مردم و ذوب در اصول بوده است بایستی تعاریف جدیدی را از استباط ایشان تبیین کرد. همه انسانها کمی ، تاحدودی و در برخی موارد کاملا توجیه گر می شوند و این خاصیتی است کاملا شناخته شده در همه انسانها .ما بلا استثناء با ان درگیریم فقط شدت و حوزه های ان متفاوت است .
بروز یک چنین مواردی به حمایت ها و عملکرد برخی دیگر بر می گردد . در عین حالیکه ریشه های ان عمیق تر و فراتر از این قضایاست. مشکلات فرهنگی و....
امیدوارم قابل چاپ باشد (649463) (moderator7)
 
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۵۳:۱۴
باسلام اینجانب با عنایت باینکه بایستی تکلیف شرعی خود را آنجام داده باشم چند سال در مرکز پرژوهشها کارکردم وحتی بعلت فتنه گری توسط عده ای مورد کم لطفی جناب آقای توکلی قرار گرفتم وبرخورد خوبی با اینجانب نشد اما بینی بین الله در سلامت وپاکی وپایبندی ایشان در رفتار وکردار به مسايل شرعی هیج شک نباید کرد .حضرت علی علیه سلام فرمود در انتخاب افراد بسیار باید دقت کرد تا برگذیدگانتان بدنام نباشند من از ارادتمندان آقای ريس جمهور هستم امااین افراد خداوکیلی این شآن را ندارند .خداوند توکلی وامثال ایشان را برای نظا م حفظ کند جناب توکلی خدا اجرت دهد. (649464) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۵۴:۲۹
کاش اقای رحیمی به جای دنبال کردن مدرسه معلم مسئله 3000میلیارد را دنبال می کرد (649468) (moderator7)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۵۶:۲۹
آقاي توكلي اگر در همان ابتداي كار و در هنگام بروز اولين تخلفات دولت در سالهاي 84 و 85 از جمله انحلال سازمان مديريت و برنامه و گم شدن يك ميليارد دلار در تفريغ بودجه سال 85 .مجلسيان و به وظايف نمايندگي خود عمل مي كردند و قاطع با تخلفات دولت از قانون برخورد مي كردند كار به اينجا نمي رسيد كه دولت سال به سال و روز به روز در تخلفات خود گستاختر شود و كار به جايي برسد كه مجلس را در راس امور نداند...
اگر در همان روز اول كه دولت منتقدين خود را به انواع و اقسام تهمتها متهم كرد و به كناري زد و آنان را به اجبار خانه نشين كرد از جمله اساتيد دانشگاه منتقد را به اجبار بازنشسته كرد كار به اينجا نمي رسيد كه شما و آقايان مطهري و افروغ و... نيز با اين تيغ رانده شويد و حتي متهم شويد...
كاش آن زمانها به انتقادات دلسوزان و هشدارهاي آنان توجه مي كرديد .. دولت كه بي توجه بود و خودشيفته و مغرور اما لااقل شما مجلسيان كه نمايندگان مردم بوديد و پناهگاه مردم .. مهار اسب سركش دولتيان را محكم مي گرفتيد... (649473) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۴۹:۳۷
اگر منصانه بنگریم، آقای توکلی از منتقدان قانون شکنی های دولت بوده اند ولی مشکل اینجاست که اغلب مدعیان نمایندگی مردم، سر را به زیر برف زمستانی فرو برده اند و با یک گل هم بهار نمیشه! (649717) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۳:۰۷:۴۰
صد بار هاشمی به این آقایان مثلا فهمیده گفت. اینا نفهمیدن (649919) (moderator7)
 
کیارش
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۷:۵۷:۲۸
دکتر توکلی بهتر نیست یکبار هم که شده دست از شعار برداری و مدرک تقلبی رحیمی رو ثابت کنی

درود برتو (649475) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۰۱:۲۱
اين كلمه عجيب رو خوب اومدي! (649481) (moderator7)
 
حامد
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۱۰:۲۶
آقای توکلی درود بر شما.مطمعن باشید ملت به داشتن نمایندگانی مثل شما افتخار میکند.از قدیم گفتن آنکه حساب پاک است از محاسبه چه باک است.اینکه انقد صریح و به روشنی و با دلیل و مدرک جواب آقای رحیمی را دادید و مثل ایشان از رفتن به دادگستری و قاضی برای اثبات حرفتان طفره نمیروید دلیل بر پاک بودن شماست.موفق و پیروز باشید. (649489) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۱۲:۵۵
آقای توکلی من یک فرزند شهید هسبم اگر برونده رحیمی را بی گیری نکنی به روج بذر شهیدم نزد خدا در روز قیامت از تو شکایت می کنم والله از این گروه بغض دازم (649494) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۱۵:۲۸
یکی ازطنزهای تلخ جمهوری اسلامی آن است که رحیمی رئیس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی است.با دستمال پر از گریس می خواهیم شیشه ماشین راپاک کنیم!!! (649496) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۵۲:۴۰
مانند رئیس ستاد مبارزه با قاچاق که خودش دارای پرونده باز قضایی است! (649721) (moderator7)
 
كاكاوند
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۱۶:۵۵
براي يك بار هم كه شده تا حصول نتيجه پيگيري نماييد تا درس عبرتي براي كسانيكه به دروغ متوسل ميشوند درسي داده باشيد (649498) (moderator7)
 
ایرانی
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۲۵:۲۷
وضعیت امثال آقایان کردان و رحیمی که معلومه!
ولی در همین جوابهای آقای توکلی، دو جا (بورس و قسط بندی بهای زمین) صحبت از توصیه و دستور رهبر انقلاب شده. آقای توکلی به عنوان نماینده مردم، لطفا در این مورد توضیح بدهند. آیا این امکان برای همه ایرانیان فراهم است؟ (رهبری فرصت رسیدگی به مشکلات شخصی و نوشتن توصیه نامه برای همه را دارند؟)
ممنون. (649511) (moderator7)
 
آزاد
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۶:۳۸:۰۳
لطفا پاسخ دوست ما را بدهید (652932) (moderator19)
 
سید
Russian Federation
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۲۷:۵۹
سلام


اینکه دادگاه در مورد ادعای رحیمی نظر بدهد بهترین کار است و امیدوارم نتیجه دادگاه را هم منتشر کنید حتی اگر علیه شما باشد

اما سوای این مسئله رحیمی هم اگر ادعا می کند علیه او دروغ پردازی می کنند شکایت و نتیجه را منتشر کنندشرطش آن است که دادگاه سریع حل و فصل کند
صبر نداریم دیگر

فکر کنم بحث حل شده باشد (649516) (moderator7)
 
سلمان فارسی
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۱۵:۰۲:۲۳
سلام بر تمامی مسلمین عالم


خواهران و برادران عزیز. این همه هجمه به دستگاه قضا شرط انصاف نیست .
یکی از دلایل تاخیر در رسیدگی پرونده معروف به بیمه فاطمی (جناب آقای رحیمی) . عدم شناسایی نامبره توسط مامور ویا قاضی پرونده می باشد . وگر نه مطمئن باشد که بی هیچ اغماضی شاکی به اشد مجازات در محکمه اسلامی محکوم خواهد شد . (655045) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۳۸:۵۸
با سلام، اگر میشه در مورد این هم توضیح دهید:

چون در خرداد سال آينده دوره کارشناسي را در رشته اقتصاد نظري به پايان مي‌رسانم مصمم هستم اگر امکان فراهم شود ادامه تحصيل را در دوره کارشناسي ارشد در يکي از کشورهايي که از اعتبار بالا برخوردار است انجام دهم، مقتضي است در اين زمينه مساعدت فرماييد... (649534) (moderator7)
 
علي
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۵۸:۴۸
آقاي توكلي اين طور پيش بره يه برچسب گنده ضد ولايت و راه سبزي و آمريكايي و اسرائيلي و انگليسي و مخل نظام و اغتشاشگرو... بهت ميچسبونند ميفرستندت حصر خونگي و هي چپ و راست تو مجلس برات گزارش مدهند و مرگ بر توكلي ميگند. - (649558) (moderator7)
 
حامد
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۹:۰۳:۴۵
من هیچ شکی ندارم پرونده رحیمی وامثال ایشان به جایی نمیرسد.متاسفانه در جمهوری اسلامی مسئولین مصونیت آهنین دارند.نمونه اش خدمت رسیدن قاضی به محضرمتهم دانه درشت جناب رحیمی میباشد!رفتن مولایمان علی مرتضی به محضر قاضی درپی شکایت یکنفریهودی شهروند عادی افتخار شیعه درطول تاریخ میباشد.هرچه فکرمیکنم چطور مسئولین ما خودرا به این ابرمرد تاریخ جهان وجانشین بحق پیغمبر رحمت می چسبانند!!آیا میداید بعداز1400سال هنوز مولا مظلوم است؟! (649567) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۱۹:۲۳
عزیزم بازپرس با قاضی فرق داره .. بازپرس می تونه یه کارمند با مدرک دیپلم هم باشه اما قاضی جایگاهی بس بالاتر داره البته درصورتیکه مجتهد باشه وگرنه مثل بسیاری از قضات متجزی است .. یعنی با مدرک لیسانس هم می تونه قاضی بشه و فقط کافیه تو امتحانش قبول بشه و از مجتهد اجازه داره که حکم بده ولی در جایگاه امثال جناب محسنی اژه ای قرار نمی گیره چون مجتهد نیست (649679) (moderator7)
 
سلمان فارسی
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۰:۳۰:۳۶
عزیز من . انسان باید از تاریخ درس بگیرد . حضرت علی همین کارها را کرد که حکومتش چندان دوام نیاورد (650018) (moderator7)
 
shahab
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۹:۲۶:۲۲
با سلام
3 نکته عرض میکنم
1 - آقای توکلی در این متن 3 بار توصیه نامه های حضرت امام خامنه ای را مطرح کردند .
2 - بار ها دفتر معظم له گفته اند که اخبار مربوط به ایشان را از طریق سایت رسمی یا دفتر معظم له پیگیری نمایید .
3 - آیا مقام معظم رهبری که دائما آحاد مردم و مسئولین را به قانون مداری دعوت می کنند ، خودشان به خاطر شخص آقای توکلی 3 بار قانون را نقض کرده و توصیه نامه نوشته اند ؟ ؟ ! !
4 - به جای بستن فعل دروغ به حضرت امام خامنه ای بهتر است که اصل ماجرا را از دفتر ایشان سوال کرد .
امیدوارم که سایت الف این مطلب را سانسور نکند و همچنین اصل ماجرا را از دفتر امام خامنه ای جویا شوید (649594) (moderator7)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۴۳:۵۹
شما از کجا میدونید و به این صراحت میگین دروغ بستن به مقام ولایت این کار انجام شده دیگه تا صحبت از این چیزها میشه نمیدونم چرا رگ غیرتتون ورم میکنه بابا چشماتون و باز کنید میفهمید چی داره اتفاق می افته (649710) (moderator7)
 
نادر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۵۵:۴۱
اونوقت شما که هنوز اصل ماجرا را جویا نشده ای، چطور نسبت دروغ به توکلی داده ای؟! (649722) (moderator7)
 
رسول
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۰:۲۲:۴۱
در مورد نکته چهارم که فرمودید
همانطور که حضرت اقا در سخنرانی هفته گذشته گفتند ایشان معصوم نمی باشند و به اشتباهاتی دارند شاید این موارد نقض قانون جزو انتقاداتی است که میشود به ایشان کرد. (650011) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۲:۳۲:۲۸
بهر حال صورت مسئله را هم نباید پاک کرد (653668) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۹:۳۱:۴۶
من از یه موضوعی رضایت دارم که بالاخره تن آقای توکلی به صابون حلقه احمدی نژاد خورده و حالا بفهمد که میرحسین تو مناظره چه حالی داشت. (649601) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۰۴:۱۴
تو مناظره که همه چی حقیقت داشت...اگه غلط بود میرحسین میگفت من سند دارم این غلطه ..پس نداشت که بگه...وقتی طبق آمار صهیونیستها جامعه ایران فاسد میشه یا آشوبگران فتنه اسراییلی روز عاشورا که به دعوت اسراییلی های کثیف بیرون ریختن میشن خداجو دیگه از چیه میرحسین دفاع میکنید؟ (649648) (moderator7)
 
لر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۱:۳۰:۵۵
عزیزم کاری به کسی نداریم اما مسئولین سازمان بازرسی کل کشور
{آقایان رییسی وپورمحمدی چندبار اعلام کردن که احمدی نژاد هنوز برای اتهاماتش مقابل کاندیداها هنوز هیچ مدرک وسندی ارائه نکرده... است. (650071) (moderator19)
 
حسین
New Zealand
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۳:۰۲:۲۹
میرحسین رو اونقدر مظلوم جلوه نده، فکر هم نکن اگر میرحسین رئیس جمهورت میشد الان مشکل بی کاری و گرانی حل شده بود. نهایتش برای اینکه مردم دردهای جامعه رو حس نکنن ایشون ی مقدار به رنگهای مانتو خانمها تنوع بیشتری میداد و ی مقدار هم وزارت ارشاد سر کیسه فیلمهای عشقی و گرم رو باز میکرد تا مردم یادشون بره پول شام شبشون چقدره. (649915) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۳:۱۲:۰۴
بله درسته.
تازه امروز دیدم آقای حمید روحانی هم گفته که انجمن حجتیه تو دفتر رییس دولت نفوذ کرده و کلی بد و بیراه به این محاربین گفته.
خوب نفهم ها همینا رو هاشمی از اول گفت همون اردیبهشت 84 (649924) (moderator7)
 
امیر
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۳:۵۷:۴۱
سلام
ابراز خوشحالی به خاطر ایجاد شرایط بد برای کسی، برازنده نیست. (649989) (moderator7)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۹:۴۰:۲۶
باسلام امیدوارم اقای رحیمی به قانون تمکین کنندوبه دادگاه بروند مانند جوانفکر مشاوررییس جمهور قانون شکنی نکند چون همه درمقابل قانون یکسانند. (649613) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۹:۴۱:۱۳
توکلی عزیز تا حالا سه بار بهت رای دادم و الحمدلله تا خالا پشیمون نشدم بلکه بر عکس افتخار می کنم. با اخلاص همیشگیت ادامه بده. خدا قوت... (649615) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۹:۴۷:۳۸
خواهشا" مقام معظم رهبری را قاطی دعوای خودتان نکنید و به ایشان عملکرد خلاف قانون نسبت ندهید. اگر از خدا و جد ایشان نمی ترسید حداقل از امت حزب الله بترسید. (649622) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۸:۲۱:۳۳
تصور می کنم ترس واقعی باید از خدا باشد ... (650208) (moderator19)
 
آبدارچي سياسي
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۲:۰۹:۵۴
اگر از خدا بترسي در كلامت حضور او را حس مي كني و رعايت همه چيز را ميكني و به هر كسي به راحتي تهمت نميزني . (650434) (moderator19)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۰۲:۴۹
وقتی قوه قضاییه ضعیف عمل می کنه این وظیفه حق طلبان هست که کوتاه نیایند و پرده از فساد یقه سفیدها امثال رحیمی بالا بزنند اگر تعداد صدای امثال توکلی زیادتر باشه یعنی تعداد بیشتر از نمایندگان و مسئولان در این باره حرف بزنند و این موضوع همه گیر بشه قوه قضاییه در مقابل خواست مردم حتماً سر تعظیم فرو می آورد و جلوی این افراد که هر لحظه ای به رنگی در می ایند(روزی با رفسنجانی روزی با احمدی نژاد) را خواهد گرفت. یا حق (649645) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۰۶:۲۴
این مسائل مثل موریانه پایه های اعتماد مردم به مسئولان نظام را می خورد و قوه محترم قضائیه هم خواب تشریف دارد و هر چند وقت یکبار رئیس محترم آن توپ و تشری به دانه درشت ها می زند و بعد هیچ.در همین مطلب هم پای رهبری را به میان کشیده اند که بله فلان کار به دستور یا اجازه ایشان بوده است و فردا لابد آقای رحیمی هم دنبال جمله ای از فرمایشات رهبری می گردند تا کارهای خودرا توجیه کند؟ عجب قوه قضائیه ای داریم؟ (649654) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۰۸:۵۷
چرا از امام خامنه‌ای مایه میگذارید

آیا اینکار شما توجیه عملکرد خود نیست؟
آیا نمیخواهید با اینکار مردم را نسبت به حضرت آقا بدبین کنید؟ (649661) (moderator7)
 
آبدراچي سياسي
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۲:۱۱:۰۶
متأسفانه مايه گذاشتن از رهبر رويه اي جديد در بين سياستمداران شده . اميدوارم به زودي اين روش غلط جمع بشه (650437) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۴۳:۱۲
خدایا به دکتر توکلی و علی مطهری عمر طولانی بده (649709) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۵۹:۱۳
مرگ بر ضد ولایت فقیه. کسی که ولی‌فقیه را به پارتی‌بازی متهم کند ضد ولایت فقیه است. (649727) (moderator7)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۱:۰۵:۴۲
توکلی مواظب باش بهت نگن ..... بگگگگگم بگگگگم اجاز دارم بگگگگگگم بگم و میگن بعد باید بری دنبال بصیرت . (649736) (moderator7)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۱:۱۶:۵۳
اگر قوه قضاییه با رحیمی برخورد کرده بود بقیه حساب کار خودشون را کرده بودند. (649749) (moderator7)
 
امین
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۱:۱۷:۱۲
با سلام
من هم قبول دارم دکتر نباید نام رهبری را میبردند .
ولی به هر حال وقتی کسی تهمت میزنه و پشت ان ماست مالی کردن فساد های خودش را دنبال میکنه دکتر توکلی چاره ای نداره تازه موردی نیست به هر حال کسانی که مردم به انها اعتماد دارند و در خدمت جامعه هستند این مساعدت ها طبیعی است و رهبری شاید به بشیاری که صلاح بدانند و برای جامعه مفید باشند این مساعدت ها را بکنند.
من میترسم اقایان عدالت پرور با این جو سازیها از زیر اتهام و خلاف کاریها فرار کنند.
ولی خدا وکیلی دکتر توکلی زده تو خال خیلی فشار به طرف امده.....دست مرحوم کردان پشت سرش باشه انشا الله (649750) (moderator7)
 
علی
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۱:۳۱:۴۴
سلام به همه ... بزار همه بفهمند موسوی برای راندن احمدی نژاد از میدان چقدر حق داشت کسانی که از او دفاع کردن حالا باید بسوزند .... متشکرم اقای توکلی ... حق را بگویید که دنیا ارزش ملاحظه کردن با اینطور ادمها رو ندارد . (649773) (moderator7)
 
آبدارچي سياسي
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۲:۱۲:۵۲
موسوي حق داشت ؟ اين حق را از كجا آورده بود ؟ لرستان ؟
حق رياست بر جمهوري را مردم تعيين مي كنند علي آقا (650439) (moderator19)
 
شهاب
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۱:۵۱:۳۹
من برای قوه قضاییه و خصوصا اقای لاریجانی متاسفم که قادر به احضار یک متهم نیست و از روی ترس باز پرس خدمت متهم رسیده ایا این برابری است که در قانون اساسی بان اشاره شده (همه افراد در برابر قانون یکسان هستند) ایا در مقابل همه افراد اینگونه عمل می شود؟؟؟؟؟؟؟؟ (649796) (moderator7)
 
سلمان فارسی
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۱۱:۲۷:۳۲
با عرض سلام .

با توجه به نحوه برخورد قوه قضائیه باپرونده های مربوط به مقامات بالای مملکتی .بی شک عملکرد آن به قوه غذائیه شباهت بیشتری دارد
یا بهتر بگویم .اینقدر رسیدگی به پرونده های ما مستضعفین برای آن عزیزان مهم است که در اولویت قرار گرفته و آنجنابان والامقام مورد بی مهری قرار میگیرند. (654472) (moderator22)
 
سعید57
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۲:۱۱:۴۵
باسلام

جناب توکلی
در کشوریکه به اتهام معاون اولش اینگونه رسیدگی شود و به نماینده مجلش این تهمتها زده شود و آب از آب تکان نخورد ، شما فکر می کنید یک شهروند عادی که به هیچ قدرتی وابسته نباشد چگونه میتواند احقاق حق کند؟ و اصلا آیا میتواند احقاق حق کند؟آقای توکلی ، در روز حساب پاسختان چیست؟آیا جوابی برای مردمی که به شما به امید اجرای عدل رای دادند خواهید داشت؟آقاس توکلی برگردید و نگاهی به گذشته کنید آیا واقعا آنگونه که باید و شاید پای عدالت ایستادید؟آیا عدالت را قربانی مصلحت اندیشی نکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (649833) (moderator7)
 
همایون
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۲:۲۸:۰۴
می تونم بگم آقای توکلی آخرین نسل از برادران دلسوز و انقلابی این مملکت هستند که راهی راستین را در پبش گرفتن .... ولی آینده در دستان جریان انحرافی است ( بواسطه حمایت هائی که از جانب مراکز قدرت می شوند ) و نابودی خیلی ارزش ها بوسیله آنها رقم خواهد خورد. ( که خواهید دید )
مسیر حق را در پی گیرید و مردم را تنها نگذارید که آینده در مورد عزیزان این وطن قضاوت خواهد کرد. (649858) (moderator7)
 
ابراهیم اناری
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۲:۵۱:۲۰
با سلام واحترام
جناب آقای دکتر توکلی
شاید بنده را به خاطر داشته باشید . بنده همان دانشجوی ادبیات عربی دانشگاه شهید بهشتی هستم که باحضرتعالی درخوابگاه داخل دانشگاه آشنا شدم . یادم می آید آن روزهاجنابعالی برای امتحانات پایان نیمسال وآمادگی برای امتحانات به نزد یکی از هم اتاقی های بنده که دانشجوی اقتصاد نظری واهل میانه بود تشریف می آوردید اکنون از روزها سال ها می گذرد وبنده نیز پس از آ ن سالها در سال 83 با مشقت بسیار موفق به دریافت درجه دکتری از دانشگاه تهران شده ام اما راستش را بخواهید این موضوع همیشه برایم سوال بود که جنابعالی چگونه این مسیر طولانی تحصیل را خیلی سریع طی نمودید وبه نظرم سال 75 دکتری خود را اخذ نمودید .خواهشمندم با توجه به اینکه اینجانب به پاکی جنابعالی ایمان دارم و از مواضع ارزشمند شما در مجلس مطلع و حامی موضع گیری های حکیمانه جنابعالی نیز هستمدر مورد ادامه تحصیلتان کمی رفع ابهام فرمایید البته ذکر این نکته هم ضروری است آن هم اتاقی اهل میانه بنده همیشه می گفتند که جنابعالی شاگرد اول گروه دردوره کارشناسی هستید. با احترام مجدد
ابراهیم اناری عضو هیئت علمی گروه زبان وادبیات عربی دانشگاه اراک (649895) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۷:۴۶:۴۵
درود بر این حرف زدن محترمانه تان، جناب دکتر. (651150) (moderator19)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۳:۱۸:۰۷
جناب توکلی جاتون خالی! سه هفته بعد از دوندگی، از وزارت علوم معرفی نامه برای ارز دولتی گرفتیم. بانک هم یه لیست مدارک داد که باید تهیه کنیم که نصف شهریه رو بدن. با توجه به مدارکی که خواستن و شرایطی که گذاستن احتمال گرفتن ارز به نرخ دولتی نزدیک به صفر می باشد. ایکاش یکی هم پیدا میشد برای ما توصیه نامه مینوشت . شما دلار میگرفتی مثل آب خوردن ، به ما دلار به نرخ دولتی هم نمی دهند. شما که آب از سرت گذشته لااقل پیگیری کنید ما بتونیم دلار نرخ دولتی بگیریم. به جای سوال در مورد 11 روز غیبت احمدی نژاد ازش در مورد ارز دانشجویی سوال بفرمایید.خدا وکیلی یه سر سوزن دلتون برای این رعیت نمی سوزه. (649930) (moderator7)
 
فرياد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۳:۳۲:۰۳
آقاي توكلي مواظب ياشيد اين يكي هم تو مناظره تلوزيوني نباد عكس كسي رو بالا پايين كنه بگه نشون بدم .... آره نشون بدم ؟! (649947) (moderator7)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۳:۳۳:۲۹
سلام من یک جوان اصلاح طلب هستم.هزاران درود وسلام بر توکلی ها و مطهریها.شجاع باش ونترس.امیدت به خدا باشه. (649950) (moderator7)
 
حسن
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۳:۴۴:۵۶
جناب توکلی همینقدر که جواب این متهم بزرگ میدان فاطمی رو دادی ممنونم
این آقا با رییسش دیگه گستاخی رو از حد گذروندند حیف که مجلس ما مجلس نیست وگرنه این بابا اینقدر جسارت بخرج نمیداد (649971) (moderator7)
 
مرتضی اشرفی
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۰:۲۲:۴۸
بنای این کار وقتی گذاشته شد که احمدی نژاد در مناظره بگم بگم را راه انداخت تا برنگردید و ریشه این رفتار(بیماری) را درمان نکنید مشکلی حل نخواهد شد. (650012) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۰:۵۷:۳۷
اين آقاي معاون كه رئيسش دزدگير88 بودوموردتاييد چطورپرونده فسادمالي داره اين كه بهترين دولت درطول تاريخ بوده حتماً چاپ كنيد (650049) (moderator7)
 
بهروز
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۰:۵۸:۴۹
سلام دوستان اولا تا یک قوه قضائیه مقتدر نداشته باشیم نباید دل به چیزی بست این شان دستگاه قضا نیست که بازپرش جهت انجام وضیفه خدمت اقا برسن دیگه حکم معلومه چیه.دوما بر فرض صحت توصیه مقام معظم رهبری نسبت به ارائه تسهیلات به اقای توکلی با توجه به سوابق مبارزاتی ایشون واینکه تمام فعالیت های انجام شده غیر انتفاعی ودر اختیار اوقاف قرار داره خیلی جای انتقاد نیست. (650050) (moderator7)
 
کامیار
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۱:۵۸:۱۰
آقای توکلی، افکار عمومی پشت شما هستند. تا اجرا شدن عدالت در مورد مفسدان از تلاش باز نایستید. ...مهدی هاشمی اگر در داخل بود اکنون پشت میله های زندان بود اما آقای رحیمی در مهم ترین پست اجرایی کشور بعد از رئیس جمهور به خدمت !! مشغول است... (650088) (moderator19)
 
علی
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۷:۱۴:۴۳
آقای توکلی شما به این کار می گی پیگیری. اینکه هر چند وقت دو تا جمله در مورد یکی حرف می زنی . واقعا این طوری با فساد مبارزه می کنن. .. (650178) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۲:۰۹:۴۹
انگار شما آقای توکلی را رئیس قوه قضائیه اشتباه گرفته اید!!! (650432) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۶:۳۹:۴۸
بالاخره اقای توکلی هم باید برای از بین بردن فساد تلاش کند (651034) (moderator19)
 
علی
Latvia
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۲۰:۳۸:۳۸
آقای توکلی باوجودآقای دکتراحمدی نژادشماهیچ کاری ازپیش نمیبری خودتدخسته نکن (651465) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۹:۳۶:۳۰
آقاي توكلي عزيز از نوع تهمتهاي وارده به شما از جانب آقاي رحيمي مطمئن شديم در عملكرد شما در اين مدت اگر نگوييم هيچ آنچنان مورد قابل توجهي براي آسيب به شما پيدا نكرده اند اگر نه از هيچ آبروريزي دريغ نمي كردند لذا بعد از اين مسئوليت شما در رسوا كردن رانت خواران و سوئ استفاده كنندگان از بيت المال صد چندان شده است (650260) (moderator19)
 
عباسپور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۹:۴۸:۲۳
دکتر توکلی وقتی که احمدی نژاد کابینه اش از جمله رحیمی رو خط قرمز میدونه و شما مجلسی ها خط قرمزشو کاری.. نمی کنید نتیجه اش میشه همین

ای کاش لااقل یکبار هم که شده اساسی دستشو رو میکردی زنده باشی (650272) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۹:۵۳:۱۰
آقای توکلی حتی به فرض استفاده از رانت ، با فعالیتهایش در مجلس اخیر آنرا حلال کرده کاش بقیۀ رانت خوارها نیز اینگونه بودند (650277) (moderator19)
 
علی
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۱:۰۰:۳۶
بیان این مطلب هم درست نیست. چون دکتر توکلی، شخصیتی نیست که از رانت استفاده کنند و بگوئیم آن را حلال کرده است. (650354) (moderator19)
 
رامتین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۹:۵۵:۵۴
دکتر توکلی امیدوارم مثل بقیه قضایا سایت جنابعالی این خبر رو چند روز توی بوق و کرنا نکنه و بعد همه چیز فراموش بشه
با با دکتر کی می خوای عمل کنی الان وقتشه موارد مالی و مدرک جعلیش رو در سایت منتشر کن اینقدر هم ملاحضات الکی نکن همه که میدونن ایشون و رئیس مبارزه با کالا و ارز چه سوابقی دارند دکتر یا علی منتظریم

بخدا قسم اگه این دفعه اگه کوتاه بیایی حد اقل من دیگه حاظر نیست از سایت الف دیدن کنم (650279) (moderator19)
 
احمدي
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۰:۵۹:۰۴
به قول دوستمان هر كسي ممكن است در هر زماني دچار لغزش شود ولي افرادي مثل توكلي و نادران براستي جبران مافات را نموده اند اما رحيمي براستي بعد از استانداريت در كردستان چه خدمتي براي اين مردم كردي ؟ (650353) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۱:۴۳:۲۰
من یک سوال از آقای رحیمی دارم ایشون چطور مدعی هستن که از اکسفورد مدرک دارن و اونوقت درباره MPhil خبر ندارن؟
از آقای توکلی میخوام که برای یک برم که شده وظیفه نامایاندگیشون رو درست انجام بدن و قضیه فساد علمی و اقتصادی رو در دولت بررسی کنن (650402) (moderator19)
 
مندگاري
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۲:۰۳:۰۸
قصد شركت در انتخابات را نداشتم ولي از شهرستان به تهران ميايم و فقط به توكلي ومطهري ونادران راي ميدهم. (650424) (moderator19)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۷:۵۵:۱۱
باید یه نهضت راه بیفته و مردم از شهرستانها به تهران بیایند و به منتقدین رایی بدهند تاریخی....برای دولت (651169) (moderator19)
 
هادی
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۲۲:۱۹:۱۷
مگر آقای توکلی از تهران کاندید شده؟ ..!!! (651582) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۶:۳۸:۳۸
برای من اظهر من الشمسه که نظرات آقای رحیمی تهمتی آشکاره،آخه این که نمیشه که کسی که خودش متهمه بیاد با تهمت بقیه رو متهم کنه (651030) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۲:۵۸:۱۷
لطفاً یک حقوق دان اظهار نظر کند آیا متهم میتواند با وارد کردن اتهام به افراد دیگر خود را تبرئه کند؟ (653714) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۷:۲۲:۱۰
اقای توکلی قاطعانه وارد شوید.با توجه به شناختی که از شما دارم عرضه این کار را دارید. (651108) (moderator19)
 
رسول
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۷:۵۹:۵۸
اگر اقای رحیمی درست می گویند همراه با اقای توکلی به دادگاه بروند ودریک جلسه علنی هردو به اتهامات خود پاسخ بگویند انگاه مشخص میشود اتهام کدام درست است (651178) (moderator19)
 
Serbia
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۲۰:۰۴:۳۸
با سلام و احترام
مي شود مدارك وزارت إرشاد را منتشر كنيد كه ما هم صحت سقم ان را بدانيم و ببينيم . (651420) (moderator19)
 
رضا
Latvia
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۲۰:۳۶:۴۹
کاربران محترم اینا منظورم توکلی مطهری وامثالهم نمیتوننددرمقابل دولت قدعلم کنندبیخود خودتونوخسته نکنید (651460) (moderator19)
 
سرباز ولایت
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۳:۱۲:۰۵
جناب آقای رضا هموطن گرامی مگه احمدی نزاد و دور اطرافش کین که شما با این ناامیدی برای ایستادن در برابرشان حرف میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرکس در هر مقامی هست اگر فسادی داشت باید به سزای عملش برسد.
لبیک یاحسین لبیک یا خامنه ای (653737) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۲۲:۱۲:۱۰
بنده دانش آموز مجتمع معلم در دوره دوم افتتاح آن بودم. تمام گفته های آقای توکلی را تائید می کنم و این مجتمع با نظر مساعد مقام معظم رهبری و با عنایات امام زمان رشد کرده و به این مرتبه علمی رسیده است.
آقای توکلی یکی از معدود اقتصاددانهای برتر کشور است که می تواند کشور را از این مشکلات اقتصادی نجات دهد.
هیچگاه نصایح پدرانه ایشان را فراموش نخواهم کرد. (651568) (moderator19)
 
ش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۲۲:۴۳:۱۵
جناب اقای توکلی سر جاتون استوار ومحکم بنشینید (651621) (moderator19)
 
م.ق.........
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۰۱:۰۷:۳۱
آقایان محترم مگر دکتر احمدی نژادنگفت اگر یک سند هم دارید در مورد تخلفات همکارانم دارید اعلام کنید به قوه قضاییه پس جرا خبری نشد...........قسم حضرت عباس را باورکنیم یادم خروس را......امانتدارباشید (651814) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۳:۱۵:۱۵
دوست عزیز اقای احمدی نزاد اون حرف رو در جواب اتهمات کروبی دررابطه با محصولی گفت نه این اقای آکسفورد (653741) (moderator22)
 
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۰۱:۵۹:۵۰
اگر در انگلستان میشه با 3 سال و سه ماه از لیسانس دکتری گرفت. پس چرا در کشور ما باید 2 سال برای کارشناسی ارشد و 5 سال برای دکتری در دانشگاه ها طول بکشد؟ آیا این هدر دادن وقت و سرمایه کشور نیست؟ آقای توکلی لطفا به عنوان نماینده مردم، این موضوع را در مجلس و از طریق کمیسیون آموزش پیگیری کنید (651875) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۲:۰۹:۴۷
علت این است که سیستم آموزش عالی ایران همانند سیستم دانشگاههای آمریکا می باشد. در آمریکا هم سیستم همینگونه است . اما دانشگاههایی هم وجود دارد که مستقیما از لیسانس دکتری می دهند اما سیستم غالب سیستم ترمی و سالی بوده که زمانبر است. سیستم آموزش عالی در ایران هم همینگونه است. (652312) (moderator19)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۰۳:۱۹:۵۷
از این رای های منفی میتوان نظر مردم را در مورد رحیمی و توکلی فهمید .... (651942) (moderator19)
 
يه كم دوست
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۰۶:۲۳:۳۲
سلام خسته نباشي اقاي توكلي
ادعاي مسلماني واصولگرايي ناب داري امابه نظر شما همين پيامبري كه ديروزميلادش بودكجاي آيين ومكتب ما فرمود كه قبل از اينكه چيزي را اثبات كني هوار بكشيد وآبروي كسي را ببريدما ازامثال رحيمي هيچ توقعي نداريم اما رفتارهاي شما از حب وبغض شخصي تاتكليف گرايي
09365662485 (651979) (moderator7)
 
حکیم
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۰۹:۴۳:۱۴
رحیمی ازمونهای سختی را پشت یر گذاشته تا به اینجا رسیده (652113) (moderator19)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۱:۵۴:۴۸
منظورت همون قضیه مالیه دیگه؟ (652278) (moderator19)
 
رضا
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۲:۱۸:۱۸
ای بابا
مگه کسی جرات داره به دور و بریهای محمود بگه بالای چشمت ابروست (652328) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۹:۴۳:۴۴
عجب ادمي هستی!
تا حالا چه تهمتی بوده که به اطرافیان محمود نزدن؟!
(653342) (moderator22)
 
علی
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۲:۴۱:۳۱
من یک سوال داشتم
چرا بیشتر مسوولین مدارک دکتراشون را از خارج گرفتن -به این معنی که واقعا دکترای کسی که از داخل گرفته باشد صحیح است- (652351) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۴:۵۰:۲۸
همه صحیح نیست،افرادی هم هستند که

در داخل کشور تحصیل کرده اند (652601) (moderator19)
 
برزين
Canada
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۷:۵۴:۴۲
شايد سؤال مهمتر اين باشد كه چرا اين آقايون اينقدر به مدرك دكترا اهميت ميدهند. گويي كه مشكلات مجلس ربطي به تعداد دكترا و جعلي بودن و نبودنش دارد. آقايان و خانومهاي مجلسيان، دكتر يا ديپلمه، فوق ليسانس يا فوق ديپلم، مدرك تقلبي يا غير تقلبي، ورود به دانشگاه با درس خواندن و يا با توصيه ، هر چي و هر چي، لطفا به وظايف خود عمل كنيد و از جر و بحث هاي بيهوده پرهيز كنيد. (653091) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۴:۳۷:۳۱
پرونده خیابان فاطمی جه شد؟آقای توکلی خواهشا پیگیری کنید (652580) (moderator19)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۶:۵۶:۵۰
اقای توکلی اگر موارد اتهامی از طرف اقای رحیمی رو بتوانند باسخگو باشند مطمئنا تمام موارد اتهامی به گردن رحیمی میفته و دیگه اقای رحیمی باید مورد بازخواست قضائی قرار بگیرند تا بیطرفی سیستم قضائی به همگان اثباط شود (652976) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۰:۲۰:۳۶
اگر پرونده سه هزار میلیاردی خوب به مردم راست اطلاع رسانی شود این آقای رحیمی برای نیروهای ولایی مثل دکتر احمد توکلی تهمت نمی زد واین همه توصیه آقا مقام معظم رهبری به وحدت می فرمایند این دولتی ادعا دارد اطاعت پذیر است به فرمایشات آقا توجه میکرد (653422) (moderator22)
 
