توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434596
مقام کویتی با پیام شورای همکاری خلیج فارس در راه تهران
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۵
معاون وزیر امور خارجه کویت اعلام کرد که به زودی به تهران سفر خواهد کرد و حامل پیام کشورهای شورای همکار خلیج فارس به مقامات ایران است.

به گزارش فارس، معاون وزیر خارجه کویت اعلام کرد که به زودی به تهران سفر خواهد کرد و حامل پیام کشورهای شورای همکار خلیج فارس به مقامات ایران است.

خالد سلیمان جارالله،معاون وزیر خارجه کویت روز پنجشنبه (امروز) در گفت‌وگو با خبرگزاری رسمی این کشور، «کونا» گفت که به زودی به جمهوری اسلامی ایران سفر خواهد کرد و به عنوان فرستاده شورای همکاری خلیج فارس پیام این شورا را به مقامات ایران خواهد رساند.

وی گفت: تماس‌ها با برادران ایرانی برای تعیین زمان این دیدار و تحویل این پیام همچنان ادامه دارد».

معاون وزیر خارجه کویت ماه دسامبر گذشته بعد از نشست سران کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس در بحرین اعلام کرده بود که کویت مکلف به ارسال پیام کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس به ایران است و به همین دلیل با مقامات ایران تماس گرفته تا نظر کشورهای عرب خلیج فارس در مورد گفت‌وگو با ایران را به مقامات ایرانی برساند.
 
کلمات کلیدی : شورای همکاری خلیج فارس+ایران+کویت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.