توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433316
سرلشکر باقری: آیت‌الله هاشمی را به عنوان یار رهبری می‌شناسیم
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه از دوران دفاع مقدس خاطراتی با آیت‌الله هاشمی داریم که با شجاعت تمام برای شناسایی و ابلاغ تدابیر تا اهواز نیز رفتند، گفت: ایشان یار و یاور و تأییدکننده رهبر انقلاب بودند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴
به گزارش فارس، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم وداع با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس که آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی جانشینی فرماندهی کل قوا را بر عهده داشتند تا پایان دفاع مقدس در خدمت ایشان بودیم و از آن دوران خاطراتی داریم که با شجاعت تمام و با وجود اینکه امام ایشان را منع می کردند که از اهواز جلوتر نروند اما ایشان تا خط می‌آمدند و با اطلاع و شناسایی لازم تدابیری را ابلاغ می‌کردند تا عملیات‌ها پیش برود.

سرلشکر باقری در همین راستا با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی توجه ویژه‌ای به توانمندی دفاعی داشت و نقش اساسی در تثبیت نظام و سازندگی جامعه ایفا کرد، گفت: از مهم‌ترین ویژ‌گی‌های آیت‌الله هاشمی این بود که یاور و تأییدکننده مقام معظم رهبری بودند و این علاقه طرفینی تا آخر ادامه داشت و ما ایشان را به عنوان یار رهبری می‌شناسیم.
 
کلمات کلیدی : آیت الله هاشمی رفسنجانی+درگذشت هاشمی+ سرلشگر باقری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.