sadra
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۱:۱۳:۴۲
یا حق
با سلام
بنده صحت این ادعاها را نمی دانم، اما این را خوب می شود فهمید که حرف های آقای رحیمی و جوابیه ایشان بیشتر به یک بچه بازی شبیه بود تا یک جوابیه محکم!!! ایشان بهتر بود به رفع اتهامات خودشان در جوابیه می پرداختند تا اینکه بنشینند و در یک نامه به قولی پته دیگری را روی آب بریزند. گیرم که حرف های ایشان درست(هر چند احتمالش را کم می دانم) اما اولا این ها باعث نمی شود که اتهامات وارده به شخص خودشان در ذهن ما حل شود، ثانیا، این کارها به دور از اخلاق و شأن مقام ایشان(معاون اول ریاست جمهوری) هست. اینکه گناهان خود را با پررنگ کردن گناهان دیگری بخواهیم پاک کنیم، خیال باطلی هست که واقعا دور از شأن ایشان می باشد.
در باره صحت و یا عدم صحت ادعاهای هیچ یک از طرفین نمی توانم تا وقتی صددرصد مطمئن نشدم حرف بزنم و قضاوت کنم،‌اما فقط این را می گویم که این نوع برخورد دور از اخلاق و انصاف و اسلام ناب محمدی است.

به امید سایه گستر شدن اسلام ناب در بین همه مردم جهان
در پناه حق (653521) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۲:۵۲:۲۲
تو را خدا به جاي مناظره هاي تلويزيوني و باطبع دعواها و بحث هاي خياباني بعد از بيش از 30 سال دست از تبليغات ضد حزبي برداريد و بگذاريد احزاب قوي شكل گيرد. و براي اينكار وابستگي به نفت را از بودجه دولت حذف كنيد و پول نفت را به مردم بدهيد و خودشان از طريق پرداخت ماليات تصميم مي گيرند كه مجريانشان كه باشند. فقط از طريق احزاب جامعه شكل ايدال خواهد گرفت چطور است كه براي شهر نشيني آپارتمان نشيني و و و قوانين را مصوب مي كنيم تحصيل مي كنيم ولي چرا مديران جامعه را در قالب احزاب شكل نميدهيم تا كي بايد شاهد حالت پوپوليستي و اين همه دعوا و نظر باشيم. چطور است كه مامور شهرداري براي جاروكشي دوره مي بيند ولي مديران جامعه خير. تورا خدا حزب و حزب و حزب و سنديكا و مشاركت مردم و و و (653708) (moderator22)
 
کارمند بدبخت
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۳:۳۳:۲۹
باسلام
از آنجایی که در زمان انتخابات تمام مسایل پشت پرده مسولین رده بالای مملکتی آشکار و عیان میشود و درد بی عدالتی در این مملکت آشکارتر میشود بعنوان یک شهروند دون پایه از بزرگان خواستارم در همه مدت سال انتخابات برگزار کنند تا بفهمیم چه ملت ساده و هالویی هستیم
با تشکر (653774) (moderator7)
 
خسرو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۲۳:۵۱:۳۴
دوستان عزیز
بنده اکثر کامنتها رو خوندم و از اظهارات بعضی ها متعجب شدم.چون موضوع کاملا واضح و روشنه.

1 - کسی که ریگی به کفشش باشه و تخلفی مرتکب شده باشه نمیاد به معاون اول رییس جمهور و کسی که رییس مبارزه با مفاسده گیر بده و خودشو دچار درد سر کنه اخه از این پیگیری چی میخواد گیرش بیاد.مثل خیلی از نماینده ها ... میشه میشینه سر جاش.

2- اگه توکلی متخلف بود بعد از به اصطلاح افشاگری رحیمی ساکت میشد و قضیه رو خاتمه میداد نه اینکه بگه در محضر دادگاه بررسی کنیم تا دروغگو رسوا بشه.

3 - هیچکس در ایران نمیتونه از رهبری به دروغ مایه بگذاره آنهم بطور علنی. چه برسد به شخصی مثل دکتر توکلی که ابرو و حیثیت داره و نماینده قانونی مردم در مجلسه.چون فورا دفتر رهبری تکذیب میکنه و اطلاعات هم پدر طرف رو در میاره.

4 - اگه این اتهامات صحت داشت رحیمی خیلی قبل تر از اینها افشا میکرد.

5 - اصلا اینها به کنار فرض کنیم توکلی دیپلم هم نداره و آدم فاسدیه.چرا رحیمی جوابشو نمده و برای اثبات حقانیت خودش یک کلمه حرف نمیزنه. چرا نمیگه بازپرس برای چی از او بازجویی میکرد حالا چه در دادگاه و چه در دفتر رحیمی.

6 - رحیمی میدونه که این اتهامها که به توکلی زده دروغه محضه برای همین خودش مستقیما نگفته و از طریق دفتر بیچاره اش عنوان کرده که بعدا بتونه بگه " من که نگفتم" . و صرفا هدفش فریب افکار عمومی بوده که این خودش جرم بزرگی محسوب میشه.

اقای رحیمی مثل روز روشنه که غافیه رو باختی . به جای اینکه مردم رو ... فرض کنی و به شعور اونا توهین کنی بیا و اعتراف کن و خودت رو از عذاب دنیا و اخرت نجات بده . باور کن مردم میبخشنت. (653799) (moderator22)
 
احمدی
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۰:۰۲:۴۰
جناب توکلی با همه احترامی که برای شما قائلم بنده از مطالب شما اقناع نشدم. مگه درآمد حاصل از نوشتن یک کتاب در ایران چقدر است که شما با آن هزینه تحصیل خود را تامین کردید. به طور معمول حدود 10 تا 20 درصد پشت جلد کتاب به نویسنده داده می شه که به هیچ عنوان کل مبلغ دریافتی حتی هزینه یک ترم شما را هم تامین نمی کند. مگر اینکه با رانتی خاص این مبلغ به عدد خاصی افزایش یافته باشد. (653817) (moderator7)
 
والعصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۰:۴۸:۰۹
شما با طرز امتیاز دادن به نظرات خجالت بکشید نظرات مورد حمایت سایت بصورت دو تا دوتا اضافه می شوند تو رو به خدا نظرمو ثبت کنید. (653877) (moderator22)
 
وطن دوست
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۱:۱۸:۳۳
وقتی دو نفر با هم درگیر میشوند ، پلیس هر دوی آنانرا به کلانتری هدایت و پس از تشکیل پرونده هر دو طرف را به دادگاه تحویل تا محاکمه و با مشخص شدن حاکم و محکوم ، موضوع برای کسانیکه درگیری را دیده یا در جریان امر قرار گرفته اند روشن میشود و این خود بازدارنده ای در درگیری های مشابه خواهد بود ، تازه این موضوع در یک کوچه یا یک خیابان و حداکثر در یک محله است که بمنظور جلوگیری از اشاعه قانون شکنی و قانون گریزی و سایر
موارد کوچک چنین اقدام بموقعی را طلب میکند.
اما مدتهاست که اتهامات چنین بزرگی از تعدادی مقامات مهم کشور را کل جامعه میشنوند انگار نه انگار کسی از مراجع مسئول انها را شنیده است ، تازه پس از گذشت این همه مدت وقتی بازپرسی فردی از آنان پیش میاید بازپرسی را در دفتر وزیر انجام میدهند ، مگر همه ملت در موارد مشابه
از نظر قانون یکسان نیستند ؟ بعد توقع داریم که مفاسد اجتماعی ما از
بین برود ویا به حداقل خود برسد. (653901) (moderator22)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۸:۰۹:۰۴
این پرونده وپرونده های مشابه در ایران هیچ سرانجامی ندارد و علت هم مشخص است درست است که طبق قانون همه افراد در برابر قانون برابرند اما قانون نانوشته اما معتبر دیگری می گوید با انجام یکسری کارهای مورد پسند حکومت از یکطرف و بدست اوردن اتو از بعضی بزرگان از طرف دیگر خودت را برای همیشه از محاکمه ومحکوم شدن بیمه کن حتی اگر بزرگترین خطا وتخلفها انجام داده باشی (654110) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۸:۱۹:۲۵
اقای توکلی مواظب باش اینه تو را میکشن..اینها با رهبری مشکل دارند و زورشان به انجا نمیرسد میان سراغ شما و مطهری و لاریجانی و هاشمی و غیره..مقصر خودتان هستید که حمایت کردید (654119) (moderator22)
 
علی
United Arab Emirates
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۸:۴۸:۱۶
بدبختی ما اینه که مدرک شده ملاک علم. من حاضرم شرط ببندم اغلب این آقای مسئولین که مدعی داشتن مدرک دکترا هستن (به فرض اینکه راست می گن و دارن)، به اندازه یه دیپلم هم سواد ندارن اگه سواد داشتن که وضع ما اینطوری نبود که ارز یک هفته ای دوبرابر بشه، سیاست خارجی امان در حد تیم ملی، فرهنگ، اجتماع، دین و... خدا تعداد مسئولین دکترا دار ما را بیفزاید. (654161) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۹:۱۵:۲۹
خیلی جالبه . تو مملکت ما مسئولین وقتی به چیزی متهم میشن بجای اینکه از خودشون دفاع کنن میان پته طرف مقابلو رو اب میریزن. (654228) (moderator22)
 
محمد جلالی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۹:۱۹:۳۸
برادر گرامی اقای توکلی با سلام
مجتمع معلم خیری است که برای شما اخرت دارد الان که فکر میکنم چرا اینقدر با برکت نیت خیر امین رهبری عزیز و وقف در راه خدا مبارک است بر شما اقای رحیمی هم انشااله عاقبت به خیر شود (654235) (moderator22)
 
علی
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۱۹:۳۱:۱۸
اقای توکلی تورا بخدا از این اقای رحیمی که متهم است ولی پشت سر ریس جمهور قایم شده و خود را به دادگاه معرفی نمیکند شکایت کن اری شکایت کن.... (655745) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۷ ۱۷:۰۰:۲۴
پشت سر رئیس جمهور و اینگونه نامه ها و به قول اقای دکتر توکلی دروغ پرداز ها (660862) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۲۰:۴۱:۱۰
آقای دکتر توکلی لطفا خبر شکایت خود از آقای رحیمی را منتشر کنید ! ! (655883) (moderator19)
 
سروش
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۲۳:۱۸:۴۲
جناب آقای دکتر توکلی، شناخت ما از جنابعالی با توجه به موضعگیریهای شجاعانه و عادلانه شما و ارائه ادله فنی و مستند و علمی در زمان احساس وجود هر گونه تخلف و انحرافی مثبت بوده است. انتظار ما این بود که به اتهامات مطروحه با قاطعیت بیشتری پاسخ داده شود. آقای رحیمی با زیرکی و با ذکر عناوینی از قبیل شماره نامه، شماره کلاسه، شماره سند و ... این شائبه را به شدت القاء می کند که اتهامات کاملا مستندند. در ضمن در جوابیه فرموده بودید که در روز یکشنبه از ایشان شکایت خواهید کرد ولی تاکنون خبری در این خصوص منتشر نگردیده، لطفا بیشتر روشنگری کنید و اجازه ندهید افکار منفی به اذهان علاقه مندانتان راه یابد. مجددا تاکید می کنیم ما منتظر شنیدن خبر شکایت جنابعالی هستیم. (656154) (moderator19)
 
اميد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۴ ۰۹:۲۶:۳۶
.. آقاي رحيمي با اين شيوه مي‌خواد نماينده مجلس و به انتقاد نكردن وادار كنه كاملاً مشخصه.. (656557) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۷ ۱۶:۵۹:۳۸
البته فرار و قایم شدن پشت این نامه ها تا مسائلش افشا نشه (660860) (moderator19)
 
ا.م ص
۱۳۹۰-۱۱-۲۴ ۱۰:۰۵:۲۸
اخر هر دعوایی اشتی و اخر دعوای این دو بزرگوار..هم یک اشتی ظاهری خواهد بود... (656631) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۷ ۱۶:۵۹:۰۸
این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست جناب ا.م ص (660859) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۷ ۱۶:۵۸:۳۷
امیدوارم که دکتر توکلی هرگز دست از افشاگری پرونده بیمه و ...بر ندارد و تا به نتیجه رسیدن این قضیه تلاش خود را انجام دهد (660858) (moderator19)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته