نظر منتشر شده
۱۳۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 376195
زنگنه: ۱۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرم/ تعیین سقف۱۹ میلیون تومانی برای تهران و ۲۴میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی برای جنوب
بخش اقتصادی الف، ۵ مرداد ۹5
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۴
وزیر نفت با بیان این که حقوق حدود ۱۰ میلیون تومانی دارد گفت: تعداد افرادی که حقوقشان در نفت محدود شده است به زحمت به ۱۲۰ نفر می رسد و نمی دانم حقوقهای بالایی که بعضی ها عنوان می کنند در نفت پرداخت می شود از کجا می آورند.

به گزارش روابط عمومی وزارت نفت، بیژن زنگنه درباره فیش‌های حقوقی کارکنان صنعت نفت و کاهش سطح حقوقه آنها اظهار داشت: ما نمی خواهیم سطح حقوق کسی را پایین بیاوریم اما یک سقف حقوقی از سوی دولت برای حقوق‌هایی که فکر می کردند زیاد است، ابلاغ شد.

وی با بیان این که این سقف در مناطق نفت‌خیز جنوب کشور و تهران به صورت متفاوت تعیین شده است، یادآور شد: سقف خالص دریافتی تصویب شده برای تهران ۱۹ میلیون تومان است که این رقم برای جنوب ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان یعنی ۳۰ درصد بیشتر است.

زنگنه با بیان این که بر اساس این مصوبه، بخشنامه ای به مدیران چهار شرکت اصلی تابعه وزارت نفت ابلاغ شد تا حقوق‌های تیرماه بصورت موقت براساس این مصوبه پرداخت شود، تصریح کرد: البته باید عنوان کنم تعداد افراد که حقوقشان در نفت محدود شده است به زحمت به ۱۲۰ نفر می رسد و نمی دانم حقوقهای بالایی که بعضی ها عنوان می کنند در نفت پرداخت می شود از کجا می آورند.

براساس این گزارش، در بخشنامه وزیر نفت در این زمینه آمده است: نظر به این که محتمل است مصوبه قانونی در خصوص تعیین سقف پرداخت حقوق و مزایای ماهانه به مدیران و کارکنان دستگاه‌های دولتی و عمومی با اندکی تاخیر در این ماه ابلاغ شود، لذا سقف‌های زیر به صورت موقت و علی الحساب جهت مراعات در پرداخت‌های تیرماه ابلاغ می شود که البته پس از دریافت مصوبه قانونی یاد شده در ماه مرداد بر اساس مصوبه نهایی اعمال خواهد شد.

وزیرنفت در ادامه این گفت وگو افزود: نزدیک ۷۰ درصد از ۱۲۰ نفری که حقوق آنها محدود شده همکارانی هستند که دارای شرایط ویژه از جمله جانبازی هستند.

زنگنه درباره میزان حقوق دریافتی خود هم گفت: حدود ۱۰ میلیون تومان حقوق دریافت می کنم که قرار است از این مقدار نیز کاسته شود.

بر اساس مصوبه دولت مقرر شده است، تمام مقام‌های سیاسی از جمله روسای سه قوه، معاون اول رئیس جمهور، نواب رئیس مجلس، وزرا، نمایندگان، شورای نگهبان، معاونان رئیس جمهور و مقام‌های همتراز زیر ۱۰ میلیون تومان حقوق بگیرند.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، ۲۴ خردادماه مصوبه هیئت وزیران درباره تعیین ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، قضات و شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و امثال آن را برای اجرا به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.
 
کلمات کلیدی : زنگنه+فیش های حقوقی+وزارت نفت
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۸:۴۰:۵۴
کرسنت چی شدقراربودایشان مصاحبه کنند.استات اویل ؟
دانستن حق مردم است. (3847255) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۵۹:۴۸
بوالله پرسنل دولتی نفت حتی توی جنوب کاری نمیکنند و این حقوق حلال نیست
تمام کار را مشاور پیمانکار و پرسنل شرکتی میکنن اینها فقط اسناد مناقصه که اونهم توسط مشاور تهیه شده را امضا میکنند یا فقط به تعمیرات نگاه میکنند (3847451) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۲۶:۰۳
خدا رو قسم نخور. من تو منطقه عملیاتی کار میکنم و جهت اطلاعت امضای قراردادها تو تهرانه و کارهای عملیاتی در جنوب (3847804) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۳۳:۱۵
شرکت های مشاور و پیمانکار هم کم نمیگیرن البته یه قاعده هست، توی همین شرکا ها هم آنهایی که کار بیشتری میکنن حقوق کمتری میگیرن (3847813) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۴۲:۴۰
من خودم شرکت نفتیام قسم جلاله نخور اگه به عقابش اعتقاد داری (3847832) (alef-11)
 
فرهنگ پرور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۴۵:۱۴
می‌خواهم بدونم, حقوق وزیر آموزش و پرورش چقدر است, اون که خدا نفت تو مهریه اش نگذاشته که بفروشه و تقسیم کنه, البته ٢٣ میلیون در برابر تلاش اونها چیزی نیست, وزیر آموزش و پرورش زیر کولر داره استراحت می‌کنه!!!
الف منتشر نکن بالاخره شما هم به پول نفت احتیاج دارید. (3847834) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۷:۴۵:۳۴
ببخشید پس فروش نفت از کجاست. نکنه گذاشتن رو اوتو پایلوت خودش نفت میفرشه. اصلا میدونی نفت خام چه جوریه مثل قیر روان میمونه. نمیتونه یه لحظه تحملش کنی. میدونی کار تو پتروشیمی چیه بعد 10 سال سرطان خون میگیری. حالا خودت قضاوت کن. (3848194) (alef-11)
 
Turkey
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۰۳:۰۵:۴۰
فکر کردی این پول به کارگری که داره جون میکنه میدن نخیر این پول بزا مدیری هست که زیر کولر نشسته داره اب کرفس میخوره میدن البته ۲۴ م بعلاوه مخلفات که میشه ۳۰ تا ۴۰ م (3854366) (alef-11)
 
نفتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۰:۱۷:۲۴
به خدا واگذاری اگر راست میگی که هیچ (3848519) (alef-11)
 
rahro
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۲:۴۴:۲۵
در مورد گاز کارت ، نفت کارت ، پتروشیمی کارت
هم صحبت بفرمایید
که هر ماه مبالغ فراوانی علاوه بر حقوق به این کارت ها پرداخت می گردد
کاش فقط حقوق دریافت می کردند (3848812) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۸:۴۰:۲۰
چرا باید وزارت نفت با این همه کارمند توی تهران باشند جاییکه حتی یک قطره نفت ندارد خوب تشریف بیارید جنوب با این شرایط کار کنید این همه درامد نفت از جنوب شد فقط سهم آن آلودگی محیط زیست و سرطان بود (3849644) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۱:۳۵:۰۴
وای از روزی که وجدان بمیره . وای از روزی که خدواند مارو به خودمان واگذار کنه. (3847628) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۱:۳۶:۳۸
این رو هم ما می دونیم، هم مسئولین. خوب مسئولین محترم اقدام نمی کنند و کاری هم از دست مردم برنمیاد.بریم به کی شکایت کنیم. آیا گوش شنوایی هست؟ اصلا کسی گوش میده؟ (3847631) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۲۲:۵۰
نفت رو زمان احمدی نژاد از طریق دلالها نصف قیمت میدادیم به چینی ها ..........دانستن حق مردم است (3847798) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۷:۴۹:۲۲
بله شستا و پول میلیاردها دلار نفت 100 دلاری و 3000 میلیاردی که مثلا شما میدونی چی شد؟ آقای توکلی منتشر کنید همش نظرات اوونوری ها رو منتشر نفرمایید. (3848199) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۸:۱۳:۳۸
بقیه بخور بخورهم را هم جدی بگیر (3848241) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۰:۱۰:۱۲
تک تکشون راحت میان میگن حقوقمون بالای حد مصوب 6.3 میلیونی است. یعنی در درون وزیران هیچ کدام این حد برایش رعایت نمی شده بعد میان می گن حقوق های زیاد فقط موردی بوده. وقتی خودتون به قانون خودتون احترام نمی گذارید، توقع دارید بقیه بگذارن. (3848508) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۱:۰۰:۴۲
آقای وزیر . بنده یک مهندس اهوازی هستم اما نه کارمند نفت . بدیهی است که این سقف حقوق برای کارکنان زحمت کش نفت است . حرفی نیست ( هرچند خیلی زیاد است ) ولی چند درصد از کارکنان نفت زحمت می کشند؟ کارمند مهندس شما که کار بساز بفروش می کند ، تدریس در دانشگاه هم دارد ، در خانه سازمانی با آن امکانات خوب هم هست ، امکانات درمانی ، ورزشی ، نفریحی و رستوران ارزان و غیره هم دارد و جالب تر از همه اینکه اصولا کاری ندارد که انجام دهد و حد اکثر روزی 20 دقیقه کار دارد ، چرا باید بین 15 تا 20 میلیون تومان حقوق بگیرد ؟ چنین افرادی اکثریت باتفاق کارکنان نفت هستند و بهیچ وجه انگشت شمار نیستند .
شما روز قیامت مدیون مردم هستید شما و همه مسئولین کشور مافوق شما . (3848614) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۸:۴۲:۳۵
همچنان معتقدم این جنجال فیش حقوقی یک مساله انحرافی و برای پوشاندن دزدی‌های بی‌نهایت بزرگ بود. (3847261) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۵۹:۵۸
مثل ۱۶ میلیارد دلار چپاول ثروت ملت در کرسنت و استارت ویل؟؟؟؟!!!!!!!! (3847453) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۳۰:۳۳
مثل 16 میلیارد دانشگاه ایرانیان ! (3847808) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۰:۳۳:۳۵
800 میلیارد دلار + 150 میلیارد دلار پولهای بلوکه شده ایران همه توسط آقایان در حال خوردن هست (3847532) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۵:۵۰:۰۹
دولت این ادعا را رد کرد. 800 میلیارد که گفتند 350 بوده و نه 800 و صرف واردات و پارس جنوبی شده. 150 میلیارد هم که رسما بانک مرکزی بیانیه داد و گفت 30 میلیارد بیشتر نیست!! احتمالا چند وقتیه به اخبار تدبیر سر نمیزنید!! (3848128) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۱:۴۹:۴۳
یا برای پوشاندن وعده های محقق نشده پسا برجامی.
ترکان کجایی دقیقا کجایی؟ (3847657) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۸:۴۴:۲۳
اخی خدایا 10 تومن کمه خدایا منو بکش اخه چرا من باید با اینها ایران تشکیل بدم خدایی .....از پشت بستین دستشو با این علی وار زیستنتون (3847267) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۵۸:۲۶
هرکس به اندازه سواد و مسئولیتی که داره حقوق میگیره. نه به اندازه ای که شما تعیین میکنید. به اندازه حقوق کل کارمندان در تاریخ این مملکت رو بابک زنجانی اختلاس کرد اما.... (3847859) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۴:۲۱:۴۹
سواد شما از معیار های تشخیص حقوق برای کار مشخصه (3849086) (alef-11)
 
محمدرضا
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۸:۱۲:۵۲
فکر می کنم داریم از اون ور بوم می افتیم چرا کسی که مسولیت بالایی داره نباید زندگیش تامین بشه البته در حد متعارف ولی بعضیا انتظار دارن وزیر مملکت بیاد یک میلیون تومن درامد بگیره ... اگه واقعا ده میلیون درامد داشته باشن کاملا متناسب کارشونه... تا اون جایی که به یاد دارم حضرت علی از تامین معاش کارگزاران حکومتی گفته اند (3849583) (alef-11)
 
مشکین نقاب
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۸:۵۲:۱۹
فقط همینو میدونم که کار این دولت تمومه... (3847286) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۵۹:۱۴
تو انتخابات بهتون نشون میدیم (3847862) (alef-11)
 
مقداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۰:۵۷:۱۶
من به این دولت رای میدم. اگه بعد از 8 سال نتیجه ای ندیدم، دیگه هرگز تو هیچ انتخاباتی شرکت نمیکنم. چون قطعا بهتر نخواهد شد. احمدی نژاد هم که امتحانشو پس داده. واقعا نمیدونم چطور یسری میخوان دوباره بهش رای بدن! بجز گرونی و تحریم و شرایط اسف بار اقتصادی چی دیدن ازش ؟
من میخوام 8 سال فرصت رو به این دولت و مجلسش بدم، اگه نتیجه ندیدم، واقعا دیگه رای نخواهم داد. (3847966) (alef-11)
 
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۹:۰۵:۵۵
شما عمرت رو رایگان گیر آوردی که میخوای به دولتی که آخر و عاقبتش معلومه چهار سال دیگه وقت بدی! والا ما میخوایم در عدالت زندگی کنیم، این دولت هم درسش رو پس داده، دولت بعدی لطفا... (3849683) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۸:۵۲:۴۸
پریشان‌گویی پسابرجامی که از سطح مدیران میانی به سطح وزرا رسیده است از علائم درد رسیدگی به پرونده‌های حرام‌خواری در حقوق‌های نجومی است. ولی این‌گونه ایجاد انحراف در افکار عمومی و حاشیه‌سازی، مانند همان ملاقات‌های با سران فتنه است. (3847287) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۸:۵۴:۴۳
قرائن قطعی حاکی از آن است که دولت تصمیمی برای برخورد جدی با صاحبان فیش‌های نجومی ندارد و می‌خواهد مسئله را مشمول مرور زمان کند. این مسئله نباید به فراموشی سپرده شود. این موضوع تا حصول نتیجه باید به صورت مطالبه و خواست عمومی مطرح باشد. (3847293) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۸:۵۵:۱۱
وزارت نفت به جای برخورد با دریافت حقوق‌های نجومی مدیران اشرافی، کاهش 50 درصدی اضافه کاری تیرماه کارمندان و کارگران جزء این وزارتخانه را اجرایی کرد! چرا؟ (3847295) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۱:۱۲:۰۶
پرداخت اضافه کاری بدون هیچ کار اضافی . این هم زیاده خواری است. (3847595) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۱:۱۴:۳۹
اضافه کاری در ادارات شرکت نفت یعنی پلیکیدن بعداز وقت در اداره بدون راندمان (3847599) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۱۵:۳۴
صرف نظر از خانه های ویلایی 500 متری سازمانی . (3850427) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۸:۵۶:۱۰
5 ماه از سال گذشته هنوز از اضافه حقوق 12 درصدی کارکنان شرکت‌های نفت خبری نیست پس چرا برای مدیران نجومی این وزارتخانه هیچ مشکلی و مانعی وجود ندارد؟ (3847300) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۰۰:۱۰
باید به دولت تدبیر و اعتدال و صادق خسته نباشید گفت که حقوق محرومان را در قالب یارانه با منت می‌پردازد و هر ماه با حسابرسی دقیق یارانه ناچیز عده‌ای از قشر زحمتکش و مستضعف را قطع می‌کند باید به این دقت نظر دولت تدبیر احسنت گفت که مو را از ماست می‌کشد ولی ای کاش این نگاه تیزبین را در مورد ... که خون ملت را به شیشه می‌کنند نیز داشت تا این حقوق‌های نجومی شکل نمی‌گرفت! (3847311) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۰۰:۲۸
قرارداد کرسنت باعث شد ایران 15 میلیارد دلار به امارات غرامت بپردازد آیا مجدداً در قرارداد IPC می‌خواهند میدان نفتی آزادگان را به توتال واگذار کنند و خسارت دیگری با این قراردادهای بی‌چفت و بست به کشور تحمیل کنند؟ از مجلس تقاضا دارم در مورد قرارداد با شرکت توتال حساسیت بیشتری داشته باشد تا کشور دوباره از روی بی‌تدبیری برای دشمنان سوددهی نداشته باشد. (3847313) (alef-11)
 
K
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۰:۱۸:۱۷
احتمالا یا توتال یا البته استات اویل ،هر دو تاشون خوش حسابن برای اقازاده ها ی جونیور (3847498) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۱۶:۵۸
مجلس هفتم و دولت نهم از اجرای قرار داد کرسنت سر باز زدند و باعث این غرامت سنگین شد ، همین طور گاز که سوخت میشه و هدر میره برای ایران تبدیل به پول میشد. از طرفی اعتبار ایران هم زیر سوال نمیرفت. (3847791) (alef-11)
 
arash
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۱۵:۳۳
سلام جناب آقای رنگنه وزیر محترم نفت:
1-یک وزیر که از کارمند ش کمنر حقوق نمی گیره؟
2-کارمندان با رده 17 حداقل بالای 10 میلیون دریافتی دارن؟
شما باید آدم خیلی خیلی خوبی باشی که از کارمندات هم کمتر می گیری؟
چطور می تونی 10 میلیون بگیری و قرارداد ملیارد دلاری رو درست امضا کنی؟
شما واقغاً آدم خوبی هستی؟؟؟؟ خدارو شکر که شما و امثال شما وزیرهای ... (3847357) (alef-11)
 
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۰:۱۲:۵۳
با این حال به نظر من دریافت ۱۰ میلیون تومن هم با توجه به اینکه جوان‌ها برای استخدام شدن با حقوق یک میلیونی سر و دست می‌شکنند، بی انصافی است. ۵ میلیون بگیر عزیزم، ۵ میلیونشم بده ۵ تا جوون استخدام کن (3847487) (alef-11)
 
علی
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۵۲:۲۸
و اونوقت شما حاضری با یک میلیون بیای جنوب کار کنی؟ (3847847) (alef-11)
 
Turkey
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۰۳:۰۸:۲۶
گفت ۵م نه ۱ اره من با ۱۷۰۰ کارکردم مگه کارگر چقدر میگیره شما پشت میز نشین ها حقوق نجومی دارید کارگر بیچاره جنوب و شمال نداره (3854367) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۳۰:۲۱
عزیزم من فوق لیسانس فنی با 12 سال سابقه و گرید 17 حقوقم 4 میلیونه. شما 10 میلیون رو از کجا آوردی؟ (3847807) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۷:۵۵:۱۱
احسنت (3849550) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۱۶:۱۷
آخه یه حسابدار شرکت نفت چه کاری انجام میده که باید ماهی 10 تمن بگیره؟ بعد یه حسابدار یه اداره دیگه به زور 1.5 میگیره و هر دو شونم یه لیسانس حسابداری دارن (3847358) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۰:۰۱:۵۴
من یه حسابدار ارکانی در شرکت نفت هستم و حقوقم با اضافه کار میشه 2 تومن. میشه بگید 10 رو از کجا اوردی (3847868) (alef-11)
 
مقداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۲۳:۴۶:۵۸
آقای عزیز منظورش حسابدار رسمی بود نه نیروی ارکان ثالث (3854174) (alef-11)
 
امير
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۷:۳۸:۰۶
لطفا تشريف بيار تو گرماي 60 درجه جنوب با 60 درصد شرجي بدون امكانات اوليه زندگي مثل بيمارستان حتي پارك درست حسابي و حداقل امنيت آب شرب شور ميل بفرما همراه با بارش زيباي ريزگرد مطمئنا حقوق بيشتر از 1.5 ميگيري تو جنوب همه دنبال انتقاليند ولو حقوقشان نصف شود برادر (3848185) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۲۳:۱۲
آنقدر راست گفتید که مردم دروغاتون هم فکر می کنند راسته. (3847381) (alef-11)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۲۸:۰۶
جناب مهندس، این نشد !!!!! لطفا بفرمایید چقدر پول می گیرید؟ (3847390) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۰:۰۴:۵۵
اون رو که فقط خدا میدونه چون اینها از چندین جا حقوق میگیرن 10 میلیونی که ایشون گفتن شوخی بود (3847466) (alef-11)
 
علوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۳۱:۱۴
این هایی که میفرمایید سقف کدوم طبقه است، طبقه پائین یا طبقات بالا؟؟؟؟؟؟ (3847395) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۳۷:۳۹
خدا شاهده فقط سقفی که الان این مقداره تعیین کردن قبلا چقدر می دادن بهشون. (3847403) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۳۹:۰۱
خوب به شماها چه ؟؟ (3847406) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۳۹:۵۳
چه خبر است اقا جان ؟ با این حقوق 10 میلیونی و سقف۱۹ میلیون تومانی برای تهران و ۲۴میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی برای جنوب ، هرچقدر که نفت بفروشیم باید حقوق بدهیم به این افراد . در واقع اقایان برای خودشان نفت میفروشند نه برای کشور و ملت . بیخود نیست که از گشایش سخن میگویند و واقعا هم برای دولتی ها گشایش خوبی رخ داده است . (3847409) (alef-11)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۵۶:۲۴
چطور شد؟ ما که نفهیدیم ،مگه چند روز پیش آقای نوبخت نگفت حداکثر حقوق ها باید یک رقمی باشه و از ۱۰ میلیون بالا نزنه؟؟؟ حالا چطور حقوق ۱۹ میلیونی و نزدیک ۲۵ میلیونی؟ عجب نوبری داره تصمیم دولت برای تعیین سقف حقوق های جدید؟؟!!!! حالا یک جو، مرد باشید حقوق های ۱ میلیونی را هم بکنید ۲ میلیون و حقوق های دو ملیونی را هم بکنید ۳ میلیون، چرا مردم باید براساس نفت ۱۰ دلاری حقوق بگیرند، اما مدیران شما براساس نفت ۱۴۰ دلاری این یعنی امید و تدبیر و اعتدال ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (3847443) (alef-11)
 
امير
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۰:۰۰:۰۸
رياضتي ترين دوران وزارت نفت در هنگام تصدي شما بر جايگاه وزارت است (3847454) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۰:۰۸:۲۵
اقای زنگنه ببخشید من خودم ایثارگرم
اول اینکه حق جانبازی در کلیه دستگاه ها و وزارت خانه ها یکی است
دوم اینکه حق جانبازی بیشتر از ۲۰۰ هزار تومان نمیشه
حالا شما حقوق بالا را با حق ایثارگری ماست مالی نکنید لطفا (3847478) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۸:۱۹:۴۹
چی میگه به بهانه های مختلف دریافتی دارید (3848260) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۱:۵۵:۱۷
شما مالیات٬ حق باز نشستگی و ... نیز نمی دهید (3848738) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۰:۱۳:۳۱
بدبختی اینجاست که این مدیران یارانه هم میگیرن
انوقت من با حقوق یک میلیون باید یارانه ام قطع بشه این عدالت واقعی است
دمشون گرم (3847488) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۰:۱۸:۲۹
شما با حقوق 10 میلیون نمیتونید خونه های آنچنانی و ثروت های نجومی داشته باشید، ده پشتتون رو هم که بگردی یه آدم پولدار نبوده!!! چطوری با 10 میلیون آقایون اینقدر ثروت جمع کردن و بچه هاشون همه خارج درس میخونن و زندگی میکنن؟ شما اگر درآمد ماهیانتون (از منابع مختلف) زیر 100 میلیون باشه من اسمم رو عوض میکنم. (3847500) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۱:۲۳:۵۵
من اشتباهی رای مثبت دادم. (3847996) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۴:۱۷:۴۲
فقط سود بانکی هشتصد میلیارد دلار با ده درصد برای هر ایرانی میشود هزار دلار یا سه و نیم میلیون تومان اصل پول هیچ (3849075) (alef-11)
 
Switzerland
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۰:۲۵:۲۷
ده میلیون می شود سه هزار دلار. نیازی نیست سران قوا با سه هزار دلار در ماه زندگی کنند. بهتر است ده هزار دلار بگیرند ولی خوب کار کنند. (3847513) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۰:۳۱:۴۵
صد و بیست نفر خیلی زیاده ! یه جوری میگه انگار یه نفر بوده ! (3847528) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۰:۵۷:۵۵
لطفا خودتون استعفا بدین وگر نه مجبوریم عذر دولت را بخواهیم. (3847570) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۸:۲۰:۳۹
کل این حقوقها به اندازه یک اختلاس در دولت قبل نیست چرا آنجا ساکت بودید (3848265) (alef-11)
 
علی
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۴:۱۶:۱۴
شما در قد و اندازه ای نیستید که عذر دولت را بخواهید. (3849066) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۶:۱۲:۲۶
این مردم هستند که قد و اندازه شان از همه بلند تر است و برخلاف نظر شما می توانند عذر دولت را بخواهند. (3849342) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۰:۵۹:۵۹
کارمندان وکارگران 800هزار تومان دارند حقوق می گیرند.این مطلب را خبر دارید؟؟؟
حالا که حداکثر حقوق 4برابر افزایش پیدا کرد،عادلانه این است که حداقل حقوق هم با افزایش 4برایری بشود3میلیون و200هزارتومان . (3847575) (alef-11)
 
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۱:۰۴:۰۳
چون نفت استخراج می کنید باید حقوق 20 میلیونی بگیرید؟ چرا باید این همه تبعیض باشد ؟با مدرک کارشناسی ارشد دریافتی ام به دو میلیون هم نمیرسد اونوقت وزیر ش می فرماید حقوق فرهنگیان در این دولت 70 درصد افزایش داشته.چرا بعضی وزرا از حقوق بالای کارکنانشان دفاع می کنند اما وزیرآموزش وپرورش حداقل افزایش را خیلی بالا عنوان می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3847581) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۵۶:۱۵
شما لطف کن برو تو گرمای 55 درجه جنوب کار کن حقوق بالا هم بگیر البته دوست عزیز یه چند سالی باید بشینی اسپک و استاندارد قبلا بخونی چون مدرک کارشناسی ارشدت به هیچ کاری اونجا نمیاد (3847852) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۷:۱۰:۳۶
نه عزیز نفت استخراج نمیکنن، نفت تولید میکنن، اونقدر گفتن تولید نفت، خودشون هم باورشون شده نفت رو تولید میکنن. سرمایه ملت و حتی نسل های آینده رو پول میدن شرکت های نفتی بین المللی بیان استخراج کنن و حقوق های آنچنانی هم میگیرن، از ملت طلبکار هم هستن، اینش جالبه... (3848160) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۱:۴۰:۳۵
آقایان حقوق های نجومی را قانونی کردند.خلاص ملت یک چیزی هم بدهکار شدند.نوش جان. (3847640) (alef-11)
 
ايرانى
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۱:۵۱:۵۶
آقاى وزير خيلى وقت است حناى شماديگر رنگى ندارد .شما ومسئولين گذشته وحال انقدر دروغ گفتيد ووعده وعيد داديد كه مردم آثارشو الان دارن ميبينند!شماوامثال شما اول بگوئيد درطول اين سالها چقدر ثروت جمع كرده ايد،بعدمردم ساده فرض كنيد وبگوييد حقوق ده ميليونى ميگيريد.ملت فهيمند،متوجه باشيد،اميدوارم شما وامثال شماها كمى از شهيد رجايي وشهيد چمران وهمكارت شهيد تنگويان ياد بگيريد گه زرق وبرق دنيا آنها را فريب ندادويادشان جاودانه خواهد ماند،ام شماهاچى؟!! (3847659) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۲:۰۵:۲۹
تنها کسی که باید نداند که حقیقت چیست وواقعیت کدامست ، ملت مظلوم و
مستضعف است ولاغیر ، وهمه مدیران سعی میکنند هرطورشده سرملت را شیره
بمالند ، ولی خودشان میدانند که چه بساطی پهن کرده اند ومیخورند ومیخورند...!! (3847684) (alef-11)
 
احمد
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۲:۱۲:۰۵
مثلا الان شفاف سازي كردين؟ (3847693) (alef-11)
 
كارمند گاز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۲:۳۹:۵۴
تو نفت اين خبر ها نيست
هر كسي كه فكر ميكنه دارن تو نفت به كاركنانش حقوق هاي آنچناني ميدن خداوكيلي بياد اينجا عسلويه من حاضرم به شرط جابجايي دايم ونه موقت با هر كارمند رسمي دولت در هر شهر بزرگ و متوسطي جامو عوض كنم
از معلم گرفته تا كارمند شهرداري ها و دادگستري و نيرو و... (3847735) (alef-11)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۰۱:۳۵
ای بابا همسر من بازنشسته شرکت نفت است وقتی بازنشسته نشده بود ما زندگی نداشتیم ما خانواده های شرکتی هیچ وقت همسرانمان را نمیبینیم همیشه به شوخی میگفتیم اینها سایه سر ما هستند نه کنار ما نه همسر ما اینها سایه ای هستند که میایند و میروند همیشه سر کار بودند از وقتی هم که موبایلها امده بود حتی مهمانی هم میرفتیم باید هر وقت احضار میکردند انها مارا همانجا رها میکردند و سر کار میرفتند گرما سرما وووو هیچ چیز مانع از احضار انان نمیشد همسر من پدرش فوت کرده بود روز جمعه سیل امد روز جمعه با وجود انکه دو روز قبل پدرش فوت شده بود بخاطر سیل و اینکه لوله ها اگر در سیل اسیب دید خسارت میبینند رفت سرکار تازه رئیسش با من دعوا که چرا رفته سر مزار پدرش و خانه نیست خوب گفتم او پدرش فوت شده تازه روز جمعه است روز کاری نیست که به خانه پدر همسرم زنگ زدم که برو سر کار رئیست احضارت کرده خوب شرایط کار شرکت نفت اینگونه است انها با به صرف داشتن لیسانس با هر لیسانسی مقایسه نکنید یا کارمند معمول را مقایسه نکنید شرایط کار شرکت نفتی ها بسیار بد است از وضع الان خبری ندارم 5 سال است همسر من بازنشسته شده اما ما خیلی سختی کشیدیم خیلی فرزندانم ار خودم تنها بزرگ کردم او نبود نا شکر نیستم سر کار میرفت عیاشی که نمیرفت زحمت میکشید اما به اسانی مقایسه نکنید یکی کارمندان و مهندسان سازمان اب و برق و یکی شرکت نفت اینها شرایط کارشان با بقیه متفاوت است در اب و برق اشنا ندارم اما شنیده ام انها هم سختی بسیار میکشند باز میگویم به صرف مدرک لیسانس مقایسه نکنید به شرایط کار نگاه کنید و میزان کار ایی (3847769) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۵۵:۰۶
بابک زنجانی که ان همه پول برده از وزارت نفت را فراموش کرده اید یقه مال باخته را گرفته اید اقای زنگنه شما که حتی اگر از تمکن مالی خانوادگی هم برخوردار باشید افتخار نیست که حقوق 10 میلیونی بگیرید حق شما مثل حق بقیه کارکنان صنعت نفت حقوقی است که بسیار شفاف و درچارچوب مقررات میگرفته اند وباید هم بگیرند با این تحریمها وکمبودها تولید این مقدار نفت تلاش بسیار بسیار بسیار ....... زیادتراز کسی می خواهد که از رانندگی ارتقاء پیدا کرده به بزرگترین بدهکار داخلی وزارت نفت النهایه حق صاحبان درامد زیر خط فقر را که وزیر نفت یا طبقه متوسط رو به پایین نخورده است که یقه انها را گرفته اید (3847850) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۵۹:۲۷
مردم شریف ایران نگذاریداین موضوع به فراموشی سپرده شود.مسئله این دولت یا آن دولت پیش نیست موضوع ارزش هایی است که خون های عزیزان فراوانی برای حفظش ریخته شده. (3847864) (alef-11)
 
امير
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۰:۰۵:۲۱
كاش به همين سادگي كرسنت را هم توضيح مي داديد (3847875) (alef-11)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۰:۰۶:۳۲
آقای وزیر
بنده کارمند نفتم
بعضی از همکارای بنده بالای 10 میلیون میگیرن چطور شما که وزیر مملکتی 10 تا میگیری ؟؟؟؟؟
البته ممکنه بعد از کسورات رو حساب میکنی بهتره حقوق ناخالص قبل از کسورات رو اعلام کنی
تازه نفت کارت و کارت غذا و وام مسکن و وام اضطراری و ..... خانه سازمانی و امکانات بهداشتی مجانی و هزار امکانات دیگه هم حساب کن (3847877) (alef-11)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۰:۱۸:۵۴
آقای زنگنه - می خواستم ببینم , خودتان هم جزء جانبازان هستی یا خیر. (3847901) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۰:۳۲:۵۷
من ۱۴ساله عسلویه کار می کنم در زمان احمدی نژاد بدون آزمون سراسری اومدن یک مشت منشی رو با پارتی استخدام قرارداد مستقیم کردند و دارند اندازه یک مهندس ۸سال سابقه به یه منشی حقوق میدن.آقا این شرکت های نفتی حدود ۱۵۰۰تا منشی دارند که ۴میلیون میگیرن بندازنشون بیرون و منشی ۶۰۰تومن بیارن.صرفه جویی شم بدن مستمندان (3847926) (alef-11)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۲۳:۵۰:۵۷
چرا دروغ میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
نیروهای قرارداد مستقیم حقوق قانون کار میگیرن که مدرک و سابقه و شغلشون هم لحاظ نیست ....
حقوقشون بت اضافه کار فول زیر 2 میلیون هست .... (3854186) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۰:۳۵:۴۱
مثلا در تهران چه کار میکنند که ۱۹ میلیون تومان حقوق میگیرند؟ کارمندان نفت در تهران باید به مناطق نفتخیز منتقل شوند و از هزینه های سرسام اول نفت بکاهند (3847929) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۰:۵۶:۲۵
اقاي زنگنه از حقوق خود نگوييد اين را بگوييد كه با انتصاب يك فرد نالايق و بيسواد كه همگان او را به رانت مالي ميشناسند چه بلايي به سر شركت ملي صنايع پتروشيمي اورده اييد اين ننگي را كه افريديد بركنار كنيد (3847963) (alef-11)
 
صدرالدین
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۱:۱۶:۵۶
ما همه چیز را باور می کنیم !یعنی اصلا راست و دروغ بودنش فرقی به حالمان نمی کند... (3847988) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۲:۳۸:۴۳
در این وزارتخانه حقوق رسمی و غیر رسمی (تامین اجتماعی) خیلی اختلاف دارد البته غیر رسمی ها اکثرا با پارتی استخدام شده اند. اقای وزیر کمبود نیروی رسمی در مناطق عملیاتی زیاد است لطفا استخدام کنید.علی الحساب حقوق 120 نفر جور شد دیگه! (3848055) (alef-11)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۶:۰۱:۴۷
من خودم شرکت نفتی هستم

از عموم خوانندگان این متن خواهش میکنم که حرفهای آقای زنگنه را جدی نگیرند

ایشان اگر .... بود که به اینجا نمیرسید

شما ببینید حتی در دولت بعدی هم ایشان وزیر نفت خواهد بود

کمی فکر کنید که در کجا و در چه زمانی ایشان وزیر است؟

قضاوت با خودتان. (3848130) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۶:۴۳:۳۷
به خاطر کرسنت یا فروختن نفت ارزون 10 میلیون می گیری؟ (3848141) (alef-11)
 
علی
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۴:۱۷:۳۹
نفت را با کاغذ پاره های تحریم دکتر ارزان کرد. (3849074) (alef-11)
 
abbas
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۷:۱۵:۵۹
سقف خالص دریافتی را گفته نه ناخالص به عبارت دیگر رقمی را گفته که مالیات و بیمه از آن کم شده باشد یعنی هر چه ایشان گفته حدود 50 درصد باید به آن افزوده شود و این شامل پاداش ها ، نفت کارتها ، گازکارت ها ، خانه های سازمانی چند میلیاری و ... نمی شود. ابتدای انقلاب شرکت نفت چهار برابر این مقدار تولید داشت در حالیکه یک چهارم این مقدار پرسنل داشتد. حقوق شرکت نفتی ها با دیگر کارگران و کارمندان دولت فرق چندانی نداشت. (3848167) (alef-11)
 
محمود
Canada
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۷:۵۷:۵۹
با این حقوق ها متخصصین حاضر بکار نخواهند شد. حقوق کمتر از 40 میلیون تومان در ماه ادم کاری جذب نمیشه. (3848209) (alef-11)
 
حميد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۹:۲۳:۱۳
متخصصين ؟؟؟؟ منظور از متخصصين چه كساني هستند ؟؟؟؟ كساني كه با رانت و پارتي استخدام شدند و شكمشون سيري نداره ؟؟؟
برادر خودم دانشجوي دانشگاه صنعت نفته و با بخشنامه اي كه وزير ابلاغ كرده فعلا موضوع استخدامي فارغ التحصيلان دانشگاه نفت معلق شده .
تمام فارغ التحصيلان دانشگاه نفت كه همه از نحبگان و پذيرفتگان ممتاز هستند حاضرند كه با حقوق خيلي كمتر از اين ها استخدام بشن و به كشور خدمت كنند .
متخصصي كه با حقوق كمتر از 10 ميليون كار نكنه همون بهتر كه بشينه خونه و يا بره خارج تر كشور ، كسي جلوش و نگرفته ، مگه دوره رضاخانه كه فقط چند نفر تحصيلات عاليه داشته باشن ؟؟ خدارو شكر چيزي كه هست در اين كشور نيروي جوان تحصيلكرده و متخصص . (3848408) (alef-11)
 
محمود
Canada
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۰۱:۵۳:۵۹
برادر عزیز عرض کرده بودم کمتر از 40 میلبون تومان در ماه نه 10
اینجانب هم اکنون در اروپا در صنعت نفت مشغولم و قصد ندارم بیام و از حق شما حرام خواری کنم. فقط جهت استحضار گفتم. (3854324) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۱:۵۰:۴۰
شما جا را خالی کن،ببین 1000نفر میان جایت را بگیرن (3848726) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۷:۵۹:۴۳
اگه حقوق هاي آنچناني در وزارت نفت نيست چرا با خصوصي سازي مخالفت مي شود؟ (3848215) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۸:۱۵:۳۶
زنگنه قوي ترين وزير متخصص دوران ايران هست . اما ضعف ايشان عدم توجه به مسائل پرسنلي و اخلاق تند شان هست (3848246) (alef-11)
 
حميد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۹:۰۳:۳۰
ماهم ساده ، باورمون شد !!!!
آخه چطور انتظار دارين باورمون بشه كه وزير نفت از يك كارمند ساده و ستادي شركت ملي نفت در اهواز با هشت سال سابقه كار ، كه هيچ كار خاصي هم انجام نميده و ماهي 10 ميليون حقوق دريافت ميكنه ، كمتر حقوق بگيره ؟؟؟!!!
تا كي دروغ ، تا كي فريبكاري ؟؟؟ (3848364) (alef-3)
 
ساناز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۹:۰۶:۳۷
امسال به یکی از شرکت های عسلویه یک میلیاردتومن دادن به عنوان پاداش تا بین تمام کارکنان شرکت تقسیم کند حالا چطوری تقسیم کردن دویست میلیون تومن بین تمام کارگرا تقسیم کردن شدسهم هرکارگر دویست هزارتومن وهشتصدمیلیون دیگه هم بین چهار نفر تقسیم کردن وسهم هرکدومشون شد دویست میلیون تومن
حالا دویست میلیون کجا دویست هزارتومن کجا
اره هموطنان مدیران اینجوری مدیریت میکنند (3848372) (alef-11)
 
حميد از اهواز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۹:۱۳:۲۱
حقوق مديران جنوب ماهي 24 ميليون ؟؟!!!!!
آخه چه خبره ؟؟؟؟ مگه چه كاري انجام ميدن ؟؟؟
منظورتون از مديران جنوب لابد مديران مناطق نفت خيز جنوب در شهر اهوازه كه مانند ديگر مسئولين اهوازي در شهر اهواز پشت ميز و زير كولر نشستن !!!
آخه يه مدير شركت نفت در اهواز چه فرقي با يه مديران ديگر ادارت دولت و وزارت خانه ها داره كه بايد 24 ميليون حقوق بگيره ؟؟؟ بدي آب و هوا فقط مختص كاركنان و مديران شركت نفته ؟؟؟ پس بقيه مردم چي ؟؟؟ اين چه عدالتيه ؟؟؟ (3848385) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۹:۴۰:۰۱
آقا ما با لیسانس با 1400000 تومان چی کار کنیم ؟! ازدواج هم کردم
1- اجاره
2- شارژ ساختمان
3- بیمه
4- قسط
5- پول برق ، تلفن ، موبایل
6 - خوراک
7 - درمان
8 - لباس
9 - تفریح
10- پس انداز
11- و ... (3848440) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۹:۴۱:۴۲
اگه راست میگین شرکتهای زیر مجوعه صندوق نفت رو برسی کنین فقط 500 میلیون پاداش هیات مدیره پارسالشون هست (3848447) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۹:۵۳:۳۰
آقا درسته فساد مالی در دولت ها رخ داده و باید عوامل مجازات بشن. ولی فکر کنید اوضاع فعلی رو که اگه همبستگی ملی رو از دست بدیم عرب های دور ورموون البته منظور عربهای دشمنموون و اسراییل و غیره میریزن تو کشورموون. البته اینو نباید من بگم باید سه قوه مملکت بگن. (3848469) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۰:۱۸:۵۹
بازهم زياده ... خيلي زياده برا كساني كه نه تخصص كافي دارن نه بلدن مديريت كنن و دارن سرمايه ملي رو باد ميدن .... حقوق يه كارگر تو اونجا چقدره آقاي وزير ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3848522) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۰:۵۱:۴۳
پس پرداخت کارانه به پزشکان که بیش از 50 میلیون تومان دریافتی دارند و حدود 5 هزار نفر هستند غیر قانونی است. البته 5 هزار نفر از منظر دولت استثا است (3848594) (alef-11)
 
ازاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۱:۳۴:۴۴
اگر زنگنه با 10 مليون زندگي اش را اداره كند وبه حجم كارش لطمه نخورد عاليست ولي بعيد ميدانم چون اگر زنگنه بخواد در صف نون -گشتن براي رهن خونه باشد هر دقيقه جند مليارد به كشور ضر ر مي خورد مگر اينكه همسرش خيلي زرنگ باشد و همه امورات خانه را انجام دهد و .نگنه فقط به نفت بچسبد (3848683) (alef-11)
 
P
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۲:۴۸:۳۴
اقا منظور ده میلیون دلار فکر کنیم ....واحد اشتباه شده ظاهرا (3848834) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۸:۰۴:۰۷
دقیقا ده میلیون دلار دریافتی ایشان در ماه است چراکه یک کارمند ساده ۱۵ سال سابقه ۱۰ میلیون دریافتی داره با بیس ۱۸۰۰ تومن. (3849567) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۸:۱۶:۱۱
دقیقا ده میلیون دلار دریافتی ایشان در ماه است چراکه یک کارمند ساده ۱۵ سال سابقه ۱۰ میلیون دریافتی داره با بیس ۱۸۰۰ تومن. (3849594) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۲:۵۸:۵۶
آقای زنگنه هرکسی بایستی به اندازه کارکردش حقوق بگیره .گارگران اقماری حفاری که. سر چاه. کار میکنند نیروی رسمی آنها که کمتر از نیروی پیمانکار و پیمانی کار میکنه وتوان فنی وعلمی او هم پایین تر است. پنج برابرنیروی غیر رسمی حقوق میگیره !!!از خیلی امکانات شرکتی ورفاهی مجانی برای خود وفرزندانش استفاده میکنه امنیت شغلی داره در واقع کارها را شرکت ملی نفت نیروهای پیمانکاران انجام میدهند اما حقوقها را مدیران و نیروهای رسمی میگیرند .تازه هرکدامشون چند تا از بچه هاشون و وابسته های نزدیکشون میبرن تو شرکت نفت اصلا" شرکت نفت ارثی شده تازه این در آمدها بجز سؤاستفادهایی است که از موقعیت خود میکنند!!!فساد وبی عدالتی این مملکت گرفته بایستی فکری اساسی بکنیم !!! (3848856) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۳:۳۶:۱۲
آقاي مهندس زنگنه واقعا دلم برات ميسوزه ،آخه كارمند حراست پالايشگاه گاز ايلام با مدرك ديپلم ماهيانه 6 ميليون تومان دريافت ميكنه.شما چرا اينقد حقوقتون ضعيفه؟ مدركتون چيه مگه ؟مي تونستي مهندسي عمران يا معماري بخوني بعد بياي شركت گاز ايلام استخدام بشي تا حد اقل ماهي 10 ميليون تومان حقوق + يك دستگاه منزل مسكوني شيك مبله ويك سانتافه قسطي دريافت ميكردي. حتما خودتون نخواستين و الا از سراسر ايران خيلي ها آمدن و پذيرش هم شدن ، غير از بچه هاي خود ايلام. (3848957) (alef-11)
 
مهراب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۴:۰۷:۲۳
همه میدانیم که کارمندان ساده وزارت نفت بین 10تا15میلیون تومان در ماه حقوق میگیرند

حالا چطور وزیر نفت 10میلیون دریافتی دارد (3849028) (alef-11)
 
نادر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۴:۱۲:۲۴
من هم کارمند وزارت نفت هستم .کاری به حقوق آقای وزیر ندارم
برای روشن شدن ذهن عزیزانی که فکر میکنند کارمندان نفت پول پارو میکنند عرض میکنم که
اینجانب دریکی از مناطق گرمسیر کار میکنم .با مدرک تحصیلی مهندسی شیمی .28 سال سابقه کار .نوبتکار 12 ساعته.برای رسیدن به محل کارم دو ساعت رفت و دو ساعت برگشت دارم .هفته ای 44 ساعت کار در گرمای طاقت فرسا .دارای رتبه شخصی 16 و آصافه کار .ناخالص حقوق بنده با همه مواردی که گفتم 7 تومان نمیشود .حالا چگونه یه کارمند ساده ستادی با 10 سال سابقه در دراهواز بالای 10 میلیون میگیرد دروغی بیش نیست یا اون فرد بلوف زده است .
همکار بنده با 10 سال سابقه کار در اهواز با مدرک لیسانس شیمی با اصافه کار 4 میلیون میگیرد .دوستان خواهش میکنن ذهن خود را نسبت به کارکنان نفت آلوده نکنید.اگه وزیر گفته 19 میلیون منظور سقف میباشد نه اینکه همه اینقدر دریافتی دارند .اگه مشاهده کنید کارمتدان جدید نفت چقدر حقوق میگیرند هرگز جذب وزارت نفت نمیشوید .بله کارمند جدید وزارت نفت با شرایطی که عرض کردم و5 سال سابقه کار 1800 دزیافتی داردمتاسفاته دررسالهای گذشته تمام امتیازات از کارکنان گرفته شده .لطفا متتشر کنید تا دوستان اگاه شوند.تشکر (3849052) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۴:۴۷:۴۰
آقای زنگنه مردم را چی فرض کرده، وقتی مدیرعامل خرده پای توت 240 میلیون می گیره مردم باورشان نخواهد شد که وریری همچون ایشان کمتر دریافتی داشته باشند (3849152) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۶:۰۱:۱۰
جالب است هر کسی فکر میکند بخاطر لیسانس باید حقوق بالا بگیرد کار و کارایی مهم نیست اینکه چه کسی چقدر کار کند چقدر بازدهی کار داشته باشد مهم نیست مهم لیسانس است فقط لیسانس یک کمی انصاف و عقلانیت خوب است مهم لیسانس نیست مهم کارایی لیاقت و مدیریت است وگرنه درشرکت نفت همه میدانند که گاهی ممکن است یک کارگر متخصص از یک مهندس غیر متخصص بیشتر حقوق بگیرد مهم میزان کار و کاردانی و تخصص است نه مدرک این مدرک در ادارات دیگر ممکن است مهم باشد اما شرکت نفت به تخصص بیشتر بها میدهد (3849308) (alef-11)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۶:۲۴:۲۸
دقیقا مشخص فرمایند چه کار شاقی انجام میدهند که 10 میلیون تومان را کم میپندارند؟ تمامی دارایی های از بلوکه آزاد شده مستقیم رفته تو جیب اینا. (3849375) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۸:۰۵:۵۶
آقا جان تمام اینها یک نمایش است که بعدش بگویند خب حالا حقوق مدیران اینقدر کم شده (مثلا) ،، پس ای مردم شما هم به کم خوری رو بیاوریدو غیره و ذالک ...درست گفتم؟؟؟؟ (3849571) (alef-11)
 
feri
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۰۰:۰۶
کارکنان شرکت نفت بجز کارت بانک مربوط به حقوق کارت بانک دیگری نیز دارند بنام نفت کارت که مبالغی هم ماهانه در آن واریز میشود که شاید از اصل حقوق کمتر نباشد. امید است خارج از فیشهای حقوق از راههای دیگروجوه دیگری به حسابشان واریز نشود و حداقل حقوقی که می گویند راست باشد.که البته بعید است چرا که نفتیها ادعا دارند که شرکت نفر درآمد زایی دارد بنا بر این باید بیشتر از بقیه دریافت کند استدلال توجیه من در آوردی !!!چه فرقی بین کارکنان دولت و وزارتخانه ها هست و شرکتهای دولتی مثل مخابرات و نفت و صنایع و غیره هست؟؟؟؟ (3851325) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۲۳:۴۷:۰۵
کارگرها اونجا هر قدر بگیرن حقشونه. اما مدیرها یک قرون هم زیاده. تهران که اصلا نیاز به کارمند و مدیر و ... نداره. در ضمن شرکت نفت و گاز سال هاست که دیگه کار نمی کنن. شرکت های پیمانکار و مشاور و بازرسی کل کارها رو انجام میدن. شرکت نفتی ها هم فقط جلساتی که ناهار توی رستوران شیک باشه شرکت می کنن! (3852545) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۹:۵۱:۲۴
50درصدازسقف باید کم شودوحاصل ان بایدشامل همه چیزشود (3852880) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۱:۳۷:۳۴
وقتی جناب وزیر بدون تخصص ماهی ده میلیون میگیره حتما ان مهندس نفت که در کناطق محروم وسخت کار میکنه لااقل بایستی سه برابر وزیر باشه (3854724) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۱ ۲۰:۲۸:۲۰
قسم بخور راست میگی.. (3860464) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
زنگنه: ۱۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرم/ تعیین سقف۱۹ میلیون تومانی برای تهران و ۲۴میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی برای جنوب