توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 382891
دستگیری مامور قلابی سرشماری در زاهدان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۵
فرمانده انتظامی زاهدان گفت: ۲ نفر که در قالب ماموران سرشماری آمار و ثبت احوال به منازل مردم مراجعه و اخاذی می کردند با هوشیاری ماموران انتظامی دستگیر شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، سرهنگ عارف نژاد گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه ۲ نفر مرد و زن با مراجعه به منازل برخی افراد به عنوان مامور سرشماری آمار اقدام به اخذ شناسنامه و اخاذی می کردند، نظر به اهمیت موضوع تیمی از عوامل تخصصی کلانتری ۱۲ زاهدان موضوع را در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد: ماموران با همکاری یکی از شاکیان و انجام تحقیقات گسترده و اقدامات پلیسی موفق به شناسایی این متهمان شده و در اقدامی غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی زاهدان تصریح کرد: در بازرسی از محل اقامت این متهمان ۲۱ جلد شناسنامه کشف شده است.

سرهنگ عارف نژاد بیان کرد: این افراد با شناسایی افرادی که احتمال می دادند ۲ تابعیتی باشند به عنوان مامور حضور پیدا کرده و از این طریق نسبت به ضبط شناسنامه و تحویل آن در ازای مبالغ میلیونی اقدام به اخاذی می کردند.

فرمانده انتظامی زاهدان از عموم شهروندان خواست افرادی را که به عنوان مامور سرشماری به درب منازل شان مراجعه می کنند حتما از آنان کارت شناسایی مطالبه کرده و چنانچه با هرگونه موارد مشکوک رو به رو شدند مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ اطلاع دهند.
 
کلمات کلیدی : سرشماری+مامور قلابی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.