توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433696
نشست کارگروه اجرایی کردن لغو تحریم‌ها برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵
نشست کارگروه اجرایی کردن لغو تحریمها شب گذشته(دوشنبه) در وین برگزار شد و مباحث مطرح شده در این نشست به کمیسیون مشترک برجام که قرار است امروز تشکیل جلسه دهد، گزارش خواهد شد.

به گزارش تسنیم، نشست کارگروه اجرایی کردن لغو تحریمها شب گذشته(دوشنبه) در وین برگزار شد و مباحث مطرح شده در این نشست به کمیسیون مشترک برجام که قرار است امروز در وین تشکیل جلسه دهد گزارش خواهد شد.

هیئت‌های کارشناسی از ایران و کشورهای عضو گروه 1+5 در این نشست حضور داشتند.

همچنین هیئت کارشناسی کشورمان دیروز پیش از نشست کارگروه، به طور جداگانه دیدارهایی با هیئت‌های چین، روسیه و ایالات متحده برگزار کرد.

بر اساس این گزارش در گفت‌وگوهای کارشناسی دیروز در قالب «کارگروه اجرایی کردن لغو تحریم‌ها»، اسماعیل بقایی دبیر ستاد پیگیری اجرای برجام در وزارت امور خارجه ریاست هیئت کارشناسان کشورمان را به عهده داشت.

ششمین نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور ایران و گروه 1+5 و در سطح معاونان و مدیران سیاسی امروز ساعت 14:30 به‌وقت تهران در هتل پله‌کوبورگ در وین برگزار می‌شود.

سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی ریاست تیم ایرانی را به‌عهده خواهد داشت.

نحوه اجرای برجام در این نشست مورد بررسی قرار خواهد گرفت؛ همین‌طور نامه محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان به فدریکا موگرینی هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام درباره تمدید قانون آیسا مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.
 
کلمات کلیدی : سنا+کنگره+تمدید تحریم های ایران+لغو برجام+تمدید ده ساله+نقض برجام+تمدید داماتو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